Колонки

2018-07-11 12:35:43

ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Перехідні матчі за право грати у Вищій лізі

МАТЧ ТУРУ. WinWinCars 6:4 Generals
Найбільш яскравим серед усіх поєдинків за право зіграти у Вищій лізі виявилося саме це протистояння, чого ми в принципі й очікували з вами. Більше того, гра, на нашу думку, може посперечатися навіть за звання найкращої взагалі серед усіх матчів плей-офф. Суперники продемонстрували гарні швидкості та неймовірне бажання досягти результату. Просто-таки горіли перспективою дебюту в другому за силою дивізіоні номінальні господарі, які не зупинялися ні на хвилину та проводили атаку за атакою. Зрештою «автомобілісти» відкрили рахунок, проте «генерали» доволі швидко паритет вирівняли, і приблизно таким чином гра розвивалася майже всі сорок хвилин. Захисники WinWinCars нічого не могли вдіяти з капітаном команди суперника, і кожного разу коли Іван Хоменко опинявся з м’ячем у захисній ланці опонента з’являлася легка паніка. Разом з тим колектив Сергія Ключука компенсував всі ці недоліки блискучою грою в атаці. Фактично команди грали за «бразильською системою» – ви нам заб’єте скільки зможете, а ми вам – скільки захочемо! Разом з тим все могло закінчитися і серією післяматчевих пенальті, адже коли до фінального свистка залишалося всього пару хвилин, то цифри на табло були нічийними 4:4. Generals змогли знову відігратися вже з рахунку 2:4 і начебто повинні були мати психологічну перевагу, але влучні постріли Віктора Цоя, якого було в цей вечір, просто не зупинити і Ельдара Бодрова визначили переможця зустрічі. Тепер WinWinCars планують провести серйозну селекцію під час міжсезоння (взагалі потроху команда перетворюється на мадридський «Реал» за потужністю трансферів) і ставитимуть собі досить амбітні завдання у Вищій лізі. Ну а що ж стосується Generals, то ця банда й тими силами що, як нам гадається, повинна битися за золото «золотої ліги»!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віктор Цой (WinWinCars)
Так, якщо ви не знаєте в нашому чемпіонату грає справжнісінькій Віктор Цой, щоправда, грає він не на гітарі, а у футбол. При цьому грати у футбол у Віктора Цоя виходить точно не гірше, ніж у тезки виходило грати на гітарі. У головному матчі сезону для WinWinCars Віктор був кращим на футбольному полі і постійно перебував у центрі подій. Команда забила всього шість м’ячів, з них три – на рахунку Цоя, і ще в двох випадках він асистував своїм партнерам!

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віталій Іщенко (Generals)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Владислав Цапук (Rastafari)
Взагалі-то Владислав і за позицією, і за духом є нападником, але в матчах проти дуже потужних суперників у Rastafari – кожен захисник, і одночасно кожен нападник. Це правильний підхід, на те об’єднання людей у спорті й називається командою. Владислав зробив більше всіх відборів м’яча серед обох команд, ще й забитим голом відзначився. Що ж до «прихильників Боба Марлі» загалом, то вони, як могли, стримували Ikarus, проте «червоно-білі» все-таки узяли своє, здобувши перемогу з рахунком 7:5. У якийсь момент почало здаватися, що Rastafari можуть зачепитися навіть за нічию в цьому протистоянні, однак це враження було оманливим. Все ж таки клас «автобусу» зараз значно вище. Разом з тим Цапук і компанія провели непоганий поєдинок, і на нашу думку, після того, як сезон поновиться, кожен з цих суперників має претендувати на найвищі місця у Вищій та Gold лізі відповідно.
300 СПАРТАНЦІВ ТУРУ. A.F.C. Svyatosh
Незважаючи на те що «святошинці» грали без замін у протистоянні з «гірниками», вони цілком могли розраховувати на перемогу і здригнулися лише тоді, коли дійсно фізична втома почала даватися взнаки. Обравши вірну тактику гри на контратаках, хлопці спочатку приголомшили суперника, відкривши рахунок, а потім ще й подвоїли перевагу! Гравці МФК «Горняк» зрозуміли, що просто їм не буде і почали перелаштовуватися, зумівши відновити паритет у грі тільки під завісу першого тайму. Ну а по перерві «помаранчево-біліі» таки  вийшли вперед і більше вже хватки не ослаблювали, та й фізичні кондиції, про що ми зазначили вище, колективу Сергія Лашка не давали їм повноцінно змагатися на рівних і спробувати зачепитися за результат. МФК «Горняк» здобув перемогу з рахунком 6:3 і тепер відправляється підкорювати Вищу лігу, де їм, на нашу думку, буде дуже непросто, а «святошинці» повертаються до своїх витоків – до Ліги Gold!
КОМАНДА ТУРУ. FC Milky Dogs
Без зоряних новачків, без декількох гравців основного складу в чистому полі, маючи по сім гравців у складах, FC Milky Dogs вийшли на гру проти Playtech та змогли здобути необхідний результат, зігравши в першу чергу, як команда. Хлопці перемогли з рахунком 7:4 і тепер готуються до дебюту у Вищій лізі, де їм буде досить важко, хоча давайте стартові протоколи для початку подивимося. Однак вже зараз можна сказати, що одним з найбільш цікавих турнірів повинна стати саме Вища ліга, можливо, навіть затьмаривши наш «супер-пупер» дивізіон.