3 Гужва 9 25 2.78

1 Орлов Богдан
1 Хрищенко Олександр

39 VS ФК ДС

Редакції навіть не хочеться пригадувати матч «39-х» минулого туру, а самій команді – тим більше. Скажемо лише, що рахунок, з яким поступилися хлопці, був занадто вже великим. Нема нічого дивного, що Козакови, Кравченко та компанія вийшли на гру проти ФК «ДС» з неймовірною мотивацією реабілітуватися та змити з себе ту ганьбу. Команда просто знесла з поля свого суперника, розпочавши активно йти вперед одразу ж після стартового свистка арбітра. Така активність доволі швидко принесла свої плоди, і на перерву суперники пішли за рахунку 4:0 на користь номінальних господарів. У другому таймі «39» трохи збавили оберти, та й ФК «ДС» все ж таки не збирався бути хлопчиками для биття, тож команди на двох забили тільки три м’ячі. Разом з тим «39» досягли свого – реабілітувалися та перемогли опонента з тенісним рахунком 6:1.