Порушники ліги

(093)273-57-67
Parimatch Seco Фурніком Parimatch
Футбол Soccer Вияр Віді-Трейд
Parimatch3 Укркубок

Будівельна гільдія 3:8 FC Pulse Abilardo 4:4 «Пироговая Николай» Kraft 6:0 J. Daniel’s Olympic private club 2:6 Astound ФК «Металіст-Київ» 3:4 FC Endorphine «Сталь ТМК» 5:1 AFC Bender ФК «Трудові резерви» 8:4 FC VITSTROY FC Pegas 4:8 SLC Coffeelat 6:4 Variant Agro Build «Любі друзі» 4:7 «Чиста вода» FC United 4:1 МФК «Филлер» Otium 3:2 AFC Evraztrade BT-Ukraine 1:5 «Київ НКС» Sam Family 3:1 BarbershopGC DEPS 2:1 Goal center ФК «Талан» 1:3 Lontano S.K.I.L.L. 4:3 «Кава Про» FC Dominus+ 3:2 РСК «Флагман» ФК «Работнички» 1:9 «Славутич» «КБТ» 8:4 «Приход» Whaleapp 3:4 Digital Choo «Фокстрот+» 3:0 FC Vtoris III «Токіо» 5:0 АФК «Хунта» Tenders Agromat 5:0 ФК «Фаворит» Underdog 2:1 Carleone Vartis 4:5 Noosphere Kyiv FC Goodfellas 1:6 «Оболонь» AFC San Grano 1:3 «Ф-Енерджи» «Інтергал-Буд» 2:1 Kyiv United ShowTime 0:5 Euro Logistics UA «Никос» 5:2 FC Olymp «Комфорт Таун» 3:6 MFC Citrus Partstore 4:2 Medium Tactics AFC Staff+ 4:4 BOSS FC Vtoris+ 1:3 ST Wood «Агросем» 5:3 TEC VIT EXPORT «Скіф» 5:2 A.F.C Svyatosh FC Getman Kyiv 7:0 «Фокстрот» Talisman Taxi Tigers 2:6 ФК «Фурніком» «Бандерлона» 3:5 MIF AFC Sparta 3:4 Bronto «Перун» 4:6 МФК «Монолит» FC Dominus 1:0 AFC Staff Avis 8:2 «УкрЕлітЦентр» FC Vtoris 5:9 Mustang Taxi DragonsAutoSchoolTalisman 2:3 МФК «Рух» FC Sorry Бабушка 1:5 FC Sofiya-City «Ібіс» 3:2 «Віді-трейд» FC Comfort Life 3:2 Carleone-VPK_Group ФК «ВіЯр» 3:3 ФК «Донецк»


Таблиця

і о
1Центральний офіс1130
2Restorator1124
3FC Binotel1120
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кузнєцов 10 17 1.7
2 Портянкін 8 11 1.38
3 Ренсевич 10 11 1.1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Степанюк 10 9 0.9
2 Коржевський 9 8 0.89
3 Портянкін 8 7 0.88
дивитись

Дискваліфікація

1 Кравчук Олексій
1 Семенченко Борис
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Кравчук Олексій

Кравчук Олексій

5 Тур

7 Тур

11 Тур

Семенченко Борис

Семенченко Борис

6 Тур

8 Тур

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Скопненко
Богдан

Restorator

7 тур7 тур7 тур

Бєй
Олександр

МФК Филлер

3 тур3 тур

Коржевський
Олег

FC Binotel

3 тур6 тур

Казістов
Антон

BarbershopGC

2 тур

Лагойда
Станіслав

МФК "Старая Гвардия"

2 тур

Кравчук
Олексій

BarbershopGC

5 тур7 тур11 тур

Семенченко
Борис

Центральний офіс

6 тур8 тур11 тур

Степанюк
Андрій

Restorator

2 тур5 тур10 тур

Іващенко
Володимир

ФК "Joga Bonito"

4 тур8 тур

Булгаков
Олексій

ФК Фурніком

7 тур11 тур

Вітенко
Артем

Центральний офіс

3 тур7 тур

Логвін
Сергій

МФК Филлер

3 тур5 тур

Мурзановський
Павло

BarbershopGC

2 тур

Бобруйко
Олександр

AFC STAFF+

8 тур

Бондарчук
Данило

MFC Athletic

7 тур

Бухонов
Андрій

ФК Фурніком

3 тур

Гапонюк
Андрій

BarbershopGC

8 тур

Греков
Владислав

МФК Филлер

3 тур

Демко
Денис

Park Lakers Team

4 тур

До Кієн
Чунг

Restorator

10 тур

Зайвей
Євгеній

ПБФ

6 тур

Кисляк
Сергій

BarbershopGC

5 тур

Койнаш
Олег

Park Lakers Team

7 тур

Кондель
Максим

Park Lakers Team

4 тур

Короткий
Вадим

Restorator

7 тур

Косiнов
Єгор

ПБФ

4 тур

Кулик
Дмитро

Park Lakers Team

4 тур

Ляшко
В"ячеслав

FC Binotel

9 тур

Матвієнко
Євген

ФК Фурніком

7 тур

Мацько
Олексій

BarbershopGC

1 тур

Мельников
Ігор

Park Lakers Team

8 тур

Микитенко
Кирило

FC Binotel

6 тур

Миронченко
Ігор

Restorator

2 тур

Мостович
Олексій

Центральний офіс

10 тур

Підгорний
Тарас

МФК "Старая Гвардия"

3 тур

Пісковой
Денис

ПБФ

7 тур

Палієнко
Дмитро

Restorator

11 тур

Паламарчук
Евгенiй

МФК "Старая Гвардия"

5 тур

Пальонко
Богдан

AFC STAFF+

8 тур

Петлюшенко
Євгеній

МФК "Старая Гвардия"

7 тур

Портянкін
Богдан

AFC STAFF+

8 тур

Робу
Вячеслав

ФК Фурніком

7 тур

Сідляр
Дмитро

ПБФ

8 тур

Самчук
Іван

Park Lakers Team

5 тур

Сивиріков
Микола

ПБФ

3 тур

Тупчій
Євген

BarbershopGC

3 тур

Цеглицький
Ілля

ФК "Joga Bonito"

3 тур

Шинкарук
Сергiй

МФК "Старая Гвардия"

8 тур