(093)273-57-67
Фурніком Parimatch Вияр Soccer
Футбол Parimatch3 Віді-Трейд Seco
Parimatch Укркубок

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life «Славутич» 5:1 «КБТ» «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Carleone 4:1 FC Vtoris III Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s AFC Bender 4:1 SLC Kraft 5:3 FC Pulse AFC San Grano 7:1 Kyiv United Abilardo 3:5 Astound «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine FC United 8:1 «Київ НКС» «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» Tenders Agromat 0:3 Underdog «Токіо» 1:2 Carleone «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» DEPS 3:1 S.K.I.L.L. «КБТ» 3:6 Whaleapp ФК «Талан» 0:5 «Славутич» Sam Family 6:0 Goal center FC Dominus+ 6:2 «Приход» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo РСК «Флагман» 8:3 Lontano Otium 3:3 BT-Ukraine AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv FC Goodfellas 0:6 «Інтергал-Буд» FC Endorphine 4:1 Olympic private club «Сталь ТМК» 2:6 FC VITSTROY FC Getman Kyiv 2:2 «Бандерлона» AFC Staff+ 3:1 Partstore ФК «Трудові резерви» 4:1 FC Pegas ShowTime 3:7 MFC Citrus FC Vtoris+ 4:3 A.F.C Svyatosh «Агросем» 2:3 «Фокстрот» «Никос» 3:4 BOSS «Скіф» 4:2 MIF «Комфорт Таун» 2:4 Medium Tactics TEC VIT EXPORT 1:3 ST Wood FC Olymp 0:0 Euro Logistics UA DragonsAutoSchoolTalisman 4:3 «Віді-трейд» FC Dominus 2:1 Avis FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City Talisman Taxi Tigers 4:1 МФК «Монолит» МФК «Рух» 2:4 Carleone-VPK_Group AFC Sparta 7:5 AFC Staff FC Sorry Бабушка 3:2 Mustang Taxi «Перун» 4:6 «УкрЕлітЦентр» «Чиста вода» 7:2 Variant Agro Build «Ібіс» 2:2 ФК «Донецк» FC Vtoris 2:5 ФК «ВіЯр» Bronto 2:1 ФК «Фурніком»

МАТЧ ТУРУ. «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime
Знову в нас у цій номінації «Комфорт Таун». А що поробиш, як ця команда – з характером, найвидовищні матчі видає? Бойовим обіцяв стати матч суперників, які хай дещо по-різному, але дуже добре виступили на старті сезону. «Комфорт Таун», як здалося, дещо переважав суперника на старті, однак міг отримати у свої ворота. Пенальті був чистий, удар Романа Степанюка невідпорний, але м’яч влучив у стійку. Це додало наснаги обом командам. ShowTime явно додав в агресивності в атаці, але «помаранчево-фіолетові» в середині тайму забили двічі. Контру завершив Владислав Шевченко, а Артур Малина забив після випаду та корнеру, коли суперники чи то виключилися, чи не встигли… «Шоумени», відчуваючи, що зможуть, тільки потрібно ще трохи додати, наполегливо йшли вперед, а «комфортним» було комфортно грати другим номером, на контратаках. Така гра тривала й по перерві, а доля усміхнулася господарям – тепер уже вони заробили пенальті, який чітко реалізував Дмитро Чуйко, збільшивши перевагу до трьох голів. Але не опустили руки «чорно-білі»! Забив Степанюк прекрасним дальнім пострілом, і Максим Карпов після помилки захисту дограв епізод до кінця – за якусь хвилину рахунок скорочено до мінімуму! Тривав тиск «шоуменів», але ж і «Кофорт Таун» раз-у-раз загрожував воротам. Розв’язка могла бути будь-якою, тим паче що команди по п’ять фолів назбирали... Сталася вона насамкінець – на користь господарів, і без допомоги 10-метрового. Шевченко зняв всі питання. Реалізувати вихід сам на сам з воротарем йому не вдалося, але друга спроба, коли йому повернули м’яч, виявилася вдалою. Класна гра, за яку обидва суперники на похвалу заслуговують.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Погодін (BOSS)
Як кажуть, він «і швець, і жнець, і на дуду грець». Був вправним у полі, один гол на особистий рахунок записав, а з 28-ї хвилини, коли було вилучено воротаря його команди, став у рамку. Відзначився кількома сейвами, а наостанок потягло його в поле, й Олександр Погодін свій другий м’яч забив.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олег Носач (MFC Citrus)
Зберіг ворота на замку, а за два тури лише одного разу діставав м’яч із сітки.
БОМБАРДИР ТУРУ. Богдан Пальонко (AFC Staff+)
Забив усі чотири м’ячі «стафів» у ворота FC Olymp (4:1), і міг ще!

КОМАНДА ТУРУ. BOSS
Medium Tactics, як могли, псували нерви «босам», але ті на це не зважали, забиваючи гол за голом. У підсумку – надпереконлива, судячи з рахунку, перемога.
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. Partstore
Хороший збір, величезне бажання, а на виході – провал у грі з «Цитрусом». Постійна гра на атаку, і жодного забитого м’яча. При цьому провали в обороні… Здається, що криза, яка намітилася в попередньому сезоні, тільки поглибилася.
«СЕРІЯ» ТУРУ. «ЄвроЛогістикУкраїна»
Другу поспіль переконливу перемогу здобули «логісти», цього разу над «Нікосом» 8:2. Але в першому таймі знову не йшов м’яч у ворота. Втім, подібне вже не повториться, бо Максим Стасюк зняв «прокляття», забивши за 20 секунд до сирени на перерву.

Автор: Віктор Петрушов