(093)273-57-67
Parimatch3 Soccer Seco Parimatch
Вияр Фурніком Футбол Віді-Трейд
Укркубок Parimatch

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Славутич» 5:1 «КБТ» «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life Carleone 4:1 FC Vtoris III «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s AFC Bender 4:1 SLC Kraft 5:3 FC Pulse Abilardo 3:5 Astound AFC San Grano 7:1 Kyiv United Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» FC United 8:1 «Київ НКС» Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» Tenders Agromat 0:3 Underdog «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» «Токіо» 1:2 Carleone «КБТ» 3:6 Whaleapp DEPS 3:1 S.K.I.L.L. ФК «Талан» 0:5 «Славутич» Sam Family 6:0 Goal center FC Dominus+ 6:2 «Приход» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo РСК «Флагман» 8:3 Lontano AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv Otium 3:3 BT-Ukraine FC Goodfellas 0:6 «Інтергал-Буд» FC Endorphine 4:1 Olympic private club FC Getman Kyiv 2:2 «Бандерлона» «Сталь ТМК» 2:6 FC VITSTROY ФК «Трудові резерви» 4:1 FC Pegas AFC Staff+ 3:1 Partstore FC Vtoris+ 4:3 A.F.C Svyatosh ShowTime 3:7 MFC Citrus «Агросем» 2:3 «Фокстрот» «Никос» 3:4 BOSS «Скіф» 4:2 MIF «Комфорт Таун» 2:4 Medium Tactics TEC VIT EXPORT 1:3 ST Wood FC Olymp 0:0 Euro Logistics UA FC Dominus 2:1 Avis DragonsAutoSchoolTalisman 4:3 «Віді-трейд» Talisman Taxi Tigers 4:1 МФК «Монолит» FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City AFC Sparta 7:5 AFC Staff МФК «Рух» 2:4 Carleone-VPK_Group «Перун» 4:6 «УкрЕлітЦентр» FC Sorry Бабушка 3:2 Mustang Taxi «Чиста вода» 7:2 Variant Agro Build «Ібіс» 2:2 ФК «Донецк» Bronto 2:1 ФК «Фурніком» FC Vtoris 2:5 ФК «ВіЯр»

МАТЧ ТУРУ. FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT
Добре почали «експортери». Уже в дебюті Федір Дальченко і каркас на міць перевірив, і забити встиг, переправши м’яч у ворота після тривалої атаки та прострілу з флангу. За переваги «фіолетових» тривала гра, але досить швидко Олександр Степаненко поновив рівновагу. Вдруге гості пропустили взагалі на останніх секундах тайму, «забувши» про нападника на дальній стійці при стандарті, і на перерву команди пішли за переваги «козаків». У таймі другому вже «бордово-чорні» почали активніше, але, як і на початку матчу, знову відзначилися «експортери». Зробив це в контратаці Антон Клепка, розібравшись і з воротарем, і з захистом. Цілком рівна гра точилася до заключних секунд, забити могли обидва суперники. То одні, то другі мали кращий вигляд по черзі, загрозливі випади проводячи. Зрештою переможне взяття воріт сталося під завісу поєдинку. Безумовним героєм матчу став Степаненко, оформивши хет-трик і принісши три очки для FC Getman Kyiv. Хоча гра наче котилася до бойової нічиєї, помилилися «експортери», «козаки» зробили перехоплення, провели стрімку контратаку і вирвали перемогу – 3:2.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Степаненко (FC Getman Kyiv)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Іван Рудь («Фокстрот»)

КОМАНДА ТУРУ. ST Wood
Явну перевагу мав ST Wood у поєдинку з «Агросемом». Усе тиснув і тиснув, і зрештою дотиснув, забивши в заключній чверті матчу три голи. Загалом – 4:1.
«ТОТАЛ МЕНШЕ» ТУРУ. MIF 0:0 «Фокстрот»
І таке трапляється… Ну от що можна написати про матч, у якому не було забитих м’ячів? «Ігра била равна?..» Та ні, не зовсім рівною вона була, бо MIF загалом переважав суперника по грі. А у другому таймі, маючи кращий збір та знесиливши й вимотавши суперника, просто зобов’язаний був забити (може й не раз), вибороти перемогу. Але не вдалося…

Автор: Віктор Петрушов