(067)451-20-81
SELECT Фаворит Спорт Европав Фаворит Спорт
Vuso Olympia Sport Футбол Колонки
Eldorado

ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO AFC Staff 0:2 FC DOMINUS A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator BarbershopGC 2:1 Deportivo BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh MFC Athletic 1:3 ФК ВИЯР FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC «Ібіс» 6:1 Никос BRONTO 3:2 FC DOMINUS ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс» Medium Tactics 1:0 Метеор Wolves 4:3 AFC Sparta FC Sorry Бабушка 2:5 FC Milky Dogs ФК Талан 2:0 АФК НК Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs Wolves 5:3 ФК Талан «Ібіс» 3:2 FC Milky Dogs BRONTO 1:3 Wolves BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Wolves 1:4 «Ібіс»

«Укрелітцентр» VS FC Vtoris

Хоча очікувалося, що в цій зустрічі буде рівна боротьба, насправді так не сталося. «Винуватцем» цього став Володимир Колодяжний, який зробив покер ще в першому таймі. Знайшов він підтримку і в своїх партнерів, і на перерву FC Vtoris пішов, ведучи в рахунку 5:0, тим самим визначив долю поєдинку заздалегідь. По перерві «переробники» вже могли грати по рахунку, тож «Укрелітцентр» лише парочку голів відквитав. Владислав Мамалат, організатор FC Vtoris, до матчу висловлював побоювання щодо результату, підкреслюючи, що гравці втомлені. Після гри він сказав: «Втома таки далася взнаки, але вже в другому таймі. У першому були неймовірні швидкості – з обох сторін. При цьому якось на диво легко вдалося забити п’ять голів, а в другому було значно важче». Сергій Іваненко, організатор «Укрелітцентру»: «Пропустили чотири швидких голи – все з помилок, може, через недбалість якусь. Потім нав’язали боротьбу. Вона і спочатку була, але ці дитячі помилки, неприпустимі в Суперлізі, все перекреслили. Хоча другий тайм показав, що наша команда є конкурентною, і з виправленням помилок усе буде нормально. Без них ми гідно справилися з завданням. Вітаємо «Вторіс», ну а ми будемо працювати».