(067)451-20-81
Благо Фаворит Спорт Футбол Колонки
Вияр Vuso Европав Фаворит Спорт
Olympia Sport Футбольная экипировка SELECT

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Запоріжжя «В9ку». Суперліга. 10 тур

Почнемо з головного – «Суспільна взаємопоміч» програла в центральному поєдинку туру «Хортицькій академії», і тепер якщо остання зможе перемогти в обох своїх пропущених матчах, то буде відставати від лідера всього лише на один заліковий бал. Міг стати ближчим до цієї компанії і «Титан», але команда не змогла знайти протидії «Ноосфері», яка отримала підсилення в особі знаного бомбардира Генрі Мелі, котрий і вирішив долю двобою. До речі, лідер запорізької Суперліги зазнав поразки вперше за весь чемпіонат. Звичайно, все надалі залежатиме від самого колективу, який продовжує контролювати ситуацію, але вже не може почувати себе настільки впевнено, як це було до цього.

Бомбардирська дуель

У цьому матчі між собою зійшлися два головних бомбардира запорізької Суперліги. І десь природно, що переможець мікро-дуелі допоміг виграти зустріч своїй команді. Перед стартовим свистком Генрі Мелі мав в своєму активі 12 забитих м’ячів проти десяти в Олександра Панасенка. Саме голеадор «Титана» завдав першого результативного удару в матчі, а ось його візаві причаївся до самого фінішу. Рахунок ще в першому таймі зрівняв інший гравець – Володимир Масюра, і на перерву суперники пішли за нічийного рахунку. А коли до фінального свистка залишалося трохи більше семи хвилин, слово взяв Мелі. Форварду знадобилося всього лише дві хвилини для того, щоби оформити дубль і забезпечити своїй команді непогану перевагу. Ясна річ, що гості кинули в атаку всі сили, сподіваючись врятувати зустріч, але замість цього пропустили ще. За мить до кінця матчу в серцях уболівальників «титанів» з'явилася невелика надія, коли Вадим Ляпкін відправив м'яч у власні ворота, однак Noosphere все одно виявилася наполегливішою, здобувши непросту перемогу з рахунком 5:3.

Прем'єрна поразка

Усе коли-небудь буває вперше. Довгий час «Суспільна взаємопоміч» не знала гіркоти поразок та впевнено лідирувала в чемпіонаті, але прем'єрна поразка захитала стілець під лідером. Багато в чому домогтися бажаного результату «Хортицький академії» допоміг неймовірно потужний старт. Дивіться самі – за перші стартові п'ять хвилин гості змогли відзначитися трьома результативними ударами та, звичайно ж, за рахунку 3:0 вже мали відмінну психологічну та тактичну перевагу над суперником. «Суспільна взаємопоміч» явно не була готова до такого повороту подій, а тому досить-таки довго приходила до тями. До кінця першого тайму команда змогла тільки один гол відіграти, проте після перерви була змушена знову діставати м'яч з сітки власних воріт. «Академіки» зіграли дуже грамотно, і хоч і пропустили ще, при цьому змогли зробити головне – здобути перемогу з рахунком 4:2, взявши таким чином реванш за поразку в першому колі.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Данило Кісельов («Хортицкая академія»)
Це був всього лише другий матч Данила в складі своєї команди, але саме він став тією головною рушійною силою, що допомогла «академікам» здобути такий важливий результат. Точні удари Данила в дебюті зустрічі дозволили «Хортицькій академії» здобути необхідний гандикап, а після цього вже грати за рахунком. Не варто думати, що гравець був активним лише на перших хвилинах. Він продовжував терзати оборону суперника протягом усього ігрового часу, відпрацьовуючи також в обороні.
БОМБАРДИР ТУРУ. Генрі Мелі (Noosphere)
Як ми вже писали вище, в битві бомбардирів переміг Генрі Мелі, і саме його два голи стали визначальними в перемозі Noosphere над «Титаном». Тепер в активі нападника 14 забитих м’ячів, і він випереджає свого головного візаві на три результативні удари. Мелі був активним протягом усього ігрового часу і спричинив чимало труднощів обороні суперника, ну і головне – форвард зробив усе заради перемоги своєї команди!