(067)451-20-81
Фаворит Спорт Европав Eldorado Фаворит Спорт
Колонки Vuso Футбол SELECT
Olympia Sport

МФК "Рух" 17:0 АФК «Хунта» АГРОСЕМ 7:4 AFC Sparta S.K.I.L.L. 2:2 ФК Металлист-Киев «Любі Друзі» 0:2 2D Rastafari 4:5 TURBO Underdog 2:3 AFC EVRAZTRADE Playtika 2:12 «Дракони» FC Olymp 5:1 МФК «Горняк» Check Point 7:2 ФК Фаворит Park Lakers Team 6:3 FC Binotel BarbershopGC 5:0 MFC Athletic ПБФ 4:5 ФК Фурніком МФК "Старая Гвардия" 5:5 МФК Филлер Medium Tactics 7:3 JYSK ФК "Joga Bonito" 1:3 Restorator Salateira 4:6 ФК Талан Центральний офіс 7:5 AFC STAFF+ FC Getman Kyiv 12:4 OLX B2B FC Pegas 5:0 «Шулявка Юнайтед» MFC Ataman 6:13 МаксБудЕнерго VUSO 6:1 FC Messa ФК Кварцит 2:1 AVIS Hammers 2:2 UKRMEDIAS АФК НК 5:2 Крилья Донбасса Deportivo 1:3 ФК ВИЯР FC DOMINUS 2:3 Креди Агриколь Банк Partstore 7:2 «Прем’єр Палац» FC Goodfellas 5:1 Никос Інтергал-Буд 4:1 Оболонь НПУ "Десна" 0:4 Парі-Матч «Маттерхорн» 2:3 МФК "Рваний Кед" Check Point 10:4 AFC San Grano КБТ 0:2 AFC Miners «Скіф» 5:2 Ajax ФК «Троя» 4:5 Ikarus Generals 3:0 БФ "Товариство разом за життя" FC Soccer 7:5 WinWinCars Rocket Power 2:5 ФК Авіаліга Фокстрот 4:4 FC Milky Dogs «Віді-трейд» 4:0 A.F.C Svyatosh Playtech 0:1 ФК Донецк ФК Фаворит 0:5 Mustang Taxi FC Vtoris+ 4:1 «Бандерлона»

АФК «Миротворець» VS «Укрелітцентр»

Рівний і напружений двобій стався в протистоянні АФК «Миротворець» і «Укрелітцентр», які сперечалися за право залишатися надалі в когорті лідерів. У такій грі багато голів не буває, тому кожний – на вагу золота. У першому таймі відбувся обмін забитими м’ячами. Нічийний рахунок тримався довго, аж поки «центровим» за п’ять хвилин до кінця не вдалося пробити Володимира Ткачьова. Фактично одразу після цього «Миро» перейшов на гру в п’ять польових, однак всі намагання «воїнів» врятуватися від поразки розбивалися об щільний захист суперника. Капітан АФК «Миротворець» Денис Боярчук: «Здорово суперник зіграв. У них, мабуть, все сьогодні виходило – оборонятися, вибігати в атаки. Велике питання в мене до своєї команди. Якось надто вальяжно грали, поки не пропустили вдруге. Тоді почали бігти стрімголов кудись, рятувати світ… Нічого доброго з цього не вийшло. Треба передивитися своє ставлення, щоби настроюватися на кожного суперника і грати з першої до останньої хвилини». Сергій Іваненко, організатор «Укрелітцентру»: «Гарний матч, конкурентний. Боротьби багато. Нам більше пощастило. Насичена, хороша, яскрава гра. Дякую всім своїми хлопцям, які виклалися повністю».