Soccer

2019-08-12 11:59:08

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Суперліга. 11 тур

МАТЧ ТУРУ. ФК «ВіЯр» 2:1 FC Sofiya-City
Звісно, що неймовірно зарядженим на гру вийшов «ВіЯр» – йому конче потрібна була перемога. «Софійці» старалися діяти спокійно й уважно, чекаючи на свій шанс. «Жовто-сині» загрожували воротам суперника частіше та гостріше. І на 17-й хвилині Сергій Ященко отримавши пас з флангу, м’яч обробив миттєво та невідпорно пробив метрів з десяти. Варто відзначити асистента – Володимир Бужин м’яч на фланзі втратив, тут же відібрав і гольову передачу зробив. Якби не голкіпер гостей Микола Поліщук, рахунок у першому таймі був би більшим, а так 1:0. Через те, що були відсутніми брати Чеберяки, «фіолетово-чорні» ніяк не могли вирівняти гру. Домінація «меблевиків» продовжилася і в другому таймі. Фактично переможний для «ВіЯру» гол провів Альфред Марченко за п’ять хвилин до кінця гри. Усе, на що спромоглися «софійці», так це забити гол престижу за авторством Євгена Клевцова. 2:1, і таким чином «ВіЯр» випередив свого суперника, злетів на срібну сходинку, посунувши FC Sofiya-City на бронзову. Наступного разу команди поміряються силами в Прем’єр-лізі!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Данило Ніколайчук (FC Olymp)
За незламний характер, за волю, спортивну злість. І майстерність. Зрівняв рахунок з 0:2 у грі з FC Dominus, не здавався до останнього.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олексій Яцина (МФК «Моноліт»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. МФК «Моноліт»
Без турнірних завдань, заради самої гри вийшли на поле Talisman Taxi Tigers і МФК «Моноліт». Втім, величезне бажання, непоступливість обох були помітні неозброєним оком. Обмінювалися команди атаками, моментами, ударами. Незначною перевагою володіли «білі тигри», а рахунок ближче до кінця першого тайму відкрив «Моноліт». Після класичної контратакуючої триходівки з переведеннями з флангу на фланг, а потім у центр від Олександра Соломатіна на Євгена Галактіонова, який і увігнав м’яч у рамку. На початку другого тайму «синьо-білі» могли в контрі закріпити успіх, але подвійний сейв Петра Цуркана не дозволив… У середині другого тайму Максим Тіщенко поновив паритет, завершивши класним ударом тривалу облогу воріт опонента. Але МФК «Моноліт» і не думав здаватися-поступатися! Голкіпера свого до атак долучали. Саме з його пасу наприкінці матчу Соломатін приніс перемогу своїй команді, пробивши з-за меж карного майданчика в нижній кут. Прекрасна пам’ятна перемога для МФК «Моноліт», який явно не зайвим у Суперлізі став.

Автор: Віктор Петрушов