Збірна туру

(093)273-57-67
Вияр Укркубок Seco Футбол
Віді-Трейд Фурніком Soccer Parimatch3
Parimatch Parimatch

Будівельна гільдія 3:8 FC Pulse Kraft 6:0 J. Daniel’s Abilardo 4:4 «Пироговая Николай» Olympic private club 2:6 Astound ФК «Металіст-Київ» 3:4 FC Endorphine «Сталь ТМК» 5:1 AFC Bender ФК «Трудові резерви» 8:4 FC VITSTROY FC Pegas 4:8 SLC Coffeelat 6:4 Variant Agro Build «Любі друзі» 4:7 «Чиста вода» FC United 4:1 МФК «Филлер» Otium 3:2 AFC Evraztrade BT-Ukraine 1:5 «Київ НКС» DEPS 2:1 Goal center Sam Family 3:1 BarbershopGC S.K.I.L.L. 4:3 «Кава Про» ФК «Талан» 1:3 Lontano FC Dominus+ 3:2 РСК «Флагман» ФК «Работнички» 1:9 «Славутич» «КБТ» 8:4 «Приход» Whaleapp 3:4 Digital Choo «Фокстрот+» 3:0 FC Vtoris III «Токіо» 5:0 АФК «Хунта» Tenders Agromat 5:0 ФК «Фаворит» Underdog 2:1 Carleone Vartis 4:5 Noosphere Kyiv FC Goodfellas 1:6 «Оболонь» AFC San Grano 1:3 «Ф-Енерджи» ShowTime 0:5 Euro Logistics UA «Інтергал-Буд» 2:1 Kyiv United «Никос» 5:2 FC Olymp «Комфорт Таун» 3:6 MFC Citrus AFC Staff+ 4:4 BOSS Partstore 4:2 Medium Tactics FC Vtoris+ 1:3 ST Wood «Агросем» 5:3 TEC VIT EXPORT FC Getman Kyiv 7:0 «Фокстрот» «Скіф» 5:2 A.F.C Svyatosh «Бандерлона» 3:5 MIF Talisman Taxi Tigers 2:6 ФК «Фурніком» AFC Sparta 3:4 Bronto «Перун» 4:6 МФК «Монолит» FC Dominus 1:0 AFC Staff Avis 8:2 «УкрЕлітЦентр» FC Vtoris 5:9 Mustang Taxi DragonsAutoSchoolTalisman 2:3 МФК «Рух» FC Sorry Бабушка 1:5 FC Sofiya-City «Ібіс» 3:2 «Віді-трейд» FC Comfort Life 3:2 Carleone-VPK_Group ФК «ВіЯр» 3:3 ФК «Донецк»


Таблиця

і о
1Центральний офіс1130
2Restorator1124
3FC Binotel1120
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кузнєцов 10 17 1.7
2 Портянкін 8 11 1.38
3 Ренсевич 10 11 1.1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Степанюк 10 9 0.9
2 Коржевський 9 8 0.89
3 Портянкін 8 7 0.88
дивитись

Дискваліфікація

1 Кравчук Олексій
1 Семенченко Борис
дивитись




збірна туру №11

збірна туру №10

Плисенко Олександр

Тараненко Олександр

Зосимец Ігор

Бондаренко Євген

Мороз Богдан

збірна туру №9

Кузнєцов Микола

Савчук Володимир

Бондарчук Данило

Діхтяр Сергій

Мороз Богдан

збірна туру №8

Маарефі Хані

Пономаренко Володимир

Корзун Антон

Гавриленко Володимир

Микитенко Кирило

збірна туру №7

Робу Вячеслав

Чунтіханов Олег

Пальонко Богдан

Кузнєцов Микола

Гапонюк Андрій

збірна туру №6

Петринка Василь

Кузнєцов Микола

Гавриленко Володимир

Пальонко Богдан

Ткач Олександр

збірна туру №5

Портянкін Богдан

Кузнєцов Микола

Ренсевич Павло

Цеглицький Ілля

Кулик Дмитро

збірна туру №4

Євтушенко Анатолій

Лагойда Станіслав

Тараненко Олександр

Миронченко Ігор

Мороз Богдан

збірна туру №3

Чумаченко Віталій

Мурзановський Павло

Бондаренко Євген

До Кієн Чунг

Федотов Антон

збірна туру №2

Портянкін Богдан

Корзун Антон

Чан Тхо Куанг

Гавриленко Володимир

Щуров Роман

збірна туру №1

Воронін Олександр

Казістов Антон

Кречко Олег

Федоренко Вадим

Мороз Богдан