(067)451-20-81
Футбол Благо Olympia Sport Фаворит Спорт
Фаворит Спорт Vuso Европав Вияр
SELECT Футбольная экипировка Колонки

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»

АФК «Миротворець» VS «Укрелітцентр»

Рівний і напружений двобій стався в протистоянні АФК «Миротворець» і «Укрелітцентр», які сперечалися за право залишатися надалі в когорті лідерів. У такій грі багато голів не буває, тому кожний – на вагу золота. У першому таймі відбувся обмін забитими м’ячами. Нічийний рахунок тримався довго, аж поки «центровим» за п’ять хвилин до кінця не вдалося пробити Володимира Ткачьова. Фактично одразу після цього «Миро» перейшов на гру в п’ять польових, однак всі намагання «воїнів» врятуватися від поразки розбивалися об щільний захист суперника. Капітан АФК «Миротворець» Денис Боярчук: «Здорово суперник зіграв. У них, мабуть, все сьогодні виходило – оборонятися, вибігати в атаки. Велике питання в мене до своєї команди. Якось надто вальяжно грали, поки не пропустили вдруге. Тоді почали бігти стрімголов кудись, рятувати світ… Нічого доброго з цього не вийшло. Треба передивитися своє ставлення, щоби настроюватися на кожного суперника і грати з першої до останньої хвилини». Сергій Іваненко, організатор «Укрелітцентру»: «Гарний матч, конкурентний. Боротьби багато. Нам більше пощастило. Насичена, хороша, яскрава гра. Дякую всім своїми хлопцям, які виклалися повністю».