Збірна туру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбол Фаворит Спорт Футбольная экипировка Olympia Sport
Vuso Благо Колонки Фаворит Спорт
Вияр Европав SELECT

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»


Таблиця

і о
1МФК "Рух"1129
2АГРОСЕМ1125
3Mustang Taxi1125
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Ємельянов 9 23 2.56
2 Паливода 8 17 2.13
3 Троян 7 15 2.14
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Петренко 11 18 1.64
2 Ємельянов 9 17 1.89
3 Грушецький 10 11 1.1
дивитись

Дискваліфікація

1 Возний Максим
1 Кісісаво Натан
1 Прибіга Микола
дивитись


збірна туру №11

збірна туру №10

Шрам Євген

Стецюк Олександр

Лещенко Ростислав

Кочетов Сергій

Дем"яненко Максим

збірна туру №9

Паливода Владислав

Плешаков Іван

Вишневський Дмитро

Савушкін Олександр

Ніколаєв Денис

збірна туру №8

Лунін Пилип

Аладьїн Ігор

Ферук В

Самко Станіслав

Денюжкін Віталій

збірна туру №7

Плешаков Іван

Бухал Гліб

Хора Богдан

Кулішов Сергiй

Мовчан Роман

збірна туру №6

Ворон Юрій

Ємельянов Віталій

Куцопалов Дмитро

Кузнєцов Любомир

Гладков Олексій

збірна туру №5

Абрамов Богдан

Хора Богдан

Ємельянов Віталій

Аладьїн Ігор

Литовченко Олександр

збірна туру №4

Паливода Владислав

Василенко Андрій

Прибіга Микола

Ємельянов Віталій

Майкоса Сергій

збірна туру №3

Бовтрук Вадим

Василенко Андрій

Кочетов Сергій

Шпиця Максим

Мовчан Роман

збірна туру №2

РОКИЦЬКИЙ Олександр

Глущенко Олександр

Бовтрук Вадим

Степанюк Віктор

Вакуляк Дмитро

збірна туру №1

Ворон Юрій

Піві Тіто

Комісарук Дмитро

Прибіга Микола

Литовченко Олександр