(067)451-20-81
Колонки Фаворит Спорт Olympia Sport Благо
Фаворит Спорт Футбол Футбольная экипировка Вияр
SELECT Европав Vuso

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Вища ліга. 2 тур

Досить дивним виявився другий тур львівської Вищої ліги. Стався розподіл на «перших і останніх», і виявився він несподіваним. У центральному матчі туру МФК «Альфа», якій конче була потрібна перемога,  поступилася більш зарядженому на боротьбу LTM, котрий зібрав максимальний врожай за два тури. ФК «Арсенал» повністю провалив гру з «Бізонами». Ну а новостворений Lviv, порадувавши нас у першому турі та засмутивши суперника, «Альфу», яскравою перемогою, вже розчарував. Команда не зібралася на гру з «Ескадрою», через що остання отримала технічну перемогу, завдяки чому вийшла на перше місце у Вищій лізі! А компанію їй складає LTM.

«Альфа» несподівано опинилася в кінці «абетки»

Такого старту від команди, що по статусу своєму має претендувати на найвищі місця в цьому дивізіоні, ніхто не чекав. Спершу вона поступилася новачкові, недооцінивши його, а тепер не зуміла витиснути бодай щось у боротьбі з LTM. Певно, також трохи зверхньо поставилися до суперника, а дарма. Заряджений колектив Олексія Синишина і Василя Радя гнув свою лінію, за що отримав нагороду у вигляді двох голів наприкінці першого тайму, на що «перші» встигли відповісти одним ще до перерви. Початок другого – та ж картина: LTM забиває двічі, «Альфа» відповідає одним. Вирішальним став п’ятий гол номінальних гостей, на який «перші» відповіли майже негайно своїм, потім включилися на повну та додали ще один… Але за ті лічені хвилини, що лишалися до кінця, врятуватися не змогли.

«Бізони» промчались наче по прерії…

Бачите куряву? То не «Арсенал» вибухнув, то «Бізони» промчались наче по прерії… На жаль, команда з Бучмів не змогла виставити кращий склад (влітку у них майже завжди так), тож на поле вийшли лише п’ятеро «канонірів», яким не вдалося стримати натиск «парнокопитних». Зазвичай у таких випадках і розписувати нічого не варто, бо рахунок говорить сам за себе, а він дуже красномовний – «Бізони» здолали ФК «Арсенал» з рахунком 10:0. Ну і, як часто буває в подібних випадках, розігнавшись, не зупиняли, втоптуючи знесиленого суперника в газон наприкінці гри. Це перша перемога для «Бізонів», з чим команду вітаємо. А від «Арсеналу» все ж чекаємо кращих виступів.

ГЕРОЙ ТУРУ. Юрій Фединяк (LTM)
Дуже важливу перемогу здобула команда LTM, яка діяла як справжня команда. Колективна гра дозволила вийти переможцем у боротьбі з сильним суперником. На відзнаку заслуговує кожен – всі були на своєму місці, відпрацьовували. А відзначимо того, хто завершував спільні зусилля, – Юрія Фединяка. Він забив двічі, а головне – саме його гол став вирішальним, бо після цього «Альфа», доклавши величезних зусиль, не змогла наздогнати суперника.
БОМБАРДИР ТУРУ. Андрій Івашків («Бізони»)
Найбільше постарався при знищенні «Арсеналу» саме цей форвард. Уперше вийшовши на поле в поточному розіграші Вищої ліги, Андрій Івашків забив одразу чотири голи. І відкрив рахунок у дебюті, розпочавши побиття суперника, і разом з партнерами добивав, відзначившись двома результативними пострілами на останніх хвилинах.

Автор: Віктор Петрушов