(093)273-57-67
Seco Parimatch Soccer Parimatch
Укркубок Parimatch3 Футбол

2019-10-08 20:51:51

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Друга ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Vitstroy 1:6 «Трудові резерви»
«Трудові резерви» підійшли до свого наступного матчу в оптимальному складі, тож з легкістю підтвердили свій статус фаворита зустрічі. «Жовто-чорні» намагалися більше грати в пас, але без індивідуальної майстерності справа не обійшлася. Зокрема, хочемо виділити Ігоря Малюка, який оформив хет-трик, а один з м’ячів узагалі забив з центра поля, прошивши воротаря. А от кращий бомбардир чемпіонату В’ячеслав Чуб відмітився всього лише одним результативним пострілом. «Будівельникам» було важко протистояти такій швидкій команді, тож команда могла всього лише один раз скористатися помилкою суперника, коли забивав Дмитро Тітаренко. Починали опоненти на рівних, а потім фізика далася взнаки. «Резерви» здобувають перемогу з рахунком 6:1 і продовжують катком йти по турнірній стежині у Другій лізі Північної конференції.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігор Малюк («Трудові резерви»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. В’ячеслав Сніжко (AFC Bender)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Бабійчук (FC Pegas)

КАМБЕК ТУРУ. SLC 7:2 FC Pegas (SLC з рахунку 0:2)
Уже на третій хвилині матчу Іван Климентєв вивів номінальних гостей уперед, а в середині першого тайму Устим Лапай зміг ще й подвоїти перевагу своєї команди. Потім FC Pegas немов перемкнуло, команда почала припускатися помилок, пропускати багато м’ячів, а довершенням цієї чорної смуги став ще й зламаний ніс Ярослава Подолянка. Він, до речі, грати не припинив, а ви кажете «аматори»!.. Початок камбеку SLC поклав Анатолій Савел’єв своїм голом у роздягальню, він же і закрив гру результативним пострілом уже під завісу зустрічі, оформивши в підсумку покер. Номінальні господарі здобули перемогу з рахунком 7:2, що дозволила їм продовжити боротьбу за медалі турнірну.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Сталь ТМК»
У першому таймі Павло Юрченко вивів AFC Bender уперед. Можливо, цей гол був у чомусь нелогічним, тому що «сталевари» створили більше моментів, але їх підводила реалізація. Склад команди оновився, зокрема голкіпер, якщо ми не помиляємося, взагалі першу гру проводив за команду. Невеличкі непорозуміння й призводили до того, що «Сталь ТМК» довгий час не могла скористатися власними нагодами та розпечатати ворота В’ячеслава Сніжка. Останній, до слова, провів дуже вдалий поєдинок. У другому таймі гості збільшили натиск і все-таки досягли свого. У середині другого тайму Андрій Борщевський і Артур Ласковець протягом трьох хвилин відмітилися забитими голами, і зрештою їх команда з таким рахунком, 2:1, і перемогла. Упродовж часу, що залишався, «сталевари» грали надійно, та й сам опонент дуже сильно не турбував голкіпера гостей.