Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Европав Благо Футбол Olympia Sport
Фаворит Спорт Вияр Фаворит Спорт Футбольная экипировка
Vuso Колонки SELECT

Tenders Agromat 2:4 МФК Филлер Zeppelin 4:1 FC Sporting TEC VIT EXPORT 9:3 VPK Group FC Unknown 3:4 Vartis Medium Tactics 9:2 Hammers ФК Благо 1:2 ФК Металлист-Киев «Прем’єр Палац» 10:4 FC ProfiTent KFC Leon 8:6 ФК Сиба-Вендинг Kyiv United 3:4 FC Imperial ФК Здвиж 2:8 Хилти BarbershopGC 7:0 Арсенал-17 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 3:16 Tokyo Avis 1:1 FC Comfort Life Ukrmedias 4:4 ПБФ КБТ 7:1 ФК Фурніком АФК «Хунта» 1:6 Bronto Jysk 1:2 SC Olympia Sport AFC Spartan 4:10 Київ Біо Клімат FC Pegas 1:12 FC Alterra Никос 2:3 AFC Bender ФК Талан 8:0 Coffeelat Restorator 1:4 Прометей ФК "ВіЯр 7:1 Salateira


Таблиця

і о
1MFC Donbasenergo1028
2FC Sorry Бабушка 1020
3АФК «Миротворець»1016
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Сандецький 8 12 1.5
2 Нестерук 9 10 1.11
3 Приходько 10 8 0.8
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Лапа 6 9 1.5
2 Степаненко 9 9 1
3 Розвадовський 6 5 0.83
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 20:50 1 НПУ "Десна" VS ФК Фаворит
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 08:00 1 Underdog VS S.K.I.L.L.
8 тур 24 Лютого Вища ліга 08:50 1 FC Milky Dogs VS AFC Miners
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 09:40 1 Миротворець OldBoys VS Ф - Енерджи
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 10:30 1 Інтергал-Буд VS FC Binotel
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 11:20 1 Агросем VS FC Dominus
8 тур 24 Лютого Перша ліга "А" 12:10 1 FC Getman Kyiv VS MFC Athletic
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 13:00 1 FilunetsHome VS AFC Staff+
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 13:50 1 Partstore VS МФК «Горняк»
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 14:40 1 AFC San Grano VS FC Goodfellas
8 тур 24 Лютого Суперліга 15:30 1 FC Olymp VS Generals
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 16:20 1 VUSO VS «Укрелітцентр»
8 тур 24 Лютого Вища ліга 16:30 2 D.A.S.T. VS AFC Sparta
8 тур 24 Лютого Вища ліга 17:10 1 «Бандерлона» VS МФК "Рух"
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 FC Sorry Бабушка VS Перун
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 18:00 1 Оболонь VS АФК НК
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Vtoris VS ФК Донецк
8 тур 24 Лютого Суперліга 18:50 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS Фокстрот
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 «Ібіс» VS «Віді-трейд»
8 тур 24 Лютого Суперліга 19:40 1 Rastafari VS FC Vtoris+
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 АФК «Миротворець» VS FC Breeze
8 тур 24 Лютого Суперліга 20:30 1 Ikarus VS ФК Авіаліга
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 Wolves VS AFC Staff
8 тур 24 Лютого Суперліга 21:20 1 ФК «Троя» VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
8 тур 24 Лютого Вища ліга 21:30 2 Mustang Taxi VS Talisman Taxi Healthgroup
8 тур 24 Лютого Вища ліга 22:10 1 A.F.C Svyatosh VS FC Sofiya-City