А-Банк 4:5 Partizan ФК «Auxilium» 3:1 Acorns

1 Обiходенко 8 20 2.5
2 Крутiков 9 19 2.11
3 Хлизін 10 14 1.4

А-Банк VS Partizan

Відверто кажучи, від заключного туру ми особливо не очікували якихось яскравих поєдинків, але «А-Банк» і Partizan подарували нам справжню футбольну виставу. У першому таймі «партизани» майже «знищили» суперника, відвантаживши у його ворота три м’ячі, які залишилися без відповіді. Напевно номінальні гості поєдинку й самі вже увірували в свою перемогу, і вийшли на другу половину гри розслабленими. Як часто буває в футболі, такі думки одразу ж караються голами від суперника. «Банкіри» значно додали в атаці, підсумком чого стали три забиті м’ячі, які дозволили команді відновити паритет. Однак опонент не розгубився, знову ввімкнувся та вийшов вперед. «Банкіри», відчувши впевненість, вже не були згодні відпускати з рук результат, тож досить швидко змогли зрівняти цифри на табло. Але як вони не старалися, втримати бодай нічию їм цього дня не судилося – на останній хвилині матчу Джаба Гогайович скористувався своїм черговим моментом та відправив м’яча у сітку, вирвавши таким чином вольову перемогу для «Партизану» – 5:4.