(067)451-20-81
Vuso  Бар Yellow DooR Фаворит Спорт Европав
SELECT Полиграфия Колонки Фаворит Спорт
Eldorado Футбол Geometria Инфопартнёр

ФК ДС 4:16 Mеталург Просвет 3:4 Dream Team Кривбасс-цемент 6:1 39 Штиль 4:3 SIGMA KR City 5:0 ФК Фараони

Dream Team VS KR City

Виходячи на матч проти KR City, гравці Dream Team мали на думці лише одне – годі вже програвати! Дійсно, команда невдало стартувала у відборі та терміново потребувала результату, щоби не загубити остаточно впевненість у власних силах. На початку першого тайму суперники обмінялися взяттями воріт протягом однієї хвилини, але до перерви «команда-мрія» змогла відзначитися ще двічі і пішла на перерву, маючи непогану перевагу. Однак, як виявилося в другій половині гри, почивати на лаврах хлопцям було ще зарано. «Містяни» доволі швидко відновили паритет, і на полі почала точитися рівна боротьба з однаковими шансами на успіх. Під завісу зустрічі Dream Team все-таки зміг зробити два вирішальних кроки назустріч своєї мрії, і вона таки здійснилася. Влучні постріли Романа Постриганя принесли його команді першу перемогу в сезоні з рахунком 5:3.