(067)451-20-81
Европав Футбол Eldorado Фаворит Спорт
Фаворит Спорт Vuso Olympia Sport SELECT
Колонки

FC Olymp 4:8 WinWinCars FC Binotel 6:1 ПБФ ФК Фурніком 2:3 BarbershopGC MFC Athletic 2:2 МФК "Старая Гвардия" ФК Талан 8:2 MFC Ataman AFC STAFF+ 3:5 Park Lakers Team Крилья Донбасса 3:5 Salateira Restorator 1:3 Центральний офіс Никос 3:4 Medium Tactics МФК Филлер 1:6 ФК "Joga Bonito" МаксБудЕнерго 4:7 Deportivo «Шулявка Юнайтед» 0:5 «Маттерхорн» Фокстрот 6:7 Ikarus ФК Металлист-Киев 0:9 FC Goodfellas Креди Агриколь Банк 7:1 FC Pegas «Прем’єр Палац» 0:13 Інтергал-Буд OLX B2B 3:8 Hammers ФК ВИЯР 5:4 Partstore Парі-Матч 4:3 «Любі Друзі» Оболонь 3:7 АФК НК AVIS 1:4 НПУ "Десна" AFC EVRAZTRADE 1:5 FC Getman Kyiv JYSK 4:8 Underdog 2D 3:2 FC DOMINUS FC Messa 1:14 КБТ ФК Авіаліга 1:1 Generals AFC Sparta 5:6 Check Point «Бандерлона» 9:2 VUSO Mustang Taxi 2:3 АГРОСЕМ TURBO 4:4 FC Vtoris+ АФК «Хунта» 12:2 ФК Фаворит БФ "Товариство разом за життя" 1:1 Rastafari AFC San Grano 0:5 Playtika FC Milky Dogs 0:5 FC Olymp «Дракони» 1:4 «Скіф» Eldorado 5:0 Wolves Ikarus 0:5 FC Soccer МФК «Горняк» 0:5 «Віді-трейд» Ajax 4:9 МФК "Рух" WinWinCars 7:5 Фокстрот A.F.C Svyatosh 1:5 Playtech ФК Донецк 6:5 ФК «Троя» AFC Miners 3:1 Rocket Power MFC Donbasenergo 8:2 Перун AFC Staff 3:3 FC Talisman FC Sorry Бабушка 4:0 АФК «Миротворець» Profit 1:2 «Ібіс» FC Vtoris 1:7 «Укрелітцентр» UKRMEDIAS 1:0 S.K.I.L.L. МФК "Рваний Кед" 0:0 ФК Кварцит

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». Суперліга. 4 тур

Без змін. Саме так можна охарактеризувати те, що сталося в четвертому турі елітного дивізіону Кривого Рогу. «Металург» і «Штурм» набрали по три очки, здолавши відповідно «Штиль» і «Сігму». Найбільший інтерес, звісно, викликав поєдинок «сталеварів» зі «штильними», адже він міг змінити багато що. Але переможна хода лідера не зупинилася, а команда Розанова-Берсеньова, хоч і віддала всі сили, зазнала третьої поразки в чотирьох стартових турах, через що вже фактично випала з чемпіонської гонки. Хоча в неї ще зберігаються шанси повернути втрачене, адже попереду більша частина шляху, і втрутитися в розподіл місць на п’єдесталі.

Виплавляють «сталевари» перемоги одну за одною, поставивши справу на потік

«Металург» спокійно штампує перемоги, вперто прямуючи до свого чергового чемпіонства. Коли настає пора вирішальних поєдинків, команда Сергія Зволяка діє виважено, не дозволяє собі розслабитись, вміє вчасно зібратися та додати – і повсякчас досягає мети. Звісно, у «Штилю» була надія, що вдасться зачепитися за якісь очки, які так потрібні були колективу з огляду на турнірне становище, у протистоянні з таким грізним суперником, однак цього не сталося. З перших хвилин «сталевари» обрушили шквал атак на ворота суперника, ведучи 3:0 уже на восьмій хвилині. Однак «Штиль» виявився не таким уже «прохідним» опонентом. До перерви ця команда налагодила дії в обороні, скоротила відрив до 2:4, а в середині першого тайму наздогнала чинного чемпіона, зрівнявши цифри на табло! Рахунок 4:4 тримався аж до 38-ї хвилини. Першим пропустив саме «Штиль», якого, може, нічия би цілком влаштувала. Однак вона не входила в плани «сталеварів»! А коли суперник кинувся вперед, відіграватися, «Металург» остаточно добив його, зробивши свою справу – 7:4.

Безжальні «штурмовики» пройшлися маршем

Може, Sigma вже вирішила, що самого факту потрапляння до еліти з неї досить? Програвши три стартові матчі, команда Дмитра Манька вийшла на гру зі «Штурмом», маючи обмаль виконавців, що, звісно, аж ніяк не могло допомогти їй в боротьбі з таким грізним опонентом. «Сині» на проблеми суперника не зважали. Вони почали нещадно та методично «знищувати» його, забиваючи гол за голом. Завершилося все надпереконливою перемогою «штурмовиків» з рахунком 16:2. А найпримітнішим фактом стало те, що в їх складі забитими м’ячами відзначилися всі, окрім… Олександра Бухтіярова, знаного майстра у справі засмучувати голкіперів. Що ж, буває. Хай цього разу просто щиро порадіє за своїх підопічних!

ГЕРОЙ ТУРУ. Максим Мансуров («Металург»)
Внесок досвідченого маестро в перемогу «сталеварів» над «Штилем» неможливо переоцінити. Максим Мансуров відкрив рахунок і збільшив його до 3:0, а головне – саме він забив той доленосний гол, який проклав шлях його команді до перемоги. Хет-трик дозволив Мансурову одноосібно очолити список снайперів Суперліги. Втім, конкуренція в нього тут страшенна.
БОМБАРДИР ТУРУ. Артем Філін («Штурм»)
П’ять разів відправви м’яч у ворота «Сігми» Артем Філін, підтвердивши реноме забивного форварда (нині на його рахунку сім влучних пострілів). Це він зробив «заспів», оформивши хет-трик з другої хвилини гри до четвертої. А згодом додав ще парочку.
JOKER ТУРУ. Олександр Хрищенко («Штурм»)
Потинявшись по інших командах, Олександр Хрищенко повернувся до свого роду «альма матер», команди, в якій він свого часу виблискував, ставав найкращим бомбардиром. І що ви думаєте? У першому ж матчі – пента-трик! Так старався справити враження, так старався… І це йому вдалось!

Автор: Віктор Петрушов