(067)451-20-81
Футбол Фаворит Спорт Колонки Olympia Sport
Вияр Vuso Футбольная экипировка Фаворит Спорт
Благо Европав SELECT

AFC Evraztrade 4:6 Jysk Прометей 3:7 TEC VIT EXPORT ФК Благо 1:5 Славутич Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 0:1 Underdog MFC Athletic 2:0 Coffeelat FC Binotel 2:3 АФК «Хунта» FC Unknown 3:3 Zeppelin FC Comfort Life 6:3 Інтергал-Буд ФК Фаворит 4:4 AFC San Grano Vartis 5:1 МФК Филлер FC Sporting 3:7 Tenders Agromat Bronto 4:2 Хилти KFC Leon 4:1 «Прем’єр Палац» Арсенал-17 2:1 Ukrmedias AFC Staff+ 3:1 КБТ ФК Фурніком 2:4 FC Imperial ФК Металлист-Киев 5:1 SC Olympia Sport Ф - Енерджи 8:3 FC Pegas ПБФ 1:3 Никос Tokyo 1:0 AFC Spartan BarbershopGC 0:4 ФК Талан МФК «Горняк» 1:5 Avis ФК Сиба-Вендинг 0:5 Restorator НПУ "Десна" 2:1 Kyiv United Горняк + 0:5 FC ProfiTent FC Alterra 3:1 S.K.I.L.L. AFC Miners 4:4 AFC Sparta «Укрелітцентр» 12:2 Hammers АФК НК 1:3 ФК "ВіЯр Salateira 2:6 Агросем Київ Біо Клімат 5:5 Миротворець OldBoys AFC Bender 4:4 FC Getman Kyiv FC Goodfellas 4:5 FilunetsHome Фокстрот 3:3 FC Olymp FC Dominus 2:3 VUSO МФК "Рух" 7:3 FC Milky Dogs Славутич 3:3 AFC Evraztrade Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 5:1 Ikarus ФК Донецк 2:0 «Ібіс» Generals 7:2 ФК «Троя» FC Breeze 3:5 FC Sorry Бабушка Оболонь 4:3 Medium Tactics Перун 1:3 FC Vtoris CARLEONE-VPK_GROUP 4:1 Rastafari «Віді-трейд» 0:1 AFC Staff ФК Авіаліга 7:0 FC Vtoris+ АФК «Миротворець» 5:0 Wolves FC Sofiya-City 8:4 «Бандерлона» Talisman Taxi Healthgroup 4:2 A.F.C Svyatosh Mustang Taxi 4:3 D.A.S.T.

АФК «Миротворець» VS «Укрелітцентр»

Рівний і напружений двобій стався в протистоянні АФК «Миротворець» і «Укрелітцентр», які сперечалися за право залишатися надалі в когорті лідерів. У такій грі багато голів не буває, тому кожний – на вагу золота. У першому таймі відбувся обмін забитими м’ячами. Нічийний рахунок тримався довго, аж поки «центровим» за п’ять хвилин до кінця не вдалося пробити Володимира Ткачьова. Фактично одразу після цього «Миро» перейшов на гру в п’ять польових, однак всі намагання «воїнів» врятуватися від поразки розбивалися об щільний захист суперника. Капітан АФК «Миротворець» Денис Боярчук: «Здорово суперник зіграв. У них, мабуть, все сьогодні виходило – оборонятися, вибігати в атаки. Велике питання в мене до своєї команди. Якось надто вальяжно грали, поки не пропустили вдруге. Тоді почали бігти стрімголов кудись, рятувати світ… Нічого доброго з цього не вийшло. Треба передивитися своє ставлення, щоби настроюватися на кожного суперника і грати з першої до останньої хвилини». Сергій Іваненко, організатор «Укрелітцентру»: «Гарний матч, конкурентний. Боротьби багато. Нам більше пощастило. Насичена, хороша, яскрава гра. Дякую всім своїми хлопцям, які виклалися повністю».