(067)451-20-81
Eldorado Полиграфия Европав Фаворит Спорт
Vuso SELECT Geometria Инфопартнёр  Бар Yellow DooR
Футбол Фаворит Спорт Колонки

ФК ДС 4:16 Mеталург Просвет 3:4 Dream Team Кривбасс-цемент 6:1 39 Штиль 4:3 SIGMA KR City 5:0 ФК Фараони

SIGMA VS Кривбасс-цемент

Останній матч третього ігрового дня виявився найцікавішим з точки зору інтриги та того, як розвивалися події на футбольному полі. Протягом всіх сорока хвилин суперники демонстрували не лише високі швидкості, а загалом високий рівень гри. Перший тайм собі в актив може занести «Кривбас-цемент», адже команді вдалося відправити у ворота опонента чотири м’ячі. Щоправда, незлагоджені дії в обороні призвели в свою чергу до двох пропущених, і як виявилося далі, вони якоюсь мірою стали вирішальними. По перерві номінальним гостям вдалося відзначитися ще й вп’яте. Ну як тут можна було втратити перемогу? Дуже легко, коли суперник б’ється до кінця, а ти припускаєшся багато помилок. Sigma штурмувала ворожі ворота до самого кінця і на передостанній хвилині змогла зрівняти цифри на табло, а одночасно з фінальним свистком так і взагалі вирвала перемогу – 6:5! Хлопці продемонстрували небувалу волю до результату та змогли обійти свого суперника в турнірній таблиці, посівши третю сходинку.