(093)273-57-67
Seco Вияр Футбол Parimatch
Soccer Укркубок Parimatch Віді-Трейд
Фурніком

Vartis 6:1 AFC Wintel «Фокстрот» 3:2 «Бандерлона» Astound 10:2 Abilardo «Никос» 5:1 «Комфорт Таун» ФК «Металіст-Київ» 3:2 Olympic private club «Любі друзі» 2:7 FC United МФК «Филлер» 1:5 «Київ НКС» Ф-Енерджи 5:1 Kyiv United FC Endorphine 5:4 «Пироговая Николай»

FC Milky Dogs VS Ikarus

Цей матч викликав справжній ажіотаж, адже всі чекали анонсованої появи в турнірі «В9ку» всім відомого Олександра Алієва. Дочекалися. Колишній гравець збірної України ефектно відкрив рахунок у матчі, а назагал оформив хет-трик (ще один з голів був красиво-несподіваним – пострілом під гострим кутом) і віддав результативно передачу. Тобто взяв участь у всіх взяттях воріт у виконанні FC Milky Dogs. Але! При цьому він не взяв на себе роль лідера, рухався мало і частенько випадав з гри. Інші виконавці команди якось «боялися» затьмарити зірку собою, тож командної гри не вийшло. Ну і був ще неприємний епізод, в якому Алієв ударом ззаду по ногах свідомо скосив опонента… Натомість Ikarus показав, що таке справжні колективні дії! «Червоні» цього разу не стали бавитися з суперником. Вони включилися одразу: швидко зробили 5:1 на свою користь, виграли перший тайм 6:3. Аналогічна картина спостерігалася і по перерві – довели перевагу до 12:4! Ще й під кінець знущальницьки розкатували м’яча в центрі поля, ніби запрошуючи: спробуй – відніми! Здобувши 11 перемог поспіль, Ikarus рушив далі – до Вищої ліги. Туди ж спробує пробитися і FC Milky Dogs задля нового побачення. Капітан «молочних псів» Олексій Бабіч зізнався: «Знали, що буде важко, але настроювалися на бій. Попросили Олександра допомогти – дякуємо, що погодився. Не вистачило функціоналу, збір був слабенький. Ну куди з таким проти суперника, як «Ікарус»? Та й перегоріли мабуть… Сподівалися, що все інакше складеться. Але обрали неправильну тактику, і ніхто не повів команду за собою. Будемо працювати. На цю мить ми своє завдання виконали – в першій шістці фінішували. Рухаємося далі».