(093)273-57-67
Укркубок Parimatch Фурніком Parimatch
Футбол Seco Soccer Вияр
Віді-Трейд

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода Olympic private club 0:4 FC Endorphine BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers Digital Choo 5:0 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel AFC Staff+ 4:1 FC Olymp MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT Partstore 0:6 МФК "Citrus" «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ST Wood 4:1 «Агросем» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Dominus 8:1 Bronto FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi FC United 4:1 Coffeelat Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі»

2019-08-15 08:48:05

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Північна конференція. Вища ліга. 9 тур

МАТЧ ТУРУ. ФК «Фаворит» 2:3 AFC San Grano
Епічна битва космічних масштабів! Саме в цьому протистоянні вирішувалася доля чемпіонства найбільш заплутаної та цікавої ліги нашого чемпіонату! ФК «Фаворит», з відомим лідером атак і кращим бомбардиром чемпіонату Андрієм Потаповим у складі, зробив чимало для загальної перемоги в першому таймі гри. Спочатку сам Андрій відмітився результативним пострілом, а потім подвоїв перевагу номінальних господарів Андрій Лукашук. Логічно, що пропустивши два удари, суперник трохи поплив і почав нервувати, в першу чергу переживаючи за результат. Ціна поєдинку була надто високою, і в такому випадку не хотілося надто ризикувати, бо існувала можливість пропустити третій, а ризикувати треба було, тому що потрібно тільки перемагати. На щастя для прихильників «помаранчево-чорних», після перерви надію їм подарував Андрій Некрасов, ну а хто ж іще? Чим ближчими були останні хвилини, тим більше зростала напруга. Дев’ять матчів AFC San Grano йшов до титулу, а вирішилося все протягом однієї 36-ї хвилини заключної гри. Вихід один на один, голкіпер «фаворитів» залишає свої володіння, стається зіткнення, і це певно в будь-якому разі фол, але свисток арбітра мовчить, чим скористався Руслан Алмазов, вколотивши снаряд у порожні ворота. Звичайно, що судді пішли дивитися «кіно», після якого вирішили залишити цей забитий м’яч у силі. І вже в наступній ж атаці герой вечора та кращий гравець усього сезону Андрій Некрасов забиває гол, який у підсумку для його команди став золотим! В останні хвилині «святі» зразково зіграли в обороні та стали чемпіонами Північної конференції Вищої ліги сезону Літо 2019. Після закінчення поєдинку Андрій Потапов ще довго був засмучений, у всьому звинувачував своїх партнерів, а потім, трохи охоловши пригостив автора цих рядків шашликом. Як то кажуть, і я там був, і все воно було насправді так, як написано вище.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Некрасов (AFC San Grano)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Ігор Погуляйло (ФК «Фаворит»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Іван Луньов (AFC San Grano)

ДЕРБІ ТУРУ. «Токіо» 3:3 МФК «Філер»
Перед матчем я спілкувався з Олександром Гриценком, і він зі мною погодився, що його команда, як і команда суперника – найбільш невезучі колективи всієї ліги, тож невідомо  було, кому пощастить в очному протистоянні. Тому ми й назвали матч між цими командами дербі. Ми ще пожартували, що мабуть усе закінчиться якоюсь бойовою нічиєю, і це було би цілком логічно, враховуючи, так скажемо, карму обох. І треба ж було такому статися, що все закінчилося саме так, як і передбачалося – бойова нічия 3:3!
СКАНДАЛ. Бронза «Крил Донбасу»
Розкажу я вам, діточки, казочку, про джентльменську угоду, про яку можливо ви вже чули. У попередньому матчі, коли МФК «Філер» грав проти «Крил Донбасу», перші пожалілися другим на поганий збір, і попросили дати зіграти незаявленому воротареві. По приїзді з’ясувалося, що збір був не таким уже й поганим, і в підсумку «Крила Донбасу» програли, втративши шанси на чемпіонство. Протягом гри вони повідомили тій стороні, що їм такий сценарій не подобається та вони подадуть скаргу в КДК. Остання, звичайно ж, повернула «крилатим» три очки, присудивши технічну перемогу замість поразки, і саме це рішення дозволило посісти колективу підсумкове третє місце. Кабінетна бронза? До чого тут усе? Головне, що тепер між колись друзями пробігла чорна кішка, і хто в цій ситуації жертва?