(067)451-20-81
Колонки Eldorado Полиграфия Vuso
Европав Фаворит Спорт Футбол Фаворит Спорт
SELECT

Ikarus 5:3 Atletico «Любі Друзі» 3:6 AFC Sparta Центральний офіс 1:2 AFC EVRAZTRADE AFC Troya 3:1 МФК Филлер BarbershopGC 2:0 FC Binotel Mustang Taxi 12:0 ПБФ Park Lakers Team 5:1 Medium Tactics «Маттерхорн» 7:3 Никос Check Point 10:3 ФК Металлист-Киев ФК Фурніком 0:2 ФК Кварцит JYSK 1:6 «Дракони» FC Pegas 11:2 MFC Athletic ФК Талан 3:4 Крилья Донбасса FC Warriors 3:9 АФК НК OLX B2B 5:0 Materialise Інтергал-Буд 5:0 FC DOMINUS FC Goodfellas 0:5 Sharks Hammers 5:6 «Прем’єр Палац» Бригантина 0:5 Partstore Deportivo 9:2 2D Restorator 1:5 Парі-Матч МФК "Рух" 8:1 МФК "Старая Гвардия" Мустанг 2:0 «Шулявка Юнайтед» ФК ВИЯР 7:2 S.K.I.L.L. МФК "Рваний Кед" 5:4 V.S.P «Скіф» 5:0 «Ф-Енерджі» MFC Ataman 2:4 БФ "Товариство разом за життя" FC Messa 0:2 АФК «Хунта» «Віді-трейд» 5:3 FC Olymp FC Phoenix 4:5 AFC San Grano ФК Фаворит 1:5 AFC Miners ФК Авіаліга 1:3 Ajax КБТ 4:1 Playtika «Бандерлона» 2:2 Rocket Power AVIS 1:5 Salateira TURBO 1:9 Atletico МФК «Горняк» 1:4 WinWinCars VUSO 3:5 FC Milky Dogs FC Talisman 4:4 ФК «Троя» Eldorado 5:0 A.F.C Svyatosh FC Sorry Бабушка 8:3 Перун «Миротворець NewSchool» 6:3 FC Vtoris+ MFC Donbasenergo 8:2 Profit «Ібіс» 9:0 FC Dragons FC Soccer 5:6 АФК «Миротворець» Ikarus 6:1 ФК Донецк «Укрелітцентр» 2:6 FC Vtoris Rastafari 3:3 Generals AFC Staff 1:6 Фокстрот Playtech 1:6 Wolves

АФК «Миротворець» VS «Укрелітцентр»

Рівний і напружений двобій стався в протистоянні АФК «Миротворець» і «Укрелітцентр», які сперечалися за право залишатися надалі в когорті лідерів. У такій грі багато голів не буває, тому кожний – на вагу золота. У першому таймі відбувся обмін забитими м’ячами. Нічийний рахунок тримався довго, аж поки «центровим» за п’ять хвилин до кінця не вдалося пробити Володимира Ткачьова. Фактично одразу після цього «Миро» перейшов на гру в п’ять польових, однак всі намагання «воїнів» врятуватися від поразки розбивалися об щільний захист суперника. Капітан АФК «Миротворець» Денис Боярчук: «Здорово суперник зіграв. У них, мабуть, все сьогодні виходило – оборонятися, вибігати в атаки. Велике питання в мене до своєї команди. Якось надто вальяжно грали, поки не пропустили вдруге. Тоді почали бігти стрімголов кудись, рятувати світ… Нічого доброго з цього не вийшло. Треба передивитися своє ставлення, щоби настроюватися на кожного суперника і грати з першої до останньої хвилини». Сергій Іваненко, організатор «Укрелітцентру»: «Гарний матч, конкурентний. Боротьби багато. Нам більше пощастило. Насичена, хороша, яскрава гра. Дякую всім своїми хлопцям, які виклалися повністю».