(067)451-20-81
Европав Колонки Eldorado Vuso
Olympia Sport Фаворит Спорт Фаворит Спорт SELECT
Футбол

FC Olymp 4:8 WinWinCars FC Binotel 6:1 ПБФ ФК Фурніком 2:3 BarbershopGC MFC Athletic 2:2 МФК "Старая Гвардия" ФК Талан 8:2 MFC Ataman AFC STAFF+ 3:5 Park Lakers Team Крилья Донбасса 3:5 Salateira Restorator 1:3 Центральний офіс Никос 3:4 Medium Tactics МФК Филлер 1:6 ФК "Joga Bonito" МаксБудЕнерго 4:7 Deportivo «Шулявка Юнайтед» 0:5 «Маттерхорн» Фокстрот 6:7 Ikarus ФК Металлист-Киев 0:9 FC Goodfellas Креди Агриколь Банк 7:1 FC Pegas «Прем’єр Палац» 0:13 Інтергал-Буд OLX B2B 3:8 Hammers ФК ВИЯР 5:4 Partstore Парі-Матч 4:3 «Любі Друзі» Оболонь 3:7 АФК НК AVIS 1:4 НПУ "Десна" AFC EVRAZTRADE 1:5 FC Getman Kyiv JYSK 4:8 Underdog 2D 3:2 FC DOMINUS FC Messa 1:14 КБТ ФК Авіаліга 1:1 Generals AFC Sparta 5:6 Check Point «Бандерлона» 9:2 VUSO Mustang Taxi 2:3 АГРОСЕМ TURBO 4:4 FC Vtoris+ АФК «Хунта» 12:2 ФК Фаворит БФ "Товариство разом за життя" 1:1 Rastafari AFC San Grano 0:5 Playtika FC Milky Dogs 0:5 FC Olymp «Дракони» 1:4 «Скіф» Eldorado 5:0 Wolves Ikarus 0:5 FC Soccer МФК «Горняк» 0:5 «Віді-трейд» Ajax 4:9 МФК "Рух" WinWinCars 7:5 Фокстрот A.F.C Svyatosh 1:5 Playtech ФК Донецк 6:5 ФК «Троя» AFC Miners 3:1 Rocket Power MFC Donbasenergo 8:2 Перун AFC Staff 3:3 FC Talisman FC Sorry Бабушка 4:0 АФК «Миротворець» Profit 1:2 «Ібіс» FC Vtoris 1:7 «Укрелітцентр» UKRMEDIAS 1:0 S.K.I.L.L. МФК "Рваний Кед" 0:0 ФК Кварцит

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». Вища ліга. 4 тур

Обидва поєдинки, що відбулися у Вищій лізі Кривого Рогу, мали певною мірою доленосне значення для суперників, адже в одному визначалося, хто стане одноосібним лідером, а в другому – хто перейде з розряду аутсайдерів до стану «середняків». Тобто і там, і там, відбулися так звані матчі за шість очок. Тому вони вийшли такими бойовими, пройшли в напруженій боротьбі, були безкомпромісними, завершившись з незначною перевагою одного з суперників. Про це зараз розповімо докладніше.

Dream Team ледь сам себе в калюжу не посадив

Першими вийшли на поле команди з нижньої частини таблиці, які мали по три очки після трьох турів – Dream Team і «Просвет». «Команда-мрія» на правах більш досвідченого бійця змагань «В9ку» відразу показала, хто тут у домі хазяїн! Узявшись до справи засукавши рукава, Ігор Денис і його команда вже за стартові шість хвилин наколотила три м’ячі, до яких додала ще два наприкінці першої 20-хвилинки, та й пішла на перерву в чудовому настрої, бо на табло – 5:0 на її користь! Думаєте, на цьому все скінчилося? О, ні, все тільки починалося! «Просвет» відіграв один гол, але це не стало тривожним дзвіночком для суперника. Але після того як стався автогол, «Просвет» додав обертів і швиденько скоротив відставання до мінімуму. Час іще лишався, однак більше собі помилятися Dream Team не дозволив, виборовши непросту (хоча здавалося, які можуть бути проблеми?) і дуже важливу перемогу, яка повертає команду навіть до боротьби за чемпіонство.

Битва за одноосібне лідерство завершилась на користь «Кривбас-цементу»

А от тут зійшлися в непримиренному двобої ті, хто мав по шість очок і в разі перемоги виходив на чисте перше місце. Звісно, що боротьба між «Кривбас-цементом» і «39» була запеклою! «Біло-зелені» зусиллями Богдана Орлова вийшли вперед на 7-й хвилині. «Жовто-чорні» не здавалися, атакували, обстрілювали ворота суперника, але ніяк не вдавалося відповісти тим же. Коли на 32-й Михайло Щєрбатий подвоїв перевагу своєї команди, здавалося, що все… Але невдовзі Сергій Івчик подарував «39-им» надію на порятунок. Наполегливо вони атакували, але пропустили контрвипад суперника, і на останній хвилині Денис Рубан з пасу Олександра Мінкіна встановив остаточний рахунок 3:1. «Кривбас-цемент» переміг і відірвався від конкурентів на три очки.

ГЕРОЙ ТУРУ. Віктор Дацюк («Кривбас-цемент»)
«Та нашого голкіпера можна після кожного туру в герої записувати, – заявив капітан «Кривбас-цементу» Олександр Мінкін. – Вислів «воротар – це півкоманди» – це саме про нього!» Дійсно, якби не Віктор Дацюк, не бути «біло-зеленим» переможцями в складному двобої з «39», не бачити одноосібного лідерства…
НЕЗЛАМНИЙ ТУРУ. Андрій Мегеря («Просвет»)
Коли здавалося, що все втрачено, і надії вже нема, вийшов він на сцену і сказав: «Не вірю!» Ну, може, не так все було, але саме Андрій Мегеря поклав початок камбеку «Просвета» в зустрічі з Dream Team. Два його голи наблизили команду впритул до суперника з 0:5. Врятуватися не вдалося, але за характер і волю вшановуємо.

Автор: Віктор Петрушов