1Test00

2018-06-12 14:55:55

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група B. 7 тур

МАТЧ ТУРУ. НПУ «Десна» 2:3 Deportivo
Перший матч сьомого ігрового дня виявився найцікавішим у відбірковій групі B. Перший тайм залишився за номінальними господарями, на 17-й хвилині рахунок відкрив Євген Вовк. За мінімальною переваги НПУ «Десна» суперники пішли на перерву. Довгий час спроби господарів подвоїти перевагу, а гостей – відновити паритет, закінчувалися нічим. Так тривало до 30-ї хвилини матчу, коли точний удар Віталія Шевченка допоміг Deportivo зрівняти цифри на табло. Через якусь мить Денис Мерзлюк наслідував приклад свого товариша і також відправив м'яч у сітку воріт суперника, вперше вивівши свою команду в лідери за рахунком. «Деснянці» кинулися відіграватися, але замість цього пропустили ще й третій гол. Часу на те, щоби змінити ситуацію, практично не залишалося. Скоротити різницю до мінімуму господарі ще встигли, а ось на більше замахнутися не змогли. Результат поєдинку був дуже важливим у світлі боротьби за другу позицію, яка дає право спробувати свої сили в Лізі Bronze. Завдяки цій перемозі Deportivo піднявся на жаданий рядок, але при цьому «Десна» має матч в запасі, тож вся боротьба ще попереду.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віталій Шевченко (Deportivo)
Забив перший м'яч своєї команди, що став доленосним. Після цього гра перевернулася, і Deportivo здобув перемогу. Крім цього гравець ще й проявив себе як асистент, організувавши гол для партнера по команді. Був максимально корисний на футбольному полі – і при обороні власних воріт, і при розвитку атак «галісійців».

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Толга Язиджи (2D)
Схоже, що під кінець відбіркового етапу 2D нарешті освоїлися в нашому турнірі. У минулому турі була перша перемога, а тепер – нічия проти добре організованої суперника, щоговорить самі за себе. Толга Язиджи провів хороший матч, не раз виручав команду і був сконцентрований від першої до останньої хвилини, хоча один м'яч і пропустив. Надійна гра кіпера та й оборони в цілому допомогла «двомірним» розписати мирову з МФК «Філер» 1:1.

ЗАХИСНИК ТУРУ.  Сергій Касянчук (МФК «Філер»)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Deportivo
БОМБАРДИР ТУРУ. Дмитро Савченко (FC Dominus)
FC Dominus передбачувано обіграв OLX B2B, ще й з великим рахунком – 12:0, і продовжив боротьбу за потрапляння до Ліги Bronze. Головним же голеадором цієї зустрічі став Дмитро Савченко, який оформив хет-трик і вніс тим самим свою лепту в загальнокомандний успіх.