Parimatch3 Soccer Parimatch

2019-08-07 10:53:37

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Gold. 10 тур

МАТЧ ТУРУ. «Бандерлона» 3:3 Avis
«Автомобілістам» потрібна була тільки перемога – вона би зробила команду чемпіоном Ліги Gold. Але все пішло не за планом… Уже в дебюті Олександр Майстренко досяг успіху нескладним ударом низом. Ще простішим пострілом здалеку в кут В’ячеслав Калмиков подвоїв перевагу «Бандерлони». «Картаті» різко активізувалися, атакували наполегливо, били чимало, але воротарський кураж впіймав Сергій Шалигін, який не дозволяв суперникам відзначитися аж до 26-ї хвилини, коли Ростиславу Лещенку нарешті вдалося його пробити. «Червоно-білі» переважали суперника за всіма показниками, тиснули й напрацювали на пенальті – Лещенко бив, політ м’яча у ворота було зупинено рукою захисника, що вже лежав на газоні. Сам капітан Avis шестиметровий чітко реалізував. На 31-й хвилині паритет у грі було відновлено. Контратака, удар Сергія Павленка Шалигін парирував, але на добиванні опинився Олександр Глущенко. Здавалося, що це перелом у матчі, й «автомобілісти» досягнуть бажаного. Але на 35-й Роман Марцун знову вивів вперед «біло-синіх»! Помилка в захисті, перехоплення біля чужих воріт, невідпорний удар. Зовсім скоро, поклавши пострілом метрів з десяти м’яч у кут, Глущенко повернув надію на успіх фавориту двобою. Але вирвати перемогу так і не вдалося. Шанс був, але Лещенко не реалізував 10-метровий, не пробивши Шалигіна… Для «Авіса» сезон завершено. І тепер, якщо ФК «Фурніком» здолає в заключному турі «Фокстрот», чемпіонство здобуде команда Олексія Крюка.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Слободян (ФК «Фурніком»)
Два голи, дебютні для гравця в команді, забезпечили «Фурнікому» перемогу над «експортерами» з рахунком 2:1.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Шалигін («Бандерлона»)
Не дозволив супернику вирвати надважливу для нього перемогу. А ще обов’язково слід відзначити Сергія Галича з AFC Staff+, на чиєму рахунку парирувані пенальті, чимало сейвів, результативна передача…
ГЕРОЙ ТУРУ. Ігор Сєров (AFC Staff+)
Врятував для своєї команду нічию у здавалося вже програному матчі з MIF.

КАМБЕК ТУРУ. AFC Staff+ 3:3 MIF (з рахунку 0:3)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Фокстрот»
Забивши двічі на заключних хвилинах протистояння з «Агросемом», «клерки» вирвали перемогу з рахунком 3:1.

Автор: Віктор Петрушов