Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
SELECT Европав Вияр Vuso
Благо Фаворит Спорт Olympia Sport Фаворит Спорт
Футбол Футбольная экипировка Колонки

Jysk 3:5 Славутич TEC VIT Export 7:4 FC ProfiTent Ukrmedias 7:5 MFC Athletic КБТ 4:2 Kyiv United Інтергал-Буд 3:4 Хилти Tokyo 8:4 Київ Біо Клімат


Таблиця

і о
1MFC Donbasenergo1133
2FC Vtoris 1125
3АФК «Миротворець»1120
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 8 41 5.13
2 Колодяжний 8 18 2.25
3 Сандецький 9 13 1.44
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Лапа 8 11 1.38
2 Сандецький 9 11 1.22
3 Степаненко 11 9 0.82
дивитись

Дискваліфікація

1 Стельмах Павло
1 Кульматицький Володимир
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
1 тур 15 Грудня Друга ліга "B" 15:00 1 SC Olympia Sport VS ФК Благо
1 тур 15 Грудня Друга ліга "А" 15:50 1 Tenders Agromat VS Zeppelin
1 тур 15 Грудня Друга ліга "А" 16:40 1 МФК Филлер VS FC Unknown
1 тур 15 Грудня Перша ліга "А" 17:30 1 BarbershopGC VS AFC Bender
1 тур 15 Грудня Ліга Bronze 18:20 1 AFC San Grano VS ФК Фурніком
1 тур 15 Грудня Перша ліга "А" 19:10 1 Никос VS Coffeelat
1 тур 15 Грудня Друга ліга "А" 20:00 1 FC Sporting VS Vartis
1 тур 15 Грудня Respect ліга 20:50 1 Локомотив VS «Любі Друзі»
1 тур 15 Грудня Respect ліга 21:40 1 Restorator VS Горняк +
1 тур 16 Грудня Ліга Bronze 08:30 1 FilunetsHome VS FC Imperial
1 тур 16 Грудня Ліга Silver 09:20 1 АФК «Хунта» VS ФК Здвиж
1 тур 16 Грудня Ліга Silver 10:10 1 Avis VS Bronto
1 тур 16 Грудня Ліга Gold 11:00 1 Агросем VS Hammers
1 тур 16 Грудня Вища ліга 11:50 1 FC Milky Dogs VS «Дракони»
1 тур 16 Грудня Ліга Gold 12:40 1 АФК НК VS Salateira
1 тур 16 Грудня Вища ліга 13:30 1 «Бандерлона» VS AFC Sparta
1 тур 16 Грудня Ліга Silver 14:20 1 МФК «Горняк» VS FC Comfort Life
1 тур 16 Грудня Перша ліга "А" 15:10 1 FC Getman Kyiv VS ФК Талан
1 тур 16 Грудня Ліга Bronze 16:00 1 ФК Фаворит VS FC Goodfellas
1 тур 16 Грудня Суперліга 16:00 2 FC Olymp VS ФК Авіаліга
1 тур 16 Грудня Вища ліга 16:50 1 A.F.C Svyatosh VS AFC Miners
1 тур 16 Грудня Ліга Silver 16:50 2 Partstore VS FC Binotel
1 тур 16 Грудня Вища ліга 17:40 1 Mustang Taxi VS МФК "Рух"
1 тур 16 Грудня Прем"єр ліга 17:40 2 FC Sorry Бабушка VS «Віді-трейд»
1 тур 16 Грудня Суперліга 18:30 1 Фокстрот VS Generals
1 тур 16 Грудня Суперліга 18:30 2 CARLEONE-VPK_GROUP VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
1 тур 16 Грудня Ліга Gold 19:20 1 Оболонь VS FC Dominus
1 тур 16 Грудня Вища ліга 19:20 2 Talisman Healthgroup VS FC Sofiya-City
1 тур 16 Грудня Ліга Gold 20:10 1 VUSO VS Medium Tactics
1 тур 16 Грудня Прем"єр ліга 20:10 2 FC Breeze VS Перун
1 тур 16 Грудня Прем"єр ліга 21:00 1 «Ібіс» VS Wolves
1 тур 16 Грудня Суперліга 21:00 2 Ikarus VS Rastafari
1 тур 16 Грудня Суперліга 21:45 1 ФК «Троя» VS FC Vtoris+
1 тур 16 Грудня Прем"єр ліга 21:45 2 АФК «Миротворець» VS ФК Донецк