Фаворит Спорт Фаворит Спорт Eldorado SELECT
Европав Колонки Vuso Футбол

2018-08-09 08:45:22

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». Суперліга. 3 тур

Перший матч третього туру криворізької Суперліги не став якимось одкровенням, адже тут все пройшло, як і прогнозувалося, тож від цього навіть сумно трохи було. «Металург» спокійно собі обіграв Sigma та продовжив очолювати турнірну таблицю. А от в другому протистоянні ігрового дня, за право називатися головним переслідувачем «сталеварів», зійшлися між собою не на життя, а на смерть «Штурм» і «Штиль». І хоча суперники не порадували глядачів великою кількістю забитих м’ячів, видовище все одно вийшло визначне!

«Всё идёт по плану» (с)

Як співав панк-рокер і бунтар Єгор Лєтов, «усе йде за планом». У матчі проти Sigma «Металург» не мав жодного права відійти від свого наміченого плану і повинен був неодмінно перемагати. Зрештою це «червоно-чорним» досить легко вдалося втілити в життя. У першій половині гри гості ще чинили опір, забивши два голи у ворота суперника, а от вже по перерві «сталевари» не залишили опоненту жодного шансу. Взагалі другий тайм примітний однією цікавинкою – він став бенефісом окремого гравця «Металургу», але про це ми поговоримо трохи згодом у індивідуальній номінації «юніор туру». У самій же грі фінальний свисток арбітра сповістив усіх присутніх про третю поспіль звитягу «сталеварів», яка дозволила їм продовжити одноосібно очолювати турнірну таблицю Суперліги.

Битва за друге місце?

Було зрозуміло, що ця гра буде на вагу золота. Звичайно, це вже давно стало журналістським штампом, але ж як не застосувати його, якщо це дійсно гра була за так звані шість очок. Напруження просто витало у повітрі, ніхто не хотів помилитися, і суперники грали досить обережно. Настільки обережно, що перший м’яч глядачі побачили аж на 27-й хвилині двобою. Суддя показав пряму червону картку Мудасеру Фадлельмуа за грубе порушення правил. Покарання взявся виконувати Артема Філін і не схибив, відкривши рахунок. «Штурм» повів у рахунку 1:0. Враховуючи те як розгорталися події номінальні, господарі отримали можливість діяти на контратаках. За три хвилини до фінального свистка «Штиль» таки зміг відновити паритет. Прихильники «Металургу» вже почали потирати руки, сподіваючись, що обидва конкуренти втратять в цьому матчі залікові бали, але тут на авансцену вийшов Бухтіяров, який вколотив м’яча у сітку воріт свого суперника і приніс вольову перемогу «Штурму» на останніх секундах гри – 2:1.

ЮНІОР ТУРУ. Олександр Лебедєв («Металург»)
Ну що ж, от і розкрили ми таємницю прізвища гравця, який влаштував власний бенефіс у другому таймі матчу проти Sigma. 16-річний Олександр Лебедєв відправив у ворота суперника аж чотири м’ячі! Якщо ми тут в редакції нічого не поплутали, то це один з найрезультативніших матчів хлопця взагалі на нашому турнірі, якщо не самий результативний. Олександр зростав у «Металурзі» на наших з вами очах, і схоже, потроху починає виростати у справжнього бомбардира!
ГЕРОЙ ТУРУ. Олександр Бухтіяров («Штурм»)
За рахунку 1:1 Олександр став рятівником своєї команди, зробивши вирішальний удар. Радості «штурмовиків» не було межі. Ну а зрештою, хто, як не капітан, повинен брати на себе відповідальність у такий вирішальний момент? Завдяки цій звитязі «Штурм» випередив «Штиль» у турнірній таблиці та не відпустив від себе далеко «Металург». Надважлива перемога і надважливі дії героя туру Олександра Бухтіярова!