Европав

2018-12-31 11:31:12

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Запоріжжя «В9ку». Суперліга. Змішаний тур

МАТЧ ТУРУ. МФК «Запоріжсталь» 5:4 «Еліта Хорт-НА»
Видовищними матчами завершилося перше коло запорізької Суперліги. Серед них – зустріч «сталеварів» з «академіками», колективів, які обіймали перше та четверте місце відповідно. Якщо хтось спитає вас, як грати проти МФК «Запоріжсталь», надішліть йому запис звітного матчу. Організованість та «кусливість» у захисті, швидкі атаки в кілька передач та чудова реалізація своїх моментів – три кити, на яких гравці «Еліти Хорт-НА» пливли до здобуття очок.
Команди грали на рівних увесь матч. Утім, гострішими в першому таймі, особливо в дебюті, були «академіки». Вони вийшли вперед, і здавалося, що зимові тріумфатори, неначе сталеві яструби, одразу кинуться шматувати своїх візаві. Аж ні, гра майже не змінилася. Упевненість номінальних гостей в захисті заворожувала. Однак суперники не були би «суворими сталеварами», якби не витиснули максимум з мінімуму. Кирило Корешков установив статус-кво, а вже за кілька хвилин, виконуючи пенальті, пробив засильно. Майже одразу Дмитро Алтухов скористався черговим провалом у захисті МФК «Запоріжсталь» і закотив м’яч у ворота. І пішли б «академіки» на перерву лідерами, якби не Віктор Рибалка і його гол під завісу тайму – 2:2.
Той же Віктор Рибалка, капітан команди, вивів свій колектив уперед у дебюті другого тайму. «Сталевари» святкували, «академіки» готували план помсти. Уже за хвилину Владислав Педенко його втілив: укотре футболістові  «Еліти Хорт-НА» залишалося лише підставити ногу. Далі – кілька хвилин мирного дрейфу й штормова кінцівка зустрічі. Гол МФК «Запоріжсталь» і нереалізований «металургами» пенальті, апеляції до судді й червона картка гравцеві «академіків», емоції та вихід на майданчик тренера «Еліти Хорт-НА». До м’яча знову став Кирило Корешков, угатив сильно й точно в кут, але саме в той кут і стрибнув Станіслав Водолажський. «Академіки» вчотирьох відзахищалися проти найкращої атаки ліги, і щойно на майданчик вибіг п’ятий гравець, він перехопив м’яч, просунувся з ним до воріт і пробив повз воротаря. Матч котився до логічної нічиєї, але Кирило Корешков, який до цього не реалізував два пенальті, все ж схилив шальки терезів на користь «сталеварів» за секунди до свистка. Чудово!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Кирило Корешков (МФК «Запоріжсталь»)
Відвантажив п’ять м’ячів у ворота AFC Postman і ще два у ворота «академіків».
ВОРОТАР ТУРУ. Станіслав Водолажський («Еліта Хорт-НА»)
Воротар «академіків» укотре відзначився впевненістю та надійністю, хоч і пропустив п’ять м’ячів, та витягнув низку ударів, враховуючи пенальті.
АТАКА ТУРУ. МФК «Запоріжсталь»
«Сталевари» цього тижня зіграли аж тричі, значно покращивши різницю забитих та пропущених.
ЗАХИСТ ТУРУ. «Еліта Хорт-НА»
Дуже цікаво, чи уважно ви читали про матч туру?
ПРОРИВ ТУРУ. «Архістрой»
Укотре вражають «будівельники», які потроху перетворюються на міцного середняка.
РОДЗИНКА ТУРУ. Низка «близьких» матчів, багатих на емоції, технічну гру та голи.

Автор: Кирило Ракита