Команда з мініфутболу

(098)427-71-85
Европав Вияр Фаворит Спорт Благо
Футбольная экипировка Фаворит Спорт Vuso Колонки
Футбол Olympia Sport SELECT

FC Sofiya-City 5:5 AFC Sparta A.F.C Svyatosh 6:3 MIF Partstore 2:4 AFC San Grano FC Dominus 0:0 Агросем TEC VIT EXPORT 5:1 FC Vtoris+ BarbershopGC 3:2 ФК Фурніком AFC Evraztrade 1:2 Tenders Agromat МФК "Citrus" 1:3 Хилти «Скіф» 13:3 FC Pegas Kyiv United 7:6 ФК Фаворит FC Kung Lao 7:2 Restorator АФК Стратегия (Spartan) 1:3 Abilardo VUSO 7:9 FC Milky Dogs МФК Филлер 1:9 Центральный офис AFC Start 3:3 АФК «Хунта» ПБФ 2:2 FC Unknown FC Comfort Life 3:6 FC Dominus Partstore 1:3 Ukrmedias Underdog 4:4 «Прем’єр Палац» НПУ "Десна" 3:3 Hammers FC VITSTROY 7:0 SC Olympia Sport BT-Ukraine 7:2 ФК Металіст-Київ Avis 14:2 Medium Tactics USK 1:6 Vartis АФК НК 2:2 AFC Miners Ф-Енерджи 2:3 МФК Монолит ФК Талан 3:3 Никос Оболонь 1:3 Агросем AFC Staff+ 2:3 ФК "ВіЯр MIF 0:5 Evoplay АркадСтрой 8:1 Спайс Кемп Энергия 2:2 Coffeelat FC Goodfellas 3:3 КБТ Комфорт Таун 6:4 FC Dominus+ Talisman Taxi Healthgroup 3:1 DragonsAutoSchoolTalisman Спайс Кемп 4:7 Coffeelat Інтергал-Буд 2:2 FC Getman Kyiv AFC San Grano 4:5 АФК "Миротворець" MFC Athletic 2:2 Jysk FC Sporting 0:5 Parimatch FC Sofiya-City 1:0 FC Olymp A.F.C Svyatosh 2:1 МФК "Рух" Tokyo 3:4 Крылья Донбасса AFC Sparta 3:8 Mustang Taxi Арсенал-17 2:1 Славутич ФК Авіаліга 2:4 Carleone-VPK_Group ФК Благо 1:3 FC Drive Generals 3:7 AFC Staff Крылья Донбасса 1:2 Славутич Перун 4:5 «Віді-трейд» S.K.I.L.L. 2:2 J. Daniel’s Ikarus 1:2 FC Vtoris AFC Bender 1:4 Playtech ФК Донецк 3:1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району «Ібіс» 2:2 FC Sorry Бабушка


Таблиця

і о
1MFC Donbasenergo1028
2FC Sorry Бабушка 1020
3АФК «Миротворець»1016
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Сандецький 8 12 1.5
2 Нестерук 9 10 1.11
3 Приходько 10 8 0.8
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Лапа 6 9 1.5
2 Степаненко 9 9 1
3 Розвадовський 6 5 0.83
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




«Укрелітцентр»

Тур Дата Час Поле Матч
10 тур 23 Вересня 20:25 3 FC Vtoris 1 : 7 «Укрелітцентр»
9 тур 09 Вересня 19:35 3 «Укрелітцентр» 1 : 3 MFC Donbasenergo
8 тур 02 Вересня 20:00 1 Перун 3 : 7 «Укрелітцентр»
7 тур 26 Серпня 19:35 3 «Укрелітцентр» 3 : 5 FC Sorry Бабушка
6 тур 19 Серпня 20:25 3 «Укрелітцентр» 8 : 5 АФК «Миротворець»
5 тур 12 Серпня 20:25 3 «Укрелітцентр» 2 : 4 FC Vtoris
4 тур 05 Серпня 19:35 3 MFC Donbasenergo 7 : 2 «Укрелітцентр»
3 тур 29 Липня 17:20 1 «Укрелітцентр» 5 : 0 Перун
2 тур 22 Липня 19:35 3 FC Sorry Бабушка 0 : 3 «Укрелітцентр»
1 тур 15 Липня 20:10 1 АФК «Миротворець» 11 : 2 «Укрелітцентр»

2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Троценко Денис Анатолійович 1990-02-03 4
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Лапа Сергій Володимирович 1992-08-19 6 7 1
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Окопнюк Юрій Миколайович 1985-02-07 6 6 1
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Вишневський Олександр Володимирович 1993-08-17 7 4
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Корольчук Богдан Юрійович 1997-09-17 6 4
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Василенко Олександр Сергійович 1986-01-06 4 4
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Вотчель Олександр Юрійович 1995-05-20 6 3
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Семенов Іван Васильович 1980-06-25 4 2
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Вовнянко Володимир Володимирович 1984-10-10 7 1
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Бортнічук Олег Вікторович 1990-12-01 6 1 1
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Процик Дмитро Григорович 1986-01-06 4 1
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Рудий В"ячеслав Олександрович 1990-12-18 7 1
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Квієсіс Дмитро Олегович 1986-08-28 4
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Гуцаленко Дмитро Олегович 1990-01-02 3
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Жуков Костянтин Володимирович 1984-02-22 3
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Медведєв Олег Валерійович 1984-10-24 3
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Глуздовський Євгеній Сергійович 1991-01-27
2018_Lito_Kiev_Premier_Liga Трещейко Владислав Михайлович 1997-03-03