(067)451-20-81
Vuso SELECT Фаворит Спорт Полиграфия
Колонки Фаворит Спорт Футбол Eldorado
Olympia Sport Европав

Sharks 0:5 «Шулявка Юнайтед» V.S.P 0:5 «Прем’єр Палац» AFC EVRAZTRADE 1:2 MFC Athletic МФК "Рух" 10:1 «Любі Друзі» ФК Кварцит 3:6 Check Point «Дракони» 4:2 AVIS ФК Металлист-Киев 1:9 Крилья Донбасса Центральний офіс 5:0 FC Warriors ФК Фурніком 0:5 «Маттерхорн» Medium Tactics 4:3 Никос Park Lakers Team 2:5 ФК Талан JYSK 6:7 FC Pegas FC Goodfellas 0:6 Hammers Deportivo 1:0 Інтергал-Буд Salateira 2:4 АФК НК НПУ "Десна" 5:5 ФК "Joga Bonito" МФК "Старая Гвардия" 3:3 Парі-Матч Оболонь 5:0 Бригантина 2D 22:2 OLX B2B Underdog 0:3 Partstore FC Binotel 3:2 МФК "Рваний Кед" BarbershopGC 1:4 Мустанг FC Getman Kyiv 5:6 Restorator AFC Miners 4:7 FC Milky Dogs «Скіф» 0:5 FC Messa «Ф-Енерджі» 0:5 БФ "Товариство разом за життя" ФК «Троя» 6:3 FC Olymp ФК Авіаліга 4:4 MFC Ataman «Бандерлона» 2:4 МФК «Горняк» Ajax 3:2 Playtika AFC San Grano 2:6 АФК «Хунта» FC Phoenix 2:4 КБТ Rocket Power 5:0 Atletico ФК Фаворит 1:2 TURBO Ikarus 8:6 VUSO ФК Донецк 4:2 WinWinCars «Миротворець NewSchool» 6:3 Playtech MFC Donbasenergo 6:0 FC Sorry Бабушка Eldorado 2:1 «Віді-трейд» АФК «Миротворець» 5:0 FC Dragons FC Vtoris+ 0:11 Generals FC Talisman 2:3 Rastafari Profit 5:1 Фокстрот FC Vtoris 8:7 Перун FC Soccer 4:2 AFC Staff «Укрелітцентр» 2:2 «Ібіс» A.F.C Svyatosh 4:4 Wolves МаксБудЕнерго 3:4 Mustang Taxi S.K.I.L.L. 4:6 AFC Sparta

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група F. 7 тур

МАТЧ ТУРУ. «Оболонь» 3:5 «МаксБудЕнерго»
На футбольному полі відбулася справжня битва, та така, що аж іскри з очей летіли. Прокинувся навіть оператор, який, знімаючи матчі з десятої ранку до десятої вечора, почав уже було куняти. Від гри неможливо було відірвати очей, а команди билися з першої до останньої хвилини. Ніколи було ловити ґав і суддям, адже треба було попереджати та ще раз попереджати, а в кінці навіть «виписати» червону картку. «Оболонь» змогла зібратися непоганим складом, а тому відразу ж кинулася вперед, що дало свої плоди у вигляді двох м'ячів, однак суперник під кінець тайму зміг відновити паритет. Роззабивався капітан Максим Стасюк, який спочатку оформив дубль, а по перерві відзначився ще раз. Взагалі після відпочинку «будівельники» провернули справжні бліцкриг, відвантаживши у ворота суперника протягом десяти хвилин три м’ячі. Рахунок таким чином став уже 5:2 на користь гостей. «Оболонці» змогли один гол відіграти та кинулися на штурм, але кінець зустрічі запам’ятався численними фолами, жовтими і не тільки картками. На футбольному полі вирували емоції, а зустріч так і завершилася перемогою «МаксБудЕнерго».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Максим Стасюк («МаксБудЕнерго»)
У критичний для команди момент повів її за собою та на своєму прикладі довів, що зустріч можна врятувати, а вся боротьба ще попереду. Відзначився, як ми вже згадували вище, хет-триком і більше того – ще й результативну передачу віддав. Таким чином гравець взяв участь у чотирьох з п’яти забитих голів своєї команди.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Гусак («МаксБудЕнерго»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Білик («МаксБудЕнерго»)
БОМБАРДИР ТУРУ. Богдан Пальонко (AFC Staff+)
Шість м’ячів(!) з девяти загальнокомандних – на рахунку цього гравця, що відразу підняло його на третю сходинку в списку кращих бомбардирів
КАМБЕК ТУРУ. «Оболонь» 3:5 «МаксБудЕнерго» (з рахунку 2:0)
КОМАНДА ТУРУ. «МаксБудЕнерго»
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. «ПБФ»
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Underdog 1:3 Mustang Taxi
Збір не те, що залишав бажати кращого, він був просто «ніяким». На гру прибуло лише три мушкетери і д’Артаньян (ну Олексій Самсонов точно схожий на книжкового гасконця, погодьтеся). Узяли до себе ще одного «гвардійця» і вийшли зі шпагами проти рушниць і гармат (ну саме так бачився цей поєдинок, враховуючи міць та безжалісність «мустангів»). Однак на ділі Underdog дав гідний бій супернику і поступився всього лише з рахунком 1:3. Це, до речі, найскромніша звитяга Mustang Taxi у відборі. Хто би міг подумати що вона станеться в матчі з останньою командою чемпіонату?