(093)273-57-67
Вияр Parimatch Parimatch3 Футбол
Фурніком Soccer Віді-Трейд Укркубок
Seco Parimatch

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Славутич» 5:1 «КБТ» «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life Carleone 4:1 FC Vtoris III «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s Kraft 5:3 FC Pulse AFC Bender 4:1 SLC AFC San Grano 7:1 Kyiv United Abilardo 3:5 Astound Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» FC United 8:1 «Київ НКС» Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» Tenders Agromat 0:3 Underdog «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» «Токіо» 1:2 Carleone «КБТ» 3:6 Whaleapp DEPS 3:1 S.K.I.L.L. ФК «Талан» 0:5 «Славутич» Sam Family 6:0 Goal center FC Dominus+ 6:2 «Приход» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo РСК «Флагман» 8:3 Lontano AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv Otium 3:3 BT-Ukraine FC Goodfellas 0:6 «Інтергал-Буд» FC Endorphine 4:1 Olympic private club «Сталь ТМК» 2:6 FC VITSTROY FC Getman Kyiv 2:2 «Бандерлона» ФК «Трудові резерви» 4:1 FC Pegas AFC Staff+ 3:1 Partstore FC Vtoris+ 4:3 A.F.C Svyatosh ShowTime 3:7 MFC Citrus «Агросем» 2:3 «Фокстрот» «Никос» 3:4 BOSS «Скіф» 4:2 MIF «Комфорт Таун» 2:4 Medium Tactics TEC VIT EXPORT 1:3 ST Wood FC Olymp 0:0 Euro Logistics UA FC Dominus 2:1 Avis DragonsAutoSchoolTalisman 4:3 «Віді-трейд» Talisman Taxi Tigers 4:1 МФК «Монолит» FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City AFC Sparta 7:5 AFC Staff МФК «Рух» 2:4 Carleone-VPK_Group «Перун» 4:6 «УкрЕлітЦентр» FC Sorry Бабушка 3:2 Mustang Taxi «Чиста вода» 7:2 Variant Agro Build «Ібіс» 2:2 ФК «Донецк» FC Vtoris 2:5 ФК «ВіЯр» Bronto 2:1 ФК «Фурніком»

МАТЧ ТУРУ. Kyiv United 4:3 «Оболонь»
Уже в дебюті двобою Ілля Марцинюк, завершивши ударом з лівого флангу атаки комбінацію «Оболоні», вивів «синьо-чорних» вперед. «Червоно-чорні» заволоділи ініціативою, повели атаки на ворота суперника. Не сказати, що помітно переважали, гру можна було вважати рівною, бо гості контрами небезпечними відповідали, але на свій гол награли (з гострого кута поцілив у рамку Володимир Никифорук, завершивши зусилля Іллі Цеглицького), супернику відзначитися не дозволили, тож і завершився перший тайм з рахунком 1:1. На початку другого опоненти обмінялися голами, причому в якості лідера побував уже й Kyiv United. Це Никифорук конвертував у гол перехоплення в центрі поля та відповідно стрімкий випад. Втім, у середині тайму «Оболонь» паритет поновила, а згодом і вперед вийшла. «Об’єднані» більше атакували, але обрізка в центрі призвела до голу Миколи Кузьменка. Не залишив поле без голу й Володимир Тимошенко, який спершу вихід сам на сам з воротарем не реалізував, ще нагоди мав, а зрештою відзначився після вкидання від свого голкіпера. «Червоно-чорні» наполегливо йшли вперед, і Руслан Головко встанови на табло рівні цифри – 3:3. Схоже, більше «заведеності» та жаги перемоги вони мали, тому й логічним виглядав гол Цеглицького за хвилину до кінця гри. Це вже друга поспіль мінімальна перемога Kyiv United, і так само друга поспіль поразка «Оболоні», причому з однаковим рахунком 3:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Некрасов (AFC San Grano)
І знову все вирішує Андрій Некрасов! «Святим» довелося наздоганяти Vartis, потім довгенько трималася рівновагу. Ну а потім бомбардир забив двічі, оформивши в підсумку хет-трик і перемоги своєї команди з рахунком 4:2. А тепер увага: він знову бере участь у всіх голах – три голи і результативна передача. За два матчі AFC San Grano забив десять м’ячів, а доробок Некрасова за системою «гол плюс пас» – 5 5!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Юрій Стрепка (AFC Start)

КАМБЕК ТУРУ. Kyiv United 4:3 «Оболонь» (з рахунку 2:3)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. AFC San Grano
ДЖЕКІЛ І ХАЙД ТУРУ. FC Goodfellas
Дозволивши суперникові в особі AFC Start виграти перший тайм 4:0, «славні хлопці» включилися на повну, билися до останнього та виграли тайм другий, але забили замало, тож 2:4.
ДЕБЮТ ТУРУ. AFC Wintel
Поки що команда не надто вразила, поступившись 0:3 Noosphere Kyiv. Бажаємо команді Петра Пашуна успіху в подальших матчах!

Автор: Віктор Петрушов