(093)273-57-67
Віді-Трейд Soccer Parimatch Фурніком
Футбол Parimatch Seco Вияр
Укркубок Parimatch3

Vartis 6:1 AFC Wintel Astound 10:2 Abilardo «Фокстрот» 3:2 «Бандерлона» ФК «Металіст-Київ» 3:2 Olympic private club «Никос» 5:1 «Комфорт Таун» «Любі друзі» 2:7 FC United МФК «Филлер» 1:5 «Київ НКС» FC Endorphine 5:4 «Пироговая Николай» Ф-Енерджи 5:1 Kyiv United Hammers 2:4 Underdog «ПБФ» 4:8 «Токіо» АФК «Хунта» 3:6 CARLEONE Чиста Вода 6:3 BT-Ukraine «Фокстрот+» 7:1 Tenders Agromat Coffeelat 0:4 Otium FC Dominus+ 5:3 ФК «Работнички» S.K.I.L.L. 1:2 DEPS «Славутич» 3:5 Digital Choo ФК «Талан» 2:5 «КБТ» РСК Флагман 2:1 Whaleapp «Кава Про» 1:16 BarbershopGC Mustang Taxi 3:2 ФК «ВіЯр» «Приход» 10:4 Lontano FC Vtoris+ 1:2 FC Getman Kyiv Underdog 1:2 «Фокстрот+» SLC 2:3 AFC Bender «Оболонь» 8:2 Noosphere Kyiv AFC Wintel 0:4 AFC San Grano AFC Start 1:3 «Інтергал-Буд» Vartis 4:4 FC Goodfellas FC VITSTROY 4:7 «Сталь ТМК» «Фокстрот» 0:2 ST Wood BOSS 0:2 ЕвроЛогистикУкраина A.F.C Svyatosh 1:4 MIF МФК "Citrus" 5:1 Medium Tactics TEC VIT EXPORT 3:4 «Бандерлона» FC Olymp 1:4 Partstore Abilardo 2:2 Olympic private club ShowTime 6:3 AFC Staff+ «Агросем» 1:4 «Скіф» FC Pegas 5:18 ФК «Трудові резерви» МФК «Рух» 2:2 FC Vtoris AFC Evraztrade 6:4 Variant Agro Build «Віді-трейд» 2:1 ФК «Донецк» МФК «Монолит» 1:0 «УкрЕлітЦентр» FC Sofiya-City 6:3 ФК «ВіЯр» Bronto 2:5 Avis Mustang Taxi 1:5 Carleone-VPK_Group Talisman Taxi Tigers 0:10 FC Dominus AFC Sparta 3:6 «Перун» FC Comfort Life 3:1 «Ібіс» AFC Staff 2:4 ФК «Фурніком» DragonsAutoSchoolTalisman 1:2 FC Sorry Бабушка

2019-08-15 10:35:43

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Північна конференція. Перша ліга. 9 тур

МАТЧ ТУРУ. Carleone 5:2 AFC Evraztrade
Уже на першій хвилині «трейдери» вийшли вперед, дякуючи автоголу суперника. М’яч у власні ворота зрізав Віктор Бєліков. Узявши тайм-аут у середині стартової двадцятихвилинки, Carleone зумів перебудуватися та ще до перерви не тільки відновив паритет, а й вийшов уперед. На початку тайму другого Євген Дармостук зрівняв рахунок, але майже одразу AFC Evraztrade вдруге за матч опинився в ролі наздоганяючих. «Біло-сині» досить часто помилялися при обороні власних воріт, що призвело до четвертого пропущеного м’яча, коли порожні ворота розстріляв В’ячеслав Дем’янчук. «Трейдери» всією командою пішли вперед, але повернутися у гру цього дня їм вже не судилося. Натомість команда пропустила ще, вже під завісу зустрічі результативним пострілом відмітився Богдан Кусюк, у підсумку оформивши дубль. Таким чином «жовто-чорні» здобули перемогу з рахунком 5:2, а разом з нею і комплект срібних нагород чемпіонату. Чудовий результат, як для дебютного сезону!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Валентин Скітіков (Hammers)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Володимир Савчук (Hammers)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Денис Святокум (Carleone)

ЗБІР ТУРУ. Hammers
На останній тур, в якому вирішувалася доля чемпіонства, «молотобійці» не могли собі дозволити зібратися малою кількістю, тож обойма на бровці була бойова. На початку зустрічі, попри те що Hammers грав з аутсайдером, команда помітно нервувала. Кидалося в очі, що хлопці переживають за результат, можливо навіть сильніше, ніж це було потрібно, і тому в них багато що не виходило. Проте, коли нарешті рахунок зусиллями Євгенія Муренка було відкрито, команда відчула себе більш розкуто. У підсумку Hammers переміг AFC Bender з рахунком 6:1 і відправився отримувати золоті медалі з рук організаторів турніру!
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. FC Pegas 4:7 «ПБФ»
На FC Pegas не тиснула якась відповідальність за результат, тож команда зіграла розкуто та відкрито. Правила гри прийняв і суперник, незважаючи на те, що для нього результат був головним у світлі боротьби за призові місця. Зрештою, здобувши гандикап на початку зустрічі у два м’ячі завдяки результативним ударам Сергія Хижого та Дмитра Іщука, в подальшому «будівельники» хоч і підпускали опонента на близьку відстань, але порівнятися з собою так і не дозволили. У середині першого тайму Сергій Шувалов скоротив відставання до мінімуму. Проте зовсім скоро знову взяття воріт святкували гості. У підсумку гра завершилася перемогою «ПБФ» 7:4, ставши найбільш результативною у звітному турі.