(067)451-20-81
Европав Колонки SELECT Футбольная экипировка
Olympia Sport Vuso Фаворит Спорт Футбол
Вияр Фаворит Спорт Благо

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting

MFC Donbasenergo VS FC Vtoris

На цю гру чекали, сподіваючись побачити щось цікавеньке, ну й дізнатися, на що здатен FC Vtoris у протистоянні з таким опонентом, як MFC Donbasenergo. Спершу надії на інтригу розвіялися, адже «енергетики» накидали «переробникам» три голи. Однак згодом вони ожили, бо ще до перерви FC Vtoris забив. Другий тайм пройшов під акомпанемент крику від гравців у біло-чорно-жовтих кольорах. Так, футболісти MFC Donbasenergo діяли жорстко, але ж суперники відплачували їм тієї ж монетою. Інколи гравці FC Vtoris бачили тільки те, що вони хотіли бачити, і переконати їх у зворотньому не було ніякої можливості. На 33-й хвилині Максим Грачов прямим ударом за штрафного змусив капітулювати Володимира Негеля, і напруга досягла апогею. Але ще один гол «помаранчево-чорних», а за ним другий, третій загасили це багаття емоцій. Владислав Мамалат, організатор FC Vtoris: «Хороша гра – мені сподобалась попри рахунок. Усе було не так вже й погано. Хотіли перевірити себе в грі з таким сильним суперником – перевірили. Різниця в тому, що «Донбасенерго» грає у футзал, а не у футбол, і клас суперника, його швидкості є і вищими, і кращими».