Мини футбол LIVE V9KY
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Vuso Фаворит Спорт Фаворит Спорт Футбольная экипировка
Вияр Колонки Европав Футбол
Olympia Sport SELECT Благо

BarbershopGC 2:3 AFC San Grano АФК «Хунта» 4:3 Medium Tactics Центральный офис 2:6 «Прем’єр Палац» ФК Фурніком 5:4 Ukrmedias BT-Ukraine 2:9 AFC Evraztrade FC Comfort Life 9:1 AFC Staff+ ПБФ 2:1 FC Kung Lao AFC Start 0:1 FC Goodfellas Abilardo 3:0 ФК Металіст-Київ Vartis 5:5 FC Pegas FC VITSTROY 3:4 Tenders Agromat Partstore 5:0 ФК Фаворит Інтергал-Буд 2:2 КБТ Avis 4:1 AFC Miners АФК Стратегия (Spartan) 3:2 Restorator FC Getman Kyiv 2:3 Хилти FC Unknown 4:1 SC Olympia Sport ФК Талан 1:1 АФК "Миротворець" Никос 7:1 Hammers VUSO 1:4 Агросем MIF 4:6 AFC Sparta


Таблиця

і о
1MFC Donbasenergo1133
2FC Vtoris 1125
3АФК «Миротворець»1120
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 8 41 5.13
2 Колодяжний 8 18 2.25
3 Сандецький 9 13 1.44
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Лапа 8 11 1.38
2 Сандецький 9 11 1.22
3 Степаненко 11 9 0.82
дивитись

Дискваліфікація

1 Стельмах Павло
1 Кульматицький Володимир
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 1 FC Talisman 11 : 3 FC Soccer
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 3 ФК «Троя» 3 : 6 «Ібіс»
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 3 тур 24 Березня 09:00 1 «Бандерлона» VS Оболонь
Київ 3 тур 24 Березня 09:50 1 TEC VIT EXPORT VS ФК "ВіЯр
Київ 3 тур 24 Березня 10:00 1 FC Sporting VS АркадСтрой
Київ 3 тур 24 Березня 10:40 1 Комфорт Таун VS MFC Athletic
Київ 3 тур 24 Березня 10:40 1 FC Dominus VS FC Milky Dogs
Київ 1 тур 24 Березня 11:30 1 Энергия VS АркадСтрой
Київ 3 тур 24 Березня 11:30 1 FC Olymp VS Evoplay
Київ 3 тур 24 Березня 12:20 1 ЕвроЛогистикУкраина VS Спайс Кемп
Київ 3 тур 24 Березня 13:10 1 Coffeelat VS Parimatch
Київ 3 тур 24 Березня 13:20 1 Talisman Taxi Healthgroup VS Mustang Taxi
Київ 3 тур 24 Березня 14:10 1 МФК "Рух" VS DragonsAutoSchoolTalisman
Київ 3 тур 24 Березня 15:00 1 A.F.C Svyatosh VS Wolves
Київ 3 тур 24 Березня 15:30 1 Digital Choo VS Славутич
Київ 3 тур 24 Березня 15:50 1 FC Sofiya-City VS Фокстрот
Київ 3 тур 24 Березня 16:10 1 S.K.I.L.L. VS FC Drive
Київ 3 тур 24 Березня 16:40 1 Generals VS FC Sorry Бабушка
Київ 3 тур 24 Березня 17:00 1 J. Daniel’s VS Playtech
Київ 3 тур 24 Березня 17:40 1 AFC Staff VS FC Vtoris
Київ 3 тур 24 Березня 17:50 1 AFC Bender VS Арсенал-17
Київ 3 тур 24 Березня 18:30 1 Перун VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 3 тур 24 Березня 18:40 1 Tokyo VS ФК Благо
Київ 3 тур 24 Березня 19:20 1 Carleone-VPK_Group VS «Віді-трейд»
Київ 3 тур 24 Березня 20:10 1 ФК Авіаліга VS «Ібіс»
Київ 3 тур 24 Березня 21:00 1 Ikarus VS ФК Донецк
Київ 4 тур 31 Березня 16:40 1 «Ібіс» VS Ikarus
Київ 4 тур 31 Березня 17:40 1 «Віді-трейд» VS ФК Донецк
Київ 4 тур 31 Березня 18:30 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Авіаліга
Київ 4 тур 31 Березня 19:20 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Generals
Київ 4 тур 31 Березня 20:10 1 FC Vtoris VS Перун
Київ 4 тур 31 Березня 21:00 1 Carleone-VPK_Group VS AFC Staff
Київ 5 тур 07 Квітня 16:40 1 AFC Staff VS «Віді-трейд»
Київ 5 тур 07 Квітня 17:40 1 Перун VS Carleone-VPK_Group
Київ 5 тур 07 Квітня 18:30 1 Generals VS FC Vtoris
Київ 5 тур 07 Квітня 19:20 1 ФК Авіаліга VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 5 тур 07 Квітня 20:10 1 Ikarus VS FC Sorry Бабушка
Київ 5 тур 07 Квітня 21:00 1 ФК Донецк VS «Ібіс»
Київ 6 тур 14 Квітня 16:40 1 AFC Staff VS Перун
Київ 6 тур 14 Квітня 17:40 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Донецк
Київ 6 тур 14 Квітня 18:30 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Ikarus
Київ 6 тур 14 Квітня 19:20 1 FC Vtoris VS ФК Авіаліга
Київ 6 тур 14 Квітня 20:10 1 Carleone-VPK_Group VS Generals
Київ 6 тур 14 Квітня 21:00 1 «Віді-трейд» VS «Ібіс»
Київ 7 тур 21 Квітня 16:40 1 ФК Авіаліга VS Carleone-VPK_Group
Київ 7 тур 21 Квітня 17:40 1 Generals VS AFC Staff
Київ 7 тур 21 Квітня 18:30 1 Перун VS «Віді-трейд»
Київ 7 тур 21 Квітня 19:20 1 Ikarus VS FC Vtoris
Київ 7 тур 21 Квітня 20:10 1 ФК Донецк VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 7 тур 21 Квітня 21:00 1 «Ібіс» VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 03 Травня 16:40 1 «Віді-трейд» VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 03 Травня 17:40 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS «Ібіс»
Київ 8 тур 03 Травня 18:30 1 FC Vtoris VS ФК Донецк
Київ 8 тур 03 Травня 19:20 1 Carleone-VPK_Group VS Ikarus
Київ 8 тур 03 Травня 20:10 1 AFC Staff VS ФК Авіаліга
Київ 8 тур 03 Травня 21:00 1 Перун VS Generals
Київ 1 тур 10 Травня 19:00 1 AFC Staff VS FC Sorry Бабушка
Київ 1 тур 10 Травня 19:50 1 Перун VS «Ібіс»
Київ 1 тур 10 Травня 20:40 1 Generals VS ФК Донецк
Київ 1 тур 10 Травня 21:30 1 ФК Авіаліга VS Ikarus
Київ 9 тур 12 Травня 16:40 1 Ikarus VS AFC Staff
Київ 9 тур 12 Травня 17:40 1 ФК Авіаліга VS Перун
Київ 9 тур 12 Травня 18:30 1 Generals VS «Віді-трейд»
Київ 9 тур 12 Травня 19:20 1 ФК Донецк VS Carleone-VPK_Group
Київ 9 тур 12 Травня 20:10 1 «Ібіс» VS FC Vtoris
Київ 9 тур 12 Травня 21:00 1 FC Sorry Бабушка VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 1 тур 17 Травня 20:40 1 FC Vtoris VS «Віді-трейд»
Київ 1 тур 17 Травня 21:30 1 Carleone-VPK_Group VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 10 тур 19 Травня 16:40 1 Generals VS ФК Авіаліга
Київ 10 тур 19 Травня 17:40 1 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
Київ 10 тур 19 Травня 18:30 1 Carleone-VPK_Group VS «Ібіс»
Київ 10 тур 19 Травня 19:20 1 AFC Staff VS ФК Донецк
Київ 10 тур 19 Травня 20:10 1 Перун VS Ikarus
Київ 10 тур 19 Травня 21:00 1 «Віді-трейд» VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 11 тур 26 Травня 16:40 1 FC Sorry Бабушка VS Carleone-VPK_Group
Київ 11 тур 26 Травня 17:40 1 Ikarus VS Generals
Київ 11 тур 26 Травня 18:30 1 ФК Донецк VS Перун
Київ 11 тур 26 Травня 19:20 1 «Ібіс» VS AFC Staff
Київ 11 тур 26 Травня 20:10 1 ФК Авіаліга VS «Віді-трейд»
Київ 11 тур 26 Травня 21:00 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS FC Vtoris