(067)451-20-81
Eldorado Geometria Инфопартнёр  Бар Yellow DooR Vuso
Европав Колонки Фаворит Спорт Полиграфия
Футбол SELECT Фаворит Спорт

ФК ДС 4:16 Mеталург Просвет 3:4 Dream Team Кривбасс-цемент 6:1 39 Штиль 4:3 SIGMA KR City 5:0 ФК Фараони

Mеталург VS Штурм

Центральний матч туру! Сподівання на рівну та яскраву боротьбу та гучна вивіска двобою – ось як відчувалося це протистояння напередодні. Було невеличке побоювання щодо «Штурму». Ця команда завжди хотіла, але не завжди могла зіграти в свою та поборотися за результат з чинним чемпіоном, адже в минулих сезонах були випадки, коли «Металург» буквально не помічав свого конкурента. Однак сталося зовсім навпаки – це «штурмовики» не помітили «сталеварів», зробивши солідну перевагу ще в першому таймі (4:0). Надія на те, що «червоно-чорні» оговтаються та зможуть якось змінити розклад сил розтанули вже на початку другої двадцятихвилинці, коли суперник здійснив ще два влучних постріли. Єдине, що дозволив «Штурм» зробити «Металургу», так це гол престижу на останній хвилині зустрічі, який навряд чи підсолодив команді гіркоту поразки віце-чемпіонів України з остаточним рахунком 1:7. Доволі несподіваний результат, який залишає Артема Філіна та компанію в лідерах відбіркового етапу.