Турнірна таблиця ліги

(093)273-57-67
Фурніком Віді-Трейд Чиста Вода Soccer
Seco Parimatch Вияр Укркубок
Parimatch3 Parimatch Футбол

Clearwater 4:4 Noosphere Kyiv FC EXMO 2:2 Olympic Kyiv ГеоЕкосистеми 3:3 FC Leaders FC Aviator 4:8 РСК «Флагман» Fit24 1:5 «Ощадбанк» Abilardo 6:1 FC Astor FC Victory 5:4 Lontano МСК Україна 3:5 SLC Звезда 0:4 «Любі друзі» FC Pegas 5:2 BT-Ukraine «Фігаро» 4:3 FC Liv-Comfort FC Vtoris Left Coast 2:5 «Фокстрот+» Goal center 9:0 ММТ Tenders Penotrade 4:2 «Укроргсинтез» Kapelou 1:3 ФК «Талан» «Центральний офіс» 2:1 «ПБФ» S.K.I.L.L. 4:2 AFC Staff+ МФК «Филлер» 3:3 «Приход» ФК «Бортничі» 1:2 «Кава Про» Underdog 1:6 «Київ НКС» Vartis 3:14 Walzer Carleone-FitEat 1:5 Clearwater МФК «Парма» 5:1 Noosphere Kyiv Syndicate 4:3 ДП "Кюне і Нагель" Partstore 2:2 LABA «Ф-Енерджи» 3:1 «Інтергал-Буд» FC Eurostone 3:1 «Нікос» AFC Start 3:1 ФК «ВіЯр+» «Скіф» 4:2 Auto Energy InterSport 4:1 «Фокстрот» Kyiv United 10:4 Medium Tactics MFC Citrus 2:8 FC VIT EXPORT «Токіо» 0:0 FC Vtoris+ Dragons Talisman 1:1 «Ібіс» AFC Staff 1:4 AFC San Grano FC Sofiya-City 3:4 Carleone-VPK_Group Generals 4:5 Talisman Taxi Tigers ФК «ВіЯр» 6:1 Bronto ФК «Поліція Києва» 5:3 A.F.C Svyatosh МФК «Рух» 3:0 FC Vtoris Avis 0:7 MFC Terratek Mustang Taxi 8:2 ФК «Фурніком» МФК «Монолит» 7:4 AFC Sparta MIF 2:7 FC Sorry Бабушка «Бандерлона» 1:3 «Віді-трейд»


Таблиця

і о
1A.F.C Svyatosh00
2AFC Sparta00
3AFC Staff 00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Муха 4 5 1.25
1 Немолот 4 5 1.25
2 Михтуненко 4 4 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Дарахвелідзе Гіоргі
1 Шевченко Ярослав
дивитись



Финал
Серебряный кубок по мини футболу Wolves 1:4 «Ібіс»  Золотой кубок по мини футболу
Матч за 3-е место
 BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Золотой кубок по мини футболу
Полуфинал
 «Ібіс»  3:2 FC Milky Dogs 
 BRONTO 1:3 Wolves 
 ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс»  
 Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs 
 BRONTO 3:2 FC DOMINUS 
 Wolves 5:3 ФК Талан 
 BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh 
 FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC 
 Wolves 4:3 AFC Sparta 
 ФК Талан 2:0 АФК НК  
 MFC Athletic  1:3 ФК ВИЯР 
 «Ібіс»  6:1 Никос 
 Medium Tactics 1:0 Метеор 
 FC Sorry Бабушка  2:5 FC Milky Dogs 
 ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO 
 A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator 
 AFC Staff  0:2 FC DOMINUS 
 BarbershopGC 2:1 Deportivo 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда I В Н П Г О
1A.F.C Svyatosh00000-00
2AFC Sparta00000-00
3AFC Staff 00000-00
4BarbershopGC00000-00
5BRONTO00000-00
6Deportivo00000-00
7FC DOMINUS00000-00
8FC Milky Dogs00000-00
9FC Sorry Бабушка 00000-00
10Medium Tactics00000-00
11MFC Athletic 00000-00
12Restorator00000-00
13Wolves00000-00
14«Ібіс» 00000-00
15АФК НК 00000-00
16Метеор00000-00
17Никос00000-00
18ФК ВИЯР00000-00
19ФК Металлист-Киев00000-00
20ФК Талан00000-00