SELECT Футбольная экипировка Колонки Фаворит Спорт
Европав Вияр Футбол Фаворит Спорт
Vuso

2018-12-06 07:38:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група D. 6 тур

МАТЧ ТУРУ.  «ПБФ» 3:3 МФК «Горняк»
Цими вихідними у групі D було зіграно чимало яскравих поєдинків, однак, як правило, перше враження вважається найсильнішим, тож і ми вирішили свій вибір зупинити на стартовому двобої шостого ігрового дня. «Гірники» підійшли до цього протистояння в ролі беззаперечних фаворитів, однак андердог постав у всій красі. «ПБФ» не просто нав’язав бій своєму супернику, а ще й заліковими балами зміг розжитися, маючи шанси по ходу зустрічі навіть на перемогу. «Будівельники» першими відкрили рахунок завдяки точному пострілу Олексія Клименко, проте не встигли господарі порадіти, як «помаранчево-білі» відновили паритет. По перерві Сергій Осадчук знову вивів «біло-синіх» уперед, і знову ж, як і в першому таймі, опонент миттєво відповів, запаливши на табло цифри 2:2. Ви будете сміятися, але «ПБФ» втретє вибився в лідери за чотири хвилини до фінального свистка, а вже за дві рахунок вкотре зрівнявся, на цей раз постарався Максим Жичіков. Певно, вершиною несправедливості для господарів стала б поразка у матчі, однак все обійшлося. Проте, думаю, фінальним підсумком гри залишилися незадоволені як одні, так інші.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Поляков (МФК «Горняк»)
Нападник відзначився голом у ворота «ПБФ», однак більш цінними його голи були у грі проти «Хілті». Останній перегравав «гірників», і більшу частину матчу домінував, проте дубль Полякова дозволив «помаранчево-білим» здобути важку перемогу з рахунком 3:2, яка дозволила колективу одноосібно очолити турнірну таблицю, і відкрити прямий шлях до виграшу відбіркового етапу.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Юрій Бураков («ПБФ»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Паата Гамцемлідзе («Хілті»)

«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Tenders Agromat
Краще пізно, ніж ніколи! У передостанньому турі відбіркового етапу Tenders Agromat нарешті здобув свою першу перемогу в сезоні, і що це була за перемога! У натуральній перестрілці з «поліцією». Шановні, мова йде про перестрілку забитими м’ячами, нічого більше. Отже, наші герої змогли забити на один гол більше за суперника, а забито тих голів було чимало. Остання команда чемпіонату зазвитяжила з рахунком 6:5, і можливо отримала натхнення на основну сітку турніру. Досить часто траплялися такі випадки, коли клуб провалював відбір, а потім у своїй лізі змагався за самі високі місця. Можливо, це саме той випадок?