Вияр

2018-12-04 21:11:56

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Кваліфікація. Ліга Bronze. 6 тур

МАТЧ ТУРУ. «Любі друзі» 6:8 ФК «Фаворит»
У цьому матчі зійшлося все і одразу – «сенсація туру», «нарешті туру»… ФК «Фаворит» усе-таки здобув свою першу перемогу – і яка ж це була перемога!  Суперники вирішили забути, що таке оборона і пішли з відкритим забралом один на одного. Підсумком цієї бойні стало аж 14 забитих м’ячів, а тріумфатором з цього протистояння могли вийти як одні, так і інші. Просто гостям трохи більше пощастило, вони краще реалізували свої моменти, ну і до того ж, певно, якоюсь мірою сказалося й те, що «фаворити» мали значно кращий збір, ніж їхній суперник. Хто-хто, а «Фаворит» знає, як це грати лише з одним-двома гравцями на заміні – пригадайте минулий сезон. Першими рахунок відкрили «друзяки», і саме вони більшу частину матчу були попереду, змушуючи опонента тільки те й робити, що наздоганяти. На початку другого тайму Кричевський і компанія вкотре вийшли вперед, а потім ще й змогли примножити власну перевагу. У свою чергу «салатові» знайшли сили вкотре відновити паритет, однак за дві хвилини до фінального свистка вони знову пропустили. Здавалося, що вчергове господарі не дадуть супернику підібратися до себе, але вони не тільки дали, а й програли зустріч у два м’ячі. ФК «Фаворит» проявив справжню волю до перемоги і на останніх хвилинах двобою вперше у матчі вийшовши вперед, зміг ще й розвинути успіх, зазвитяжвши з рахунком 8:6. Ефектна перемога!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Костянтин Кричевський («Любі Друзі»)
Після нетривалої відсутності на майданчику до складу своєї команди повернувся Костянтин Кричевський і одразу ж провів видатний поєдинок. Виконавець був майже всюди, де була гострота, хоча в матчі проти «Фавориту» гострота була всюди, вона саме себе знаходила. Тим не менше ми не можемо не відзначити класну гру нападника, а також його гольовий здобуток – чотири результативні постріли.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віктор Льодін (FC Dominus)
Від поєдинку між FC Dominus та AFC San Grano автор цих підсумків чекав феєрії результативного футболу, а все закінчилося перемогою «червоно-чорних» усього лише з рахунком 3:1. У тому, що суперник не зміг забити більше одного гола та не виправдав моїх сподівань, «винен» Віктор Льодін, який вчергове підтвердив свій високий воротарський хист, відбивши чимало небезпечних ударів своїх візаві.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Владислав Шахов (НПУ «Десна»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. ФК «Фаворит»
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. НПУ «Десна» 2:2 Partstore
Можливо, Partstore все-таки недооцінив свого суперника, бо в плани колективу аж ніяк не входило втрачати залікові бали в матчі з останньою командою турніру. Натомість «Десна» як слід налаштувалася на цей матч, і була навіть незадоволена тим, що в підсумку отримала всього лише нічию. Ясна річ, що її суперник був незадоволений ще більше, адже відпустив від себе головного конкурента у боротьбі за першу сходинку кваліфікації Ліги Bronze.