(067)451-20-81
Футбол SELECT Фаворит Спорт Olympia Sport
Европав Фаворит Спорт Eldorado Vuso
Колонки

ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO AFC Staff 0:2 FC DOMINUS A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator BarbershopGC 2:1 Deportivo BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh MFC Athletic 1:3 ФК ВИЯР FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC «Ібіс» 6:1 Никос BRONTO 3:2 FC DOMINUS ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс» Medium Tactics 1:0 Метеор Wolves 4:3 AFC Sparta FC Sorry Бабушка 2:5 FC Milky Dogs ФК Талан 2:0 АФК НК Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs Wolves 5:3 ФК Талан «Ібіс» 3:2 FC Milky Dogs BRONTO 1:3 Wolves BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Wolves 1:4 «Ібіс»

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга А. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. «Маттерхорн» 5:4 «Креді Агріколь Банк»
Перший тур у Лізі А по кількості цікавих поєдинків, бойових нічиїх та неймовірних спасінь на останніх хвилинах мабуть перевершив усі інші дивізіони. Головною же стравою в цьому різноманітті солодощів стала гра між «Маттерхорном» і дебютантом нашого турніру командою «Креді Агріколь Банк». На правах більш досвідченого в нашому чемпіонаті колективу, номінальні господарі першими відкрили рахунок – результативного удару зі стандарту завдав Віктор Вужейко. Однак новачок виявився не з боязким і зусиллями Давида Фігероа зміг не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Реакція «швейцарців», які вдягли прекрасну нову форму, а це, як усім відомо, надихає, була миттєвою. Протягом двох хвилин хлопці тричі розстрілювали голкіпера суперника і в підсумку пішли на перерву за комфортної для себе переваги 4:2. Проте розслаблятися господарям було рано, адже після перерви на їхні ворота обрушився просто-таки шквал атак з боку суперника. «Банкіри» підключали воротаря, функції якого насправді виконував польовий гравець, і більш ніж вдало почали розігрувати чисельну перевагу, що вилилося у два забитих м’ячі і відновлення паритету вже під завісу зустрічі. При цьому вони продовжували тиснути(!), і почало здаватися, що саме «Креді Агріколь» цього дня святкуватиме перемогу, але «Маттерхорн» знайшов у собі приховані резерви та забив переможний м’яч, розпочавши сезон із вдалого результату – 5:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Давид Фігероа («Креді Агріколь Банк»)
Давид Фігероа встигає одразу на двох роботах працювати – і «будівельник» з нього виходить класний (два голи у складі «МаксБудЕнерго»), а «банкір» з нього навіть ще кращий! Був найбільш помітним у складі своєї команди, відзначившись хет-триком. Крім того Давид не просто забиває голи, а робить це красиво, чого лише вартий його влучний удар п’ятою в матчі проти «Маттерхорну». У світлі цього виникає тільки одне питання – чи вистачить запалу Фігероа одразу на дві команди протягом усього сезону?

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Антон Береговенко (Avis)
Дуже непоганий матч провели голкіпери обох суперників в одному матчі: надійним був і страж воріт «Любих друзів», і його колега з Avis. Однак Антон Береговенко обійшов «конкурента» завдяки тому, що здійснив більше сейвів, тож саме його ми вирішили поставити на п’єдестал. Сама ж гра виявилася небагатою на забиті м’ячі, знову ж таки – дякуючи воротарям, і завершилася бойовою нічиєю 1:1.

ЗАХИСНИК ТУРУ. Олексій Ночовний («Парі-Матч»)
300 СПАРТАНЦІВ ТУРУ. «Парі-Матч»
«Букмекери» грали проти такого небезпечного суперника, як FC Dominus вп’ятьох і цілком могли розраховувати на перемогу. Команда пропустила вже на першій хвилині, але не знітилася і в подальшому вже сама двічі вела в рахунку, однак втримати переможний результат хлопцям так і не вдалося. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 3:3. Звичайно, що відсутність можливості кинути в бій свіжі сили давалася взнаки, і було помітно, що гравці підсідають фізично. Тим не менше «жовто-чорні» заслуговують на оплески навіть за нічийний підсумок гри!
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. НПУ «Десна»
НПУ «Десна» покладає на цей сезон великі сподівання, а тому кожен заліковий бал для клубу на вагу золота. Тим приємніше хлопцям було здобути саме от таку важку перемогу, яка надасть їм сил до наступних випробувань. У матчі проти ФК «Кварциту» трималася нічия, але волю до перемоги проявили саме «Деснянці», які все-таки змогли виграти, нехай і мінімально, завдяки влучному пострілу Павла Іванюхи на останній хвилині матчу.
ПЕРШИЙ ТАЙМ ТУРУ. FC Pegas 3:3 2D
Ці суперники визначили остаточний рахунок матчу ще в першому таймі. Гра була яскравою, з великою кількістю забитих м’ячів, а передбачити переможця було просто неможливо. Попиваючи каву під час паузи, вболівальники фантазували, в який же саме бік розгорнуться події на футбольному полі після перерви – і ніхто з них не вгадав. У суперників закінчилися гольові запаси,а  матч так і завершився – 3:3.