(067)451-20-81
Vuso Европав Olympia Sport Фаворит Спорт
Колонки Eldorado Фаворит Спорт SELECT
Футбол

FC Olymp 4:8 WinWinCars FC Binotel 6:1 ПБФ ФК Фурніком 2:3 BarbershopGC MFC Athletic 2:2 МФК "Старая Гвардия" ФК Талан 8:2 MFC Ataman AFC STAFF+ 3:5 Park Lakers Team Крилья Донбасса 3:5 Salateira Restorator 1:3 Центральний офіс Никос 3:4 Medium Tactics МФК Филлер 1:6 ФК "Joga Bonito" МаксБудЕнерго 4:7 Deportivo «Шулявка Юнайтед» 0:5 «Маттерхорн» Фокстрот 6:7 Ikarus ФК Металлист-Киев 0:9 FC Goodfellas Креди Агриколь Банк 7:1 FC Pegas «Прем’єр Палац» 0:13 Інтергал-Буд OLX B2B 3:8 Hammers ФК ВИЯР 5:4 Partstore Парі-Матч 4:3 «Любі Друзі» Оболонь 3:7 АФК НК AVIS 1:4 НПУ "Десна" AFC EVRAZTRADE 1:5 FC Getman Kyiv JYSK 4:8 Underdog 2D 3:2 FC DOMINUS FC Messa 1:14 КБТ ФК Авіаліга 1:1 Generals AFC Sparta 5:6 Check Point «Бандерлона» 9:2 VUSO Mustang Taxi 2:3 АГРОСЕМ TURBO 4:4 FC Vtoris+ АФК «Хунта» 12:2 ФК Фаворит БФ "Товариство разом за життя" 1:1 Rastafari AFC San Grano 0:5 Playtika FC Milky Dogs 0:5 FC Olymp «Дракони» 1:4 «Скіф» Eldorado 5:0 Wolves Ikarus 0:5 FC Soccer МФК «Горняк» 0:5 «Віді-трейд» Ajax 4:9 МФК "Рух" WinWinCars 7:5 Фокстрот A.F.C Svyatosh 1:5 Playtech ФК Донецк 6:5 ФК «Троя» AFC Miners 3:1 Rocket Power MFC Donbasenergo 8:2 Перун AFC Staff 3:3 FC Talisman FC Sorry Бабушка 4:0 АФК «Миротворець» Profit 1:2 «Ібіс» FC Vtoris 1:7 «Укрелітцентр» UKRMEDIAS 1:0 S.K.I.L.L. МФК "Рваний Кед" 0:0 ФК Кварцит

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Дніпра «В9ку». Суперліга. 10 тур

«Пивовари» вболівали щосили за «жолудів», щоби ті змогли відібрати залікові бали в Auxilium. Однак лідери першості розуміли, що відступати їм нема куди, адже FC Hop Hey дихає їм у спину. Зрештою команда змогла здобути свою сьому перемогу та продовжила одноосібно очолювати турнірну таблицю. А в першому ж матчі ігрового дня «партизани» та «банкіри» хоч і не вирішували якихось глобальних завдань в очному протистоянні, тим не менше подарували нам також драматичний поєдинок, в якому інтрига жила до останніх секунд. Тепер давайте поглянемо на 10-й тур дніпровської Суперліги більш детально.

Трудова перемога «банкірів»

Захоплюючий матч між собою зіграли Partizan і «А-Банк». Обидва клуби вже ні на що суттєве не претендують, тож можуть грати в своє задоволення, а задоволення гравці отримують, коли забивають голи. Враховуючи це, не дивно, що на двох вони забили сім м’ячів, і не особливо-то думали про оборону, принаймні нам так здалося. На початку зустрічі команди обмінялися взяттями воріт, після чого лідерство захопили «партизани», щоправда, також ненадовго, адже дубль Станіслава Хлизіна змінив лідера у грі. Хто тоді міг знати, що більше господарі не вестимуть у рахунку? Хоча одразу по перерві їм вдалося відновити паритет, але майже одразу вони знову пропустили. Загалом голи у цьому поєдинку йшли якось парами, а потім кудись взагалі кудись щезли. Здобувши гандикап в один м’яч, гості вирішили, що зможуть протриматися десять хвилин, не пропустивши, і як показав час, їхнє рішення було вірним. Як не намагалися «партизани» вирвати хоча б нічию – нічого не вийшло. Фінальний свисток арбітра сповістив усіх про трудову перемогу «А-Банк» з рахунком 4:3

Underdog туру

Звичайно, що цей поєдинок був центральним у десятому турі. Чому, спитаєте ви, адже між собою зустрічалися перша та остання команда чемпіонату, і все начебто очевидно. Ми ще в своєму анонсі передбачили, що легкого життя FC Auxilium чекати не варто, зрештою цей прогноз і збувся на футбольному полі. Хоча перший м’яч Acorns і забили самі собі, в подальшому команда зібралася та дала гідний бій фавориту. Відновити паритет господарям поєдинку вдалося під завісу першого тайму. По перерві результативний постріл по воротам суперника завдав Олександр Єжов, але «жолуді» були цього дня налаштовані серйозно, тому відповіли гідно голом Костянтина Шапкіна через декілька хвилин. Однак вирішальне слово залишилося все-таки за гостями, і Станіслав Крутіков приніс мінімальну перемогу своєму клубу – 3:2.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Станіслав Крутіков (FC Аuxilium)
Один із самих стабільних гравців лідера чемпіонату проявив себе й цього разу. У грі з Acorns він вів команду за собою та не цурався чорнової роботи. Ну й найголовніше – зміг забити м’яч, який став вирішальним у грі. FC Auxiulium продовжує випереджати свого головного конкурента на два залікових бали за п’ять турів до фінішу чемпіонату. Доля чемпіонства в руках Крутікова та його команди!
БОМБАРДИР ТУРУ. Станіслав Хлизін («А-Банк»)
Станіслав продовжує демонструвати результативну гру, і нехай цього разу йому не вдалося записати на свій рахунок якусь захмарну статистику, але два м’ячі, забиті форвардом, були не менш важливі, ніж три чи чотири в інших поєдинках. Дубль Хлизіна дозволив його колективу не тільки зрівняти рахунок у матчі з «партизанами», а й вийти вперед. Саме голи цього гравця, на нашу думку, стали каталізатором підсумкового успіху «А-Банку».