Турнірна таблиця ліги

(093)273-57-67
Soccer Фурніком Parimatch Parimatch3
Parimatch Укркубок Футбол Seco
Вияр Віді-Трейд

Будівельна гільдія 3:8 FC Pulse Abilardo 4:4 «Пироговая Николай» Kraft 6:0 J. Daniel’s Olympic private club 2:6 Astound ФК «Металіст-Київ» 3:4 FC Endorphine ФК «Трудові резерви» 8:4 FC VITSTROY «Сталь ТМК» 5:1 AFC Bender FC Pegas 4:8 SLC Coffeelat 6:4 Variant Agro Build «Любі друзі» 4:7 «Чиста вода» FC United 4:1 МФК «Филлер» Otium 3:2 AFC Evraztrade BT-Ukraine 1:5 «Київ НКС» Sam Family 3:1 BarbershopGC DEPS 2:1 Goal center ФК «Талан» 1:3 Lontano S.K.I.L.L. 4:3 «Кава Про» FC Dominus+ 3:2 РСК «Флагман» ФК «Работнички» 1:9 «Славутич» «КБТ» 8:4 «Приход» Whaleapp 3:4 Digital Choo «Фокстрот+» 3:0 FC Vtoris III «Токіо» 5:0 АФК «Хунта» Tenders Agromat 5:0 ФК «Фаворит» Underdog 2:1 Carleone Vartis 4:5 Noosphere Kyiv FC Goodfellas 1:6 «Оболонь» AFC San Grano 1:3 «Ф-Енерджи» «Інтергал-Буд» 2:1 Kyiv United ShowTime 0:5 Euro Logistics UA «Никос» 5:2 FC Olymp «Комфорт Таун» 3:6 MFC Citrus AFC Staff+ 4:4 BOSS Partstore 4:2 Medium Tactics FC Vtoris+ 1:3 ST Wood «Агросем» 5:3 TEC VIT EXPORT «Скіф» 5:2 A.F.C Svyatosh FC Getman Kyiv 7:0 «Фокстрот» Talisman Taxi Tigers 2:6 ФК «Фурніком» «Бандерлона» 3:5 MIF AFC Sparta 3:4 Bronto «Перун» 4:6 МФК «Монолит» FC Dominus 1:0 AFC Staff Avis 8:2 «УкрЕлітЦентр» FC Vtoris 5:9 Mustang Taxi DragonsAutoSchoolTalisman 2:3 МФК «Рух» «Ібіс» 3:2 «Віді-трейд» FC Sorry Бабушка 1:5 FC Sofiya-City FC Comfort Life 3:2 Carleone-VPK_Group ФК «ВіЯр» 3:3 ФК «Донецк»


Таблиця

і о
1A.F.C Svyatosh00
2AFC Sparta00
3AFC Staff 00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Муха 4 5 1.25
1 Немолот 4 5 1.25
2 Михтуненко 4 4 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Дарахвелідзе Гіоргі
1 Шевченко Ярослав
дивитись



Финал
Серебряный кубок по мини футболу Wolves 1:4 «Ібіс»  Золотой кубок по мини футболу
Матч за 3-е место
 BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Золотой кубок по мини футболу
Полуфинал
 «Ібіс»  3:2 FC Milky Dogs 
 BRONTO 1:3 Wolves 
 ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс»  
 Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs 
 BRONTO 3:2 FC DOMINUS 
 Wolves 5:3 ФК Талан 
 BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh 
 FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC 
 Wolves 4:3 AFC Sparta 
 ФК Талан 2:0 АФК НК  
 MFC Athletic  1:3 ФК ВИЯР 
 «Ібіс»  6:1 Никос 
 Medium Tactics 1:0 Метеор 
 FC Sorry Бабушка  2:5 FC Milky Dogs 
 ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO 
 A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator 
 AFC Staff  0:2 FC DOMINUS 
 BarbershopGC 2:1 Deportivo 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда I В Н П Г О
1A.F.C Svyatosh00000-00
2AFC Sparta00000-00
3AFC Staff 00000-00
4BarbershopGC00000-00
5BRONTO00000-00
6Deportivo00000-00
7FC DOMINUS00000-00
8FC Milky Dogs00000-00
9FC Sorry Бабушка 00000-00
10Medium Tactics00000-00
11MFC Athletic 00000-00
12Restorator00000-00
13Wolves00000-00
14«Ібіс» 00000-00
15АФК НК 00000-00
16Метеор00000-00
17Никос00000-00
18ФК ВИЯР00000-00
19ФК Металлист-Киев00000-00
20ФК Талан00000-00