Календар матчів міста

(093)273-57-67
Чиста Вода Parimatch3 Parimatch Parimatch
Укркубок Soccer Фурніком Віді-Трейд
Вияр Seco Футбол

FC Olymp 5:3 AFC Evraztrade FC Goodfellas 7:1 В9КУ Team Syndicate 6:3 В9КУ Team «ПБФ» 0:4 FC Liv-Comfort Underdog 5:0 Vartis Abilardo 3:1 Olympic Kyiv FC Victory 7:6 «Ощадбанк» МСК Україна 3:2 FC Aviator «Любі друзі» 2:2 Lontano FC Pegas 8:3 FC EXMO ГеоЕкосистеми 5:0 Fit24 BT-Ukraine 4:9 РСК «Флагман» FC Leaders 12:2 FC New Generals SLC 9:3 FC Astor FC Liv-Comfort 0:5 «Укроргсинтез» «Фігаро» 3:2 FC Olymp Goal center 1:6 ФК «Талан» FC Vtoris Left Coast 2:4 «Центральний офіс» «Кава Про» 4:5 ММТ «Фокстрот+» 5:2 AFC Evraztrade МФК «Филлер» 0:0 Kapelou Tenders Penotrade 2:1 «ПБФ» «Приход» 7:3 AFC Staff+ ФК «Бортничі» 1:2 S.K.I.L.L. FC Olymp 5:0 «ПБФ» В9КУ Team 3:4 Syndicate Carleone-FitEat 2:1 Noosphere Kyiv Partstore 0:5 МФК «Парма» LABA 4:2 Walzer «Скіф» 3:4 «Фокстрот» «Київ НКС» 1:1 Clearwater FC Getman Kyiv 7:3 MFC Citrus Kyiv United 7:0 «Нікос» «Токіо» 2:7 InterSport «Ф-Енерджи» 3:1 AFC Start FC Vtoris+ 1:3 FC VIT EXPORT AFC Staff 0:5 FC Eurostone AFC San Grano 2:5 ФК «ВіЯр+» «Інтергал-Буд» 6:1 Medium Tactics ДП "Кюне і Нагель" 5:1 FC Goodfellas ФК «Фурніком» 3:4 Carleone-VPK_Group Mustang Taxi 3:1 ФК «ВіЯр» Avis 3:1 AFC Sparta MIF 2:5 FC Sofiya-City Generals 2:2 ФК «Поліція Києва» «Бандерлона» 7:6 МФК «Монолит» FC Sorry Бабушка 2:7 Dragons Talisman «Віді-трейд» 8:3 A.F.C Svyatosh МФК «Рух» 3:3 «Ібіс» Talisman Taxi Tigers 2:2 MFC Terratek FC Vtoris 3:5 Bronto


Таблиця

і о
1Центральний офіс1130
2Restorator1124
3FC Binotel1120
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кузнєцов 10 17 1.7
2 Портянкін 8 11 1.38
3 Ренсевич 10 11 1.1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Степанюк 10 9 0.9
2 Коржевський 9 8 0.89
3 Портянкін 8 7 0.88
дивитись

Дискваліфікація

1 Кравчук Олексій
1 Семенченко Борис
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
6 тур 07 Серпня Ліга Перспективи 20:00 Х-Парк 3 FC Goodfellas VS Syndicate
6 тур 07 Серпня Ліга Перспективи 20:45 Х-Парк 3 В9КУ Team VS ДП "Кюне і Нагель"
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 10:00 X-Парк 1 Dragons Talisman VS «Фігаро»
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 10:00 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS AFC Staff
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 10:25 X-Парк 1 Auto Energy VS Underdog
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 10:25 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS Walzer
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 10:50 X-Парк 1 Dragons Talisman VS FC New Generals
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 10:50 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS Magic TigerTalisman
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 11:15 X-Парк 1 Auto Energy VS Syndicate
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 11:15 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS AFC Staff+
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 11:40 X-Парк 1 «Фігаро» VS FC New Generals
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 11:40 Х-Парк 3 AFC Staff VS Magic TigerTalisman
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 12:05 X-Парк 1 Underdog VS Syndicate
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 12:05 Х-Парк 3 Walzer VS AFC Staff+
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 12:30 X-Парк 1 «Ф-Енерджи» VS FC Liv-Comfort
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 12:30 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS LABA
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 12:55 X-Парк 1 «Фокстрот» VS «Центральний офіс»
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 12:55 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv VS «Нікос»
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 13:20 X-Парк 1 «Ф-Енерджи» VS FC EXMO
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 13:20 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS ММТ
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 13:45 X-Парк 1 «Фокстрот» VS FC Aviator
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 13:45 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv VS АФК «Хунта»
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 14:10 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS FC EXMO
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 14:10 Х-Парк 3 LABA VS ММТ
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 14:35 X-Парк 1 «Центральний офіс» VS FC Aviator
1 тур 08 Серпня Кубок (сезон Літо) 14:35 Х-Парк 3 «Нікос» VS АФК «Хунта»