Мини футбол LIVE V9KY
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Olympia Sport SELECT Фаворит Спорт
Колонки Европав Благо Футбольная экипировка
Футбол Вияр Vuso

BarbershopGC 2:3 AFC San Grano АФК «Хунта» 4:3 Medium Tactics Центральный офис 2:6 «Прем’єр Палац» ФК Фурніком 5:4 Ukrmedias BT-Ukraine 2:9 AFC Evraztrade FC Comfort Life 9:1 AFC Staff+ ПБФ 2:1 FC Kung Lao AFC Start 0:1 FC Goodfellas Abilardo 3:0 ФК Металіст-Київ Vartis 5:5 FC Pegas FC VITSTROY 3:4 Tenders Agromat Partstore 5:0 ФК Фаворит Інтергал-Буд 2:2 КБТ Avis 4:1 AFC Miners АФК Стратегия (Spartan) 3:2 Restorator FC Getman Kyiv 2:3 Хилти FC Unknown 4:1 SC Olympia Sport ФК Талан 1:1 АФК "Миротворець" Никос 7:1 Hammers VUSO 1:4 Агросем MIF 4:6 AFC Sparta «Бандерлона» 4:5 Оболонь TEC VIT EXPORT 3:3 ФК "ВіЯр FC Sporting 3:10 АркадСтрой Комфорт Таун 4:6 MFC Athletic FC Dominus 3:1 FC Milky Dogs Энергия 0:5 АркадСтрой FC Olymp 1:4 Evoplay ЕвроЛогистикУкраина 13:1 Спайс Кемп Coffeelat 1:3 Parimatch Talisman Taxi Healthgroup 2:6 Mustang Taxi МФК "Рух" 2:3 DragonsAutoSchoolTalisman A.F.C Svyatosh 0:2 Wolves Digital Choo 1:4 Славутич FC Sofiya-City 1:4 Фокстрот S.K.I.L.L. 1:3 FC Drive Generals 3:0 FC Sorry Бабушка J. Daniel’s 0:5 Playtech AFC Staff 3:3 FC Vtoris AFC Bender 1:5 Арсенал-17 Перун 3:3 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Tokyo 7:2 ФК Благо Carleone-VPK_Group 2:6 «Віді-трейд» ФК Авіаліга 2:3 «Ібіс» Ikarus 1:4 ФК Донецк


Таблиця

і о
1АФК НК 1126
2ФК Талан1123
3Інтергал-Буд1122
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Акрамовський 11 24 2.18
2 Тимошенко 9 19 2.11
3 Шевченко 10 15 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Тимошенко 9 12 1.33
2 Мурга 10 12 1.2
3 Вологдін 5 11 2.2
дивитись

Дискваліфікація

1 Вологдін Микола
1 Арбузов Максим
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 1 FC Talisman 11 : 3 FC Soccer
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 3 ФК «Троя» 3 : 6 «Ібіс»
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 4 тур 31 Березня 16:40 1 «Ібіс» VS Ikarus
Київ 4 тур 31 Березня 17:40 1 «Віді-трейд» VS ФК Донецк
Київ 4 тур 31 Березня 18:30 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Авіаліга
Київ 4 тур 31 Березня 19:20 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Generals
Київ 4 тур 31 Березня 20:10 1 FC Vtoris VS Перун
Київ 4 тур 31 Березня 21:00 1 Carleone-VPK_Group VS AFC Staff
Київ 5 тур 07 Квітня 16:40 1 AFC Staff VS «Віді-трейд»
Київ 5 тур 07 Квітня 17:40 1 Перун VS Carleone-VPK_Group
Київ 5 тур 07 Квітня 18:30 1 Generals VS FC Vtoris
Київ 5 тур 07 Квітня 19:20 1 ФК Авіаліга VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 5 тур 07 Квітня 20:10 1 Ikarus VS FC Sorry Бабушка
Київ 5 тур 07 Квітня 21:00 1 ФК Донецк VS «Ібіс»
Київ 6 тур 14 Квітня 16:40 1 AFC Staff VS Перун
Київ 6 тур 14 Квітня 17:40 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Донецк
Київ 6 тур 14 Квітня 18:30 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Ikarus
Київ 6 тур 14 Квітня 19:20 1 FC Vtoris VS ФК Авіаліга
Київ 6 тур 14 Квітня 20:10 1 Carleone-VPK_Group VS Generals
Київ 6 тур 14 Квітня 21:00 1 «Віді-трейд» VS «Ібіс»
Київ 7 тур 21 Квітня 16:40 1 ФК Авіаліга VS Carleone-VPK_Group
Київ 7 тур 21 Квітня 17:40 1 Generals VS AFC Staff
Київ 7 тур 21 Квітня 18:30 1 Перун VS «Віді-трейд»
Київ 7 тур 21 Квітня 19:20 1 Ikarus VS FC Vtoris
Київ 7 тур 21 Квітня 20:10 1 ФК Донецк VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 7 тур 21 Квітня 21:00 1 «Ібіс» VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 03 Травня 16:40 1 «Віді-трейд» VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 03 Травня 17:40 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS «Ібіс»
Київ 8 тур 03 Травня 18:30 1 FC Vtoris VS ФК Донецк
Київ 8 тур 03 Травня 19:20 1 Carleone-VPK_Group VS Ikarus
Київ 8 тур 03 Травня 20:10 1 AFC Staff VS ФК Авіаліга
Київ 8 тур 03 Травня 21:00 1 Перун VS Generals
Київ 1 тур 10 Травня 19:00 1 AFC Staff VS FC Sorry Бабушка
Київ 1 тур 10 Травня 19:50 1 Перун VS «Ібіс»
Київ 1 тур 10 Травня 20:40 1 Generals VS ФК Донецк
Київ 1 тур 10 Травня 21:30 1 ФК Авіаліга VS Ikarus
Київ 9 тур 12 Травня 16:40 1 Ikarus VS AFC Staff
Київ 9 тур 12 Травня 17:40 1 ФК Авіаліга VS Перун
Київ 9 тур 12 Травня 18:30 1 Generals VS «Віді-трейд»
Київ 9 тур 12 Травня 19:20 1 ФК Донецк VS Carleone-VPK_Group
Київ 9 тур 12 Травня 20:10 1 «Ібіс» VS FC Vtoris
Київ 9 тур 12 Травня 21:00 1 FC Sorry Бабушка VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 1 тур 17 Травня 20:40 1 FC Vtoris VS «Віді-трейд»
Київ 1 тур 17 Травня 21:30 1 Carleone-VPK_Group VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 10 тур 19 Травня 16:40 1 Generals VS ФК Авіаліга
Київ 10 тур 19 Травня 17:40 1 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
Київ 10 тур 19 Травня 18:30 1 Carleone-VPK_Group VS «Ібіс»
Київ 10 тур 19 Травня 19:20 1 AFC Staff VS ФК Донецк
Київ 10 тур 19 Травня 20:10 1 Перун VS Ikarus
Київ 10 тур 19 Травня 21:00 1 «Віді-трейд» VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 11 тур 26 Травня 16:40 1 FC Sorry Бабушка VS Carleone-VPK_Group
Київ 11 тур 26 Травня 17:40 1 Ikarus VS Generals
Київ 11 тур 26 Травня 18:30 1 ФК Донецк VS Перун
Київ 11 тур 26 Травня 19:20 1 «Ібіс» VS AFC Staff
Київ 11 тур 26 Травня 20:10 1 ФК Авіаліга VS «Віді-трейд»
Київ 11 тур 26 Травня 21:00 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS FC Vtoris