А-Банк 4:5 Partizan ФК «Auxilium» 3:1 Acorns

1 Обiходенко 8 20 2.5
2 Крутiков 9 19 2.11
3 Хлизін 10 14 1.4

Acorns VS А-Банк

«А-Банк» програвав раніше, але йому це набридло. Набридло настільки, що команда, вийшовши на поєдинок з рівним собі суперником, просто зім\'яла його вже в перші десять хвилин. Звичайно, набридло програвати і Acorns, проте їх суперник продемонстрував більше бажання і прагнення до перемоги. До 18-ї хвилини рахунок на табло вже був 5:0 на користь «банкірів, і тільки після цього «жолуді» змогли один м\'яч відіграти. Здавалося, що другий тайм можна не дивитися, адже перевага одного з суперників практично зумовила результат зустрічі. Однак, до честі господарів, вони не опустили руки і зробили все для того, щоби виправити ситуацію. По перерві вони змогли відправити два м\'ячі у ворота свого опонента – 3:5. «Банкіри» зрозуміли, що так можна, висловлюючись простою мовою, догратися, і відповіли своїми результативними ударами. У результаті, при всій трансформації, Acorns не могли розраховувати на успіх, адже опоненти продовжували тримати свій рівень і в підсумку перемогли з рахунком 7:5. Оплески заслужили обидва клуби, але одні лише за половину гри, а другі за весь матч і здобутий позитивний результат. Ми бажаємо удачі «жолудям» як можна швидше повторити успіх свого суперника, ну а «банкірів» вітаємо з дебютної перемогою!