Порушники ліги

(093)273-57-67
Seco Фурніком Футбол Parimatch
Вияр Віді-Трейд Parimatch Parimatch3
Укркубок Soccer

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Otium 0:5 Coffeelat Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1Ikarus1133
2ФК Донецк1124
3WinWinCars1122
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Крошан 11 22 2
2 Конопчук 10 18 1.8
3 Куліков 9 16 1.78
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Дружченко 10 13 1.3
2 Крошан 11 12 1.09
3 Конопчук 10 10 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Шостак Олександр
1 Мороз Максим
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Шостак Олександр

VUSO

11 Тур

Мороз Максим

Мороз Максим

3 Тур

6 Тур

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Павлов
Максим

FC Milky Dogs

10 тур

Ключук
Сергій

WinWinCars

3 тур4 тур4 тур4 тур10 тур

Соколов
Дмитрий

AFC Miners

1 тур3 тур7 тур

Димчак
Денис

FC Milky Dogs

8 тур10 тур10 тур10 тур

Цибенко
Сергій

WinWinCars

3 тур10 тур10 тур10 тур

Шостак
Олександр

VUSO

5 тур11 тур11 тур11 тур

Омелянчук
Богдан

TURBO

3 тур5 тур10 тур

Белоусов
Максим

TURBO

3 тур5 тур

Льодін
Віктор

AFC Miners

8 тур10 тур

Логвін
Ярослав

МФК «Горняк»

8 тур

Олешко
Денис

WinWinCars

10 тур

Румига
Іван

МФК «Горняк»

5 тур

Святокум
Денис

WinWinCars

1 тур

Поляков
Владислав

МФК «Горняк»

1 тур3 тур8 тур10 тур

Заграйчук
Ярослав

Atletico

3 тур6 тур8 тур

Мороз
Максим

ФК Донецк

3 тур6 тур11 тур

Павлосюк
Роман

Atletico

4 тур5 тур7 тур

Худенко
Владислав

Atletico

5 тур7 тур8 тур

Іванченко
Дмитро

TURBO

5 тур8 тур

Агейкін
Андрій

TURBO

1 тур10 тур

Асланян
Агасі

ФК Фаворит

1 тур4 тур

Винокуров
Олександр

VUSO

1 тур9 тур

Д\'яченко
Ілля

ФК Донецк

8 тур9 тур

Морозов
Володимир

ФК Донецк

4 тур6 тур

Петрович
Максим

«Бандерлона»

8 тур11 тур

Поліщук
Дмитро

Atletico

5 тур7 тур

Алахвердієв
Анар

AFC Miners

9 тур

Альба
Сергій

Atletico

3 тур

Бондзик
Віталій

AFC Miners

10 тур

Власов
Вадим

Ikarus

2 тур

Гаврильченко
Олександр

VUSO

10 тур

Гаврюшенко
Сергій

МФК «Горняк»

3 тур

Годлевський
Павло

AFC Miners

4 тур

Гурін
Олександр

VUSO

6 тур

Деркач
Олексій

AFC Miners

3 тур

Зуєнков
Семен

МФК «Горняк»

3 тур

Кирилюк
Андрій

ФК Донецк

8 тур

Кисляк
Володимир

Rocket Power

4 тур

Ковтун
Сергій

ФК Фаворит

2 тур

Корягін
Євгеній

МФК «Горняк»

2 тур

Кривуля
Роман

VUSO

1 тур

Крот
Сергій

TURBO

8 тур

Курілкін
Микита

VUSO

2 тур

Левченко
Ігор

Rocket Power

9 тур

Люткевич
Михайло

VUSO

3 тур

Марцун
Роман

«Бандерлона»

4 тур

Мельниченко
Ярослав

ФК Фаворит

4 тур

Немолот
Артем

WinWinCars

3 тур

Нещерет
Віктор

Ikarus

5 тур

Нога
Михайло

AFC Miners

7 тур

Павленко
Олександр

ФК Фаворит

4 тур

Поздняков
Родіон

МФК «Горняк»

4 тур

Самохвалов
Михайло

AFC Miners

2 тур

Сметана
Роман

FC Milky Dogs

9 тур

Шаманський
Андрій

Rocket Power

2 тур