Збірна туру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Olympia Sport Европав Футбольная экипировка Футбол
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Вияр Vuso
Колонки SELECT Благо

BarbershopGC 2:3 AFC San Grano АФК «Хунта» 4:3 Medium Tactics Центральный офис 2:6 «Прем’єр Палац» ФК Фурніком 5:4 Ukrmedias BT-Ukraine 2:9 AFC Evraztrade FC Comfort Life 9:1 AFC Staff+ ПБФ 2:1 FC Kung Lao AFC Start 0:1 FC Goodfellas Abilardo 3:0 ФК Металіст-Київ Vartis 5:5 FC Pegas FC VITSTROY 3:4 Tenders Agromat Partstore 5:0 ФК Фаворит Інтергал-Буд 2:2 КБТ Avis 4:1 AFC Miners АФК Стратегия (Spartan) 3:2 Restorator FC Getman Kyiv 2:3 Хилти FC Unknown 4:1 SC Olympia Sport ФК Талан 1:1 АФК "Миротворець" Никос 7:1 Hammers VUSO 1:4 Агросем MIF 4:6 AFC Sparta «Бандерлона» 4:5 Оболонь TEC VIT EXPORT 3:3 ФК "ВіЯр FC Sporting 3:10 АркадСтрой Комфорт Таун 4:6 MFC Athletic FC Dominus 3:1 FC Milky Dogs Энергия 0:5 АркадСтрой FC Olymp 1:4 Evoplay ЕвроЛогистикУкраина 13:1 Спайс Кемп Coffeelat 1:3 Parimatch Talisman Taxi Healthgroup 2:6 Mustang Taxi МФК "Рух" 2:3 DragonsAutoSchoolTalisman A.F.C Svyatosh 0:2 Wolves Digital Choo 1:4 Славутич FC Sofiya-City 1:4 Фокстрот S.K.I.L.L. 1:3 FC Drive Generals 3:0 FC Sorry Бабушка J. Daniel’s 0:5 Playtech AFC Staff 3:3 FC Vtoris AFC Bender 1:5 Арсенал-17 Перун 3:3 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Tokyo 7:2 ФК Благо Carleone-VPK_Group 2:6 «Віді-трейд» ФК Авіаліга 2:3 «Ібіс» Ikarus 1:4 ФК Донецк


Таблиця

і о
1АФК НК 1126
2ФК Талан1123
3Інтергал-Буд1122
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Акрамовський 11 24 2.18
2 Тимошенко 9 19 2.11
3 Шевченко 10 15 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Тимошенко 9 12 1.33
2 Мурга 10 12 1.2
3 Вологдін 5 11 2.2
дивитись

Дискваліфікація

1 Вологдін Микола
1 Арбузов Максим
дивитись




збірна туру №11

збірна туру №10

Клокун Владислав

Вашетін Євгеній

Літвінець Володимир

Хижий Сергій

Дяченко Павло

збірна туру №9

Акрамовський Ян

Шевченко Олександр

Літвінець Володимир

Постоялкін Юрій

Біндюженко Богдан

збірна туру №8

Пручинський Олексій

Тимошенко Володимир

Жумайлов Олександр

Радзивелюк Олег

Назаренко Євген

збірна туру №7

Шевченко Віталій

Доманський Антон

Шаїмов Тимур

Гогуля Дмитро

Верхошапов Владислав

збірна туру №6

Лебідь Валерій

Бєлов Андрій

Михайлов Євгеній

Гогуля Дмитро

Сидоренко Віталій

збірна туру №5

Іваненко Євген

Лебідь Валерій

Стасюк Максим

Радзивелюк Олег

Біндюженко Богдан

збірна туру №4

Стасюк Максим

Ширай Дмитро

Применко Андрій

Горшков Віталій

Парицький Олександр

збірна туру №3

Тимошенко Володимир

Радзивелюк Олег

Ігнатьєв Антон

Постоялкін Юрій

Стрепка Юрій

збірна туру №2

Тимошенко Володимир

Давидов Артем

Стасюк Максим

Зайченко Гліб

Гусак Андрій

збірна туру №1

Пручинський Олексій

Акрамовський Ян

Цибуля Валерій

Фігероа Давид

Слюсар Олександр