(067)451-20-81
Футбол Vuso Фаворит Спорт Вияр
Фаворит Спорт Колонки SELECT Olympia Sport
Футбольная экипировка Европав Благо

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Одеси «В9ку». Суперліга. 11 тур

Якщо ви цієї неділі вирішили прийти подивитися всі матчі одеської Суперліги, але при цьому запізнилися, то ви нічого не втратили. Справа в тому, що перша гра за участі Navy та «Сокола» не відбулася, тож «пташки» змогли покласти у свою скарбничку три залікових бали без бою. Після цього на поле вийшли ФК «Тріада» та «Ніка Пласт». Цей поєдинок вийшов дуже непростим для обох суперників, а переможця було визначено лише під завісу зустрічі. Потім всі ми стали свідками легкої звитяги FC Fiesta над ФК «Поляна». Ну і завершувало тур центральне протистояння між Avto.pro і «Молодою гвардією». Як не старалися «гвардійці», але спинити переможну ходу лідера чемпіонату їм так і не вдалося.

Рокова 30-та хвилина для «Тріади»

Гра між ФК «Тріада» та «Ніка Пласт» вийшла дуже впертою з боку кожного з суперників. При тому, що очевидним фаворитом цього протистояння вважалися саме гості. Звичайно, в турнірній таблиці команди недалеко одна від одної розташувалися, але все-таки номінальні гості підійшли до цієї зустрічі, маючи в своєму активі три перемоги в чотирьох матчах на противагу від суперника, який в десяти поєдинках зміг всього лише раз виграти. Однак в першому таймі голів глядачі так і не побачили ні у виконанні фаворита, ні в виконанні андердога зустрічі. Після перерви «Ніка» відразу ж забила, гол на рахунку Івана Коцеруба. Фатальною ж хвилиною для «Тріади» стала 30-та, до цього часу хлопці шанси на підсумковий успіх ще зберігали, але в проміжку пари десятків секунд примудрилися пропустити відразу два голи, і за рахунку 3:0 на користь гостей говорити про якийсь камбек було вже складно. Проте господарі зброю не склали, билися до самого фінального свистка, і навіть змогли два голи відіграти, але на більше вже просто не залишилося часу. Таким чином «Ніка Пласт» здобуває свою чергову перемогу з рахунком 3:2 і продовжує гастроль по одеській Суперлізі.

На «Поляні» відгуляла Fiesta

Коли один із суперників настільки перевершує іншого, тут нема про що навіть говорити. Команди зараз перебувають на різних полюсах турнірної таблиці, вирішуючи діаметрально протилежні завдання. Якщо FC Fiesta з усіх сил намагається наздогнати «автомобілістів» і кинути їм виклик в боротьбі за золоті медалі, то ФК «Поляна» балансує в нижній частині «турнірки». До речі, про Avto.pro – відразу після свого поєдинку номінальні господарі небезпідставно сподівалися, що головний конкурент втратить очки, і складалося таке відчуття, що ті наче поспішали якнайшвидше обіграти свого суперника. Але відразу вирішити всі питання не вдалося, тому що в першій половині «Поляна» чинила опір, і на перерву опоненти пішли за рахунку 3:1 на користь «святкових». А ось вже в другому таймі Fiesta розійшлася не на жарт, зім'яла свого суперника і відсвяткувала перемогу з рахунком 9:1.

«Молода гвардія» не змогла зупинити «автомобіль» лідера

Настрій на цей поєдинок у «гвардійців» був просто позамежним. Усі в команді прекрасно розуміли, що це чи не останній шанс вскочити на підніжку виїжджаючого поїзда під назвою «боротьба за чемпіонство». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, хоча господарям і вдалося відкрити рахунок вже на другій хвилині зустрічі (точним ударом відзначився Роман Чайкін), гості все одно не опустили руки, і даний факт жодним чином не вибив їх з колії. А ось що могло вплинути на команду, так це червона картка в кінці стартової двадцятихвилинки. Більше не зміг допомогти своєму колективу Андрій Юрченко. Але вийшовши на другий тайм, «Молода гвардія» змогла відновити паритет і почала тиснути на ворота свого опонента, але замість того, щоб вперше в матчі захопити лідерство, пропустила контратаку. Подвоївши зусилля, хоча здавалося б куди ще, «гвардійці» продовжували йти вперед, але замість цього були змушені лише діставати м'ячі з сітки власних воріт. Фінальну крапку в грі, встановивши остаточний рахунок 4:1 на користь Avto.pro, поставив Іван Жданов. Його команда продовжила після чергової перемоги впевнено лідирувати в чемпіонаті, і навряд чи вже хтось зможе зупинити автомобіль лідера, що мчить на шаленій швидкості до золотих медалей!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Юрій Кальнєв («Ніка Пласт»)
Навіть в екранізації коміксів «Марвел» склад «Месників» хоча б якось змінюється, а ось в Одесі в нас виходить так, що з туру в тур кочують одні й ті ж гравці. Ну а що, скажіть на милість, ми можемо вдіяти, якщо все той же Юрій Кальнєв продовжує бути одним з кращих не тільки в складі своєї команди «Ніка Пласт», а й на тлі гравців інших колективів? То що, не давати йому номінацію гравець туру? Згадаймо Кріштіану Роналду і Ліонеля Мессі, так що це цілком собі нормальна практика, як бачите.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Матвієнко (Avto.pro)
Як говорив Гліб Жеглов у знаменитому фільмі «Місце зустрічі змінити не можна», «Ба, знакомые всё лица!» Не дивно, що при такому воротареві, як Владислав Матвієнко його команда очолює турніру таблицю. У центральному матчі туру, коли один з конкурентів хотів зазіхнути на лідерство «автомобілістів», уже вкотре в цьому сезоні героєм свого клубу став воротар! І якщо кіпер буде демонструвати таку гру щотижня, то ми готові щотижня вибирати його найкращим у турі аж до кінця чемпіонату.
БОМБАРДИР ТУРУ. Юрій Плащун (FC Fiesta)
І в цій номінації в нас також перемагає далеко не новачок. Ну а яким він може бути новачком, якщо на рахунку форварда 32(!) голи в дев'яти поєдинках. З огляду на велику перемогу FC Fiesta, можна було не заглядаючи в протокол сказати, що Юрій Плащун мінімум три голи забив, а на перевірку виявилося, що не три, а цілих два рази по три. Це, як у нас називається, секста-трик оформив нападник. Якщо Avto.pro ще рано називати чемпіоном, то «золоту бутсу» підбирати під розмір ноги Плащуна можна вже зараз.