Статистика матчу
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Колонки Olympia Sport Европав Вияр
Фаворит Спорт Vuso Футбольная экипировка Фаворит Спорт
SELECT Благо Футбол

Jysk 3:5 Славутич TEC VIT EXPORT 7:4 FC ProfiTent Ukrmedias 7:5 MFC Athletic КБТ 4:2 Kyiv United Інтергал-Буд 3:4 Хилти Tokyo 8:4 Київ Біо Клімат SC Olympia Sport 3:0 ФК Благо Tenders Agromat 5:1 Zeppelin МФК Филлер 4:1 FC Unknown BarbershopGC 5:0 AFC Bender AFC San Grano 3:8 ФК Фурніком Никос 0:1 Coffeelat FC Sporting 3:4 Vartis Локомотив 12:4 «Любі Друзі» Restorator 1:4 Горняк + FilunetsHome 1:4 FC Imperial АФК «Хунта» 2:6 ФК Здвиж Avis 5:5 Bronto Агросем 9:5 Hammers FC Milky Dogs 3:10 «Дракони» АФК НК 2:2 Salateira «Бандерлона» 3:7 AFC Sparta МФК «Горняк» 1:4 FC Comfort Life FC Getman Kyiv 1:4 ФК Талан ФК Фаворит 8:2 FC Goodfellas FC Olymp 1:0 ФК Авіаліга A.F.C Svyatosh 2:0 AFC Miners Partstore 4:2 FC Binotel Mustang Taxi 2:0 МФК "Рух" FC Sorry Бабушка 4:2 «Віді-трейд» Фокстрот 4:3 Generals CARLEONE-VPK_GROUP 5:2 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Talisman Healthgroup 5:2 FC Sofiya-City Оболонь 4:2 FC Dominus VUSO 5:5 Medium Tactics FC Breeze 2:4 Перун Ikarus 5:2 Rastafari «Ібіс» 7:3 Wolves ФК «Троя» 9:3 FC Vtoris+ АФК «Миротворець» 2:1 ФК Донецк


Таблиця

і о
1MFC Donbasenergo1133
2FC Vtoris 1125
3АФК «Миротворець»1120
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 8 41 5.13
2 Колодяжний 8 18 2.25
3 Сандецький 9 13 1.44
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Лапа 8 11 1.38
2 Сандецький 9 11 1.22
3 Степаненко 11 9 0.82
дивитись

Дискваліфікація

1 Стельмах Павло
1 Кульматицький Володимир
дивитись




FC Dragons

  • Афонін Вадим
  • Беспалов Микита37'
  • Васільєв Валерій
  • Верболюк Ярослав
  • Нікітов Антон
  • Скринник Руслан
  • Троян Максим
  • Хоботнєв Кирило

0:1

10 Удари+ 3
16 Удари- 8
2 Сейви 9
201 Паси+ 112
30 Паси- 33
27 Відбори 40
19 Обводки+ 3
13 Обводки- 10
гравець матчу Ніколаєнко Артем

AFC Staff

  • Іванцов Володимир11'
  • Башинський Олег
  • Бельченко Владислав40'
  • Кучерук Володимир
  • Ніколаєвський Назар
  • Ніколаєнко Артем
  • Портянкін Богдан
  • Тынина Олександр
  • Шанусь Віктор
Рефери