Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт SELECT Футбол Европав
Фаворит Спорт Olympia Sport Колонки Благо
Футбольная экипировка Вияр Vuso

AFC Evraztrade 4:6 Jysk Прометей 3:7 TEC VIT EXPORT ФК Благо 1:5 Славутич Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 0:1 Underdog MFC Athletic 2:0 Coffeelat FC Binotel 2:3 АФК «Хунта» FC Unknown 3:3 Zeppelin FC Comfort Life 6:3 Інтергал-Буд ФК Фаворит 4:4 AFC San Grano Vartis 5:1 МФК Филлер FC Sporting 3:7 Tenders Agromat Bronto 4:2 Хилти KFC Leon 4:1 «Прем’єр Палац» Арсенал-17 2:1 Ukrmedias AFC Staff+ 3:1 КБТ ФК Фурніком 2:4 FC Imperial ФК Металлист-Киев 5:1 SC Olympia Sport Ф - Енерджи 8:3 FC Pegas ПБФ 1:3 Никос Tokyo 1:0 AFC Spartan BarbershopGC 0:4 ФК Талан МФК «Горняк» 1:5 Avis ФК Сиба-Вендинг 0:5 Restorator НПУ "Десна" 2:1 Kyiv United Горняк + 0:5 FC ProfiTent FC Alterra 3:1 S.K.I.L.L. AFC Miners 4:4 AFC Sparta «Укрелітцентр» 12:2 Hammers АФК НК 1:3 ФК "ВіЯр Salateira 2:6 Агросем Київ Біо Клімат 5:5 Миротворець OldBoys AFC Bender 4:4 FC Getman Kyiv FC Goodfellas 4:5 FilunetsHome Фокстрот 3:3 FC Olymp FC Dominus 2:3 VUSO МФК "Рух" 7:3 FC Milky Dogs Славутич 3:3 AFC Evraztrade Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 5:1 Ikarus ФК Донецк 2:0 «Ібіс» Generals 7:2 ФК «Троя» FC Breeze 3:5 FC Sorry Бабушка Оболонь 4:3 Medium Tactics Перун 1:3 FC Vtoris CARLEONE-VPK_GROUP 4:1 Rastafari «Віді-трейд» 0:1 AFC Staff ФК Авіаліга 7:0 FC Vtoris+ АФК «Миротворець» 5:0 Wolves FC Sofiya-City 8:4 «Бандерлона» Talisman Taxi Healthgroup 4:2 A.F.C Svyatosh Mustang Taxi 4:3 D.A.S.T.


Таблиця

і о
1MFC Donbasenergo1133
2FC Vtoris 1125
3АФК «Миротворець»1120
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 8 41 5.13
2 Колодяжний 8 18 2.25
3 Сандецький 9 13 1.44
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Лапа 8 11 1.38
2 Сандецький 9 11 1.22
3 Степаненко 11 9 0.82
дивитись

Дискваліфікація

1 Стельмах Павло
1 Кульматицький Володимир
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Стельмах Павло

FC Sorry Бабушка

11 Тур

Кульматицький Володимир

FC Soccer

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Васільєв
Валерій

FC Dragons

1 тур

Стельмах
Павло

FC Sorry Бабушка

11 тур11 тур11 тур

Глуздовський
Євгеній

«Укрелітцентр»

6 тур6 тур

Кульматицький
Володимир

FC Soccer

4 тур11 тур

Буткевич
Артем

Фокстрот

6 тур

Приходько
Максим

FC Sorry Бабушка

1 тур

Бельченко
Владислав

AFC Staff

2 тур4 тур6 тур10 тур

Троян
Максим

FC Dragons

1 тур2 тур9 тур

Беспалов
Микита

FC Dragons

2 тур4 тур9 тур

Бондар
Валентин

«Ібіс»

7 тур10 тур

Гулордава
Леван

Перун

3 тур7 тур

Довгань
Анатолій

FC Dragons

7 тур8 тур

Окопнюк
Юрій

«Укрелітцентр»

5 тур8 тур

Сергута
Олег

Фокстрот

3 тур5 тур

Хіргій
Геннадій

MFC Donbasenergo

2 тур6 тур

Чікільов
Ілля

AFC Staff

1 тур3 тур

Шевченко
Ярослав

«Ібіс»

3 тур9 тур

Іванцов
Володимир

AFC Staff

8 тур

Борозна
Мартин

Фокстрот

7 тур

Боярчук
Денис

АФК «Миротворець»

9 тур

Бровко
Игорь

Перун

10 тур

Грачов
Максим

FC Vtoris

9 тур

Грищенко
Олександр

FC Vtoris

2 тур

Грушецький
Володимир

Фокстрот

1 тур

Зубленко
Руслан

FC Sorry Бабушка

6 тур

Илличев
Артем

Profit

10 тур

Колодяжний
Володимир

FC Vtoris

11 тур

Коровяковский
Владимир

Перун

3 тур

Кужелюк
Вадим

FC Sorry Бабушка

5 тур

Лопушанскький
Антон

FC Soccer

4 тур

Луганський
Олексій

FC Vtoris

10 тур

Мазур
Микита

FC Sorry Бабушка

4 тур

Матющенков
Микола

Profit

7 тур

Мосієнко
Роман

FC Soccer

3 тур

Муха
Борислав

«Ібіс»

1 тур

Ніколаєнко
Артем

AFC Staff

5 тур

Павлюк
Валерій

FC Soccer

3 тур

Пекній
Олександр

MFC Donbasenergo

8 тур

Прибуток
Антон

Profit

1 тур

Садовой
Антон

Перун

1 тур

Семенов
Іван

«Укрелітцентр»

1 тур

Серокуров
Андрій

АФК «Миротворець»

3 тур

Сеськін
Олександр

Фокстрот

6 тур

Соколюк
Дмитро

Profit

11 тур

Татарчук
Олександр

FC Vtoris

10 тур

Тоцький
Владислав

FC Soccer

2 тур

Троценко
Денис

«Укрелітцентр»

2 тур

Хоботнєв
Кирило

FC Dragons

6 тур

Чередніченко
Руслан

FC Sorry Бабушка

11 тур

Чобан
Тарас

Фокстрот

6 тур

Шушковський
В"ячеслав

FC Sorry Бабушка

7 тур

Юречко
Дмитро

FC Vtoris

3 тур