А-Банк 4:5 Partizan ФК «Auxilium» 3:1 Acorns

3 Хлизін 10 14 1.4

2020-02-26 12:18:34

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Центр. 1 ліга. 10 тур

МАТЧ ТУРУ. Abilardo 0:4 «Любі друзі»
Уперше у своїй багаторічній історії «Любі друзі» наблизилися впритул до чемпіонства. Останньою перепоною на шляху залишався Abilardo. «Друзякам» було достатньо не програти суперникові, і все – справу зроблено. Однак наш чемпіон зіграв по-чемпіонськи! Виграв переконливо, всуху. Костянтин Кричевський досить швидко відкрив рахунок, завершивши на дальній стійці класичну футзальну комбінацію. Втім, не таким уже й поступливим виявився Abilardo, що, в принципі, й очікувалося. Лише на початку другого тайму Кричевський подвоїв перевагу «Любих друзів», майстерно забивши в падінні з розвороту. Цікаво, що він, забивши 11-й гол за сезон, зрівнявся з Юрієм Сібільковим з Abilardo та Федором Жуковим з МСК «Україна», які очолювали на той момент бомбардирський реєстр. Перевага «друзів» ставала дедалі помітнішою. На 31-й хвилині голом відзначився одноклубник Кричевського Олексій Новіков, і це стало визначною подією не так матчу, як сезону загалом. У нього також стало 11 влучних ударів, і зрештою «золота бутса» за підсумками сезону дісталася йому, тому що він провів значно менше ігор за конкурентів. А Кричевський не раз був близьким до того, щоби обійти партнера «на віражі»… Втім, забити ні йому, ні Новікову більше не вдалося, а крапку в матчі поставив Ігор Сарнавський, встановивши дальнім ударом за допомоги рикошету остаточний рахунок 0:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Сичевський (МСК «Україна»)
Гравці МСК «Україна» почали матч настільки потужно, з такою кількістю шалених атак, що стало ясно – м’ячі, до того ж у великій кількості, побувають у воротах «авіаторів». Так воно й було. У підсумку – 7:2, а найбільше постарався Дмитро Сичевський – на його рахунку хет-трик.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Василь Стадник («Любі друзі»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Богдан Жуковський («Любі друзі»)

КОМАНДА ТУРУ. J.Daniel’s
FC Endorphine був налаштований на те, щоби гучно грюкнути дверима, а вийшло лише тихенько їх прикрити… J.Daniel’s, випустивши з рук чемпіонство, мусив перемагати (або ж принаймні не програти, цього також було достатньо), щоби фінішувати на срібній сходинці, і команді вдалося довести свою повну перевагу над опонентом за один лише перший тайм – 5:0!
РОДЗИНКА ТУРУ. Суперечка в бомбардирській гонці
НЕСПОДІВАНКА СЕЗОНУ. Приз кращому воротареві дістався Василю Стаднику з «Любих друзів». Він – польовий гравець, але змушений був упродовж сезону захищати ворота своєї команди. Робив це дуже вдала, і нагорода стала визнанням заслуг.

Автор: Віктор Петрушов