Футбол Soccer Parimatch

1Test_100
2Test_200

2019-12-03 16:29:10

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Східна конференція. Вища ліга. 1 тур.

МАТЧ ТУРУ. «Приход» 4:2 Whaleapp
Це вже стає доброю традицією – другий чемпіонат поспіль «Приход» і Whaleapp у першому турі грають один з одним. Протягом зустрічі «Приход» домінував, однак Whaleapp намагався гідно відповідати своєму супернику. Іноді це вдавалося, зокрема в тих моментах, коли результативними пострілами відмітилися Станіслав Варецький	і Олександр Кононенко. Останній, до речі, й відкрив рахунок у зустрічі на восьмій хвилині, проте втримати перевагу гостям не вдалося, і на перерву вони пішли, поступаючись у два м’ячі. Свої автографи у воротах суперника залишили Ігор Поліщук (ну а хто ж іще?) і Владислав Сидиченко, який оформив дубль. На початку другого тайму Роман Калита влучним пострілом зробив шанси «китів» на успіх у цьому матчі примарними. Протягом зустрічі можна було помітити, що гра «Приходу» змінилася. Нікуди не ділися індивідуальні дії виконавців, але при цьому хлопці почали набагато частіше грати в пас (ну нарешті!). Звичайно, що багато над чим потрібно ще працювати, але гадаємо, що колектив йде правильним шляхом. Багато власних моментів номінальні господарі не реалізували, внаслідок чого отримали нервовий кінець матчу. Чумаченко та компанія не здавалися до самого фінального свистка, тим більше що їх окрилив гол Варецького за чотири хвилини до фінального свистка. Однак здійснити героїчний камбек гостям не вдалося.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Артем Андрусик (ФК «Нова»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ.  Олександр Романов (Whaleapp)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Роман Калита («Приход»)

ДЕБЮТ ТУРУ. ФК «Нова»
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ.  ФК «Нова» 6:2 Digital Choo
У порівнянні з минулим сезоном Digtal Choo змінився. Головною втратою команди став Тимофій Пащенко, який відправився підкоряти Лігу Gold у складі FC Vtoris . Тим не менше поразка з рахунком 2:6 все одно стала невеличкою несподіванкою. З іншого боку треба відмітити натхненну гру новачка нашого турніру ФК «Нова». Команда повністю переграла колишнього срібного призера дивізіону та ще до перерви змогла досягти комфортної переваги. Не встигли команди розіграти м’яч з центру поля, як Артем Андрусик уже залишив свій автограф у воротах гостей. Ближче до завершення першого тайму Павло Годлевський зумів один м’яч відіграти, але це взяття воріт «оточували» два голи господарів, за авторством Євгенія Реготуна й Олександра Рябущиця. По перерві на футбольному полі продовжив феєрити Артем Андрусик. Нападник став головним творцем стартової звитяги свого колективу, оформивши хет-трик. Ще один гол на свій рахунок записав Олександр Басюк.