Новини турніру

(098)427-71-85
Футбольная экипировка Европав Вияр Фаворит Спорт
Футбол SELECT Колонки Vuso
Фаворит СпортТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-04-12 13:16:48

Чекаємо на подвиг від FC Vtoris. Віримо!

Творіння Владислава Мамалата FC Vtoris, який цього сезону піднявся на вершину київського чемпіонату «В9ку», не потребує особливого представлення для столичної публіки. Однак ми спершу розповімо про клуб від «першої особи».

Ось що нам розповів сам Владислав Мамалат, відповідаючи на низку питань тоді, коли «переробники» ще не піднялися на чемпіонський трон. Як створити успішний клуб? Що найголовніше для розвитку? Як формувати склад? Як будувати бюджет тощо… Ви, певно, вже помітили, що ми вже розпочали цикл матеріалів, присвячений цьому, сподіваючись, що все це стане в пригоді для інших.

«Організувати команду дуже просто. Треба лише знайти однодумців – і вперед! Надалі потрібно реально оцінювати свої сили, поступово апгрейдити команду, та й самому набувати досвіду. Думаю, досвід в цій справі грає велику роль. Немає значення, які цілі ставить перед собою команда – важко буде завжди!
Розвиток команди залежить від ставлення до справи. Якщо ви налаштовані серйозно, тоді й розвиток команди піде вперед швидким темпом. Навіть тоді, коли вже став помітний прогрес, не завжди варто вимагати чогось від команди. Я особисто цілей не ставлю. Нехай колектив сам визначиться з тим, що він хоче, чого прагне, на що може реально претендувати. Не люблю, коли команда витає в хмаринках.
У мене дві команди, я особисто плачу внески за кожну матчі. Одна гра – 750 гривень. Дві на тиждень – 1500. Ось і весь бюджет. Деяку підтримку від «спонсорських контрактів» мали, але настільки несуттєву, що й згадувати не варто.
За весь час існування ніхто не сплатив і копійки за щось тому чи іншому гравцеві нашої команди. Я є єдиним спонсором, сплачує внески за матчі та придбав для хлопців форму, а нещодавно зробив для всіх іменні костюми. 
Ну а розвалюються команди з різних причин. Хтось через погані збори, які все погіршуються, аж поки не стає кому грати, а ті, що лишаються вірними до кінця, вже не витримують. Багато хто припиняє існування через незадовільні результати, бо сподівання були значно вищими. Є такі, яких роздерли внутрішні конфлікти. У когось зникла мотивація. Багато всякого буває…
У моєму випадку – це нереально. Для мене розпустити команду, припинити цим займатися рівносильне самогубству».

Поцікавилися ми й справами сьогоднішніми. І дізналися від Владислава не дуже втішну новину. У команди, за його словами, будуть великі проблеми зі складом. Особливо після ігор на груповому етапі. Деякі гравці, яких і так буде небагато, після 15-ї години поїдуть на інший відповідальний матч. Шкода, що так склалося, але що вдієш?

Нагадаємо, що в групі FC Vtoris зіграє з «Торнадо» та МФК «Запоріжсталь».

Автор: Віктор Петрушов