(093)273-57-67
Soccer Укркубок Вияр Parimatch
Parimatch Футбол Seco Фурніком

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Olympic private club 0:4 FC Endorphine Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers Digital Choo 1:4 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» Underdog 1:1 АФК «Хунта» Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC San Grano 4:2 Vartis AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound

OLX B2B VS Hammers

Чим далі, тим більше проявлялося те, що команда OLX B2B таки чогось навчилася – саме як команда. Щоправда, не вистачає її поки що на весь матч, та й суперники такі траплялися, що так просто їх не здолати. Тим не менше «аукціонери» непогано трималися проти «Гетьмана», але «попливли» ще в першому таймі. Цього разу ще краще вийшло – на 28-й хвилині Євгеній Гусєв зрівняв рахунок, зробивши рахунок 3:3 на 28-й хвилині! Але ж такий досвідчений боєць, як Hammers, не зважив на це, швидко поновив рівновагу і зрештою здобув переконливу перемогу, а гравці OLX B2B вже нічого не змогли вдіяти. Хлопці, беріть приклад з команди S.K.I.L.L. – ті теж у своєму першому сезоні понад сто пропущених «ковтнули», але ж подивіться на них зараз! «Молотобійці», у свою чергу, фінішували у верхній частині турнірної таблиці – дрібниця, але приємно, хоча завдання на сезон стояли значно вищі. Може, наступного разу?